صفحه 164 از 217 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام دوستان. من تا الان 45 ایمیل به اساتید استرالیا (حدود 6تا) و بقیه کانادا و آمریکا زدم. دو نفر گفتن دانشجو نمیخوان. یکی از استرالیا تشویق به اپلای کرده، یکی از اساتید آمریکا هم گفته که ما کلا روی دانشجوهایی فکر میکنیم که دانشگاه قبولشون کنه و به ما معرفی بشن.
    میخوام بدونم آیا اساتید کانادا و آمریکا این موقع جواب میدن یا چون اوایل پروسه اپلای هست تا به تعداد کافی درخواست از دانشجوها نگیرن و مقایسه نکنن جواب نمیدن.
    به نظرتون به سایر اساتید آمریکا ایمیل بزنم؟ خب اگه اساتید جواب ندن ازکجا بدونیم با این هزینه های اپلیکیشن فی برای کدوم یکی از دانشگاه ها درخواست بدیم؟ من هنوز جی ار ای هم ندادم و واقعا نگرانم دوماه دیگه که ددلاینا بسته میشه هیچ جای مشخصی نداشته باشم که براش فرم پرکنم. خیلی ممنون میشم دوستان با تجربه راهنماییم کنند.
    سپاسگزارم.

Junior Member hourya آواتار ها

دوستان چند وقت از ایمیل زدنمون بگذره و استادجواب ندن باید بیخیال شیم؟
    بعد از 1 ماه از ایمیل زدنمون اگر استاد جواب ندادن باید بی خیال بشیم آره؟
    بودن دوستانی که بیشتر از 1 ماه گذشته بوده و بعدش استاد بهشون فاند دادن؟
    من تازه 1 روز از ایمیل دادنم ب استاد میگذره و چون جوابی دریافت نکردم فعلا خیلی نگرانم

نقل قول نوشته اصلی توسط hourya نمایش پست ها
    دوستان چند وقت از ایمیل زدنمون بگذره و استادجواب ندن باید بیخیال شیم؟
    بعد از 1 ماه از ایمیل زدنمون اگر استاد جواب ندادن باید بی خیال بشیم آره؟
    بودن دوستانی که بیشتر از 1 ماه گذشته بوده و بعدش استاد بهشون فاند دادن؟
    من تازه 1 روز از ایمیل دادنم ب استاد میگذره و چون جوابی دریافت نکردم فعلا خیلی نگرانم
    ایمیل توی این وقت سال خیلی میگیرن اصلا بعید نیست که جواب ندن و هیچ دلیلیم نیست که جواب داد یعنی فاند داد
    شما ایمیل بزنید ولی بیشتر از 2 یا 3 بار به نظر درست نمیاد
    1 روز!!!!!! نا امیدتون نکنم ولی ممکنه 200 تا ایمیل بزنید 2 تا جواب بدن
    پس با انرژی ایمیل بزنین

Junior Member hourya آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    ایمیل توی این وقت سال خیلی میگیرن اصلا بعید نیست که جواب ندن و هیچ دلیلیم نیست که جواب داد یعنی فاند داد
    شما ایمیل بزنید ولی بیشتر از 2 یا 3 بار به نظر درست نمیاد
    1 روز!!!!!! نا امیدتون نکنم ولی ممکنه 200 تا ایمیل بزنید 2 تا جواب بدن
    پس با انرژی ایمیل بزنین
    مرسی از پاسختون بعد از 1 هفته خوبه یه ایمیل دیگه بدم؟
    اونوقت چی بگم؟ بهشون بگم یه ایمیل قبلی براتون دادم و منتظر جوابم؟ همین نیم خط؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hourya نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون بعد از 1 هفته خوبه یه ایمیل دیگه بدم؟
    اونوقت چی بگم؟ بهشون بگم یه ایمیل قبلی براتون دادم و منتظر جوابم؟ همین نیم خط؟
    اره یک هفته خوبه
    نگین برو قبلیو بخون بگین که گفتم نکنه نرسیده باشه دوباره براتون فرستادم
    و متنو کامل بزارین
    دیگه جواب نداد بزور که نمیشه

Junior Member

خواهش میکنم دوستان اگه میتونن جواب بدن شاید سوال خیلا باشه
    آقا مگه نمگید اگه ایمیل حالت تمپلیت داشته باشه استاد جواب نمیده،‌که واقعا همینطوره، خوب دادن 200-300 ایمیل جدید خودش چندین هفته وقت میگیره آخه
    آیا میشه کاری کرد که در حالی که ایمیل تمپلیته، تمپلیت بنظر نیاد؟
    و یه سوال دیگه اینکه مثلا من که رشتم برق کنترله میتونم به استادی که مثلا مخابرات سیستم کار میکنه ایمیل بدم و بگم آقا من بکار شما علاقه مندم درحالی که رزومم هیچ نقطه مشترکی با کار اون نداره و منم واقعا از کارش هیچی نمیفهمم؟!خوب معلومه که این استاد جواب سربالا هم نخواهد و حتی شاید باعث بشه ذهنیتش نست به ایرانیها عوض بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط canada1 نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوستان اگه میتونن جواب بدن شاید سوال خیلا باشه
    آقا مگه نمگید اگه ایمیل حالت تمپلیت داشته باشه استاد جواب نمیده،‌که واقعا همینطوره، خوب دادن 200-300 ایمیل جدید خودش چندین هفته وقت میگیره آخه
    آیا میشه کاری کرد که در حالی که ایمیل تمپلیته، تمپلیت بنظر نیاد؟
    و یه سوال دیگه اینکه مثلا من که رشتم برق کنترله میتونم به استادی که مثلا مخابرات سیستم کار میکنه ایمیل بدم و بگم آقا من بکار شما علاقه مندم درحالی که رزومم هیچ نقطه مشترکی با کار اون نداره و منم واقعا از کارش هیچی نمیفهمم؟!خوب معلومه که این استاد جواب سربالا هم نخواهد و حتی شاید باعث بشه ذهنیتش نست به ایرانیها عوض بشه.
    بنده تجربه شخصی ام رو میگم
    بنظر وقت گداشتن و نوشتن 10 تا ایمیل خوب و مرتبط بهتر از 100 تا ایمیل تمپلیته بیشترین وقت اپلای خوندن پیج اساتید و زمینه های کاری مشترک و البته نوشتن cv و ایمیل مرتیط با موارد خوانده شده است
    با تمرکز رو این موارد مطمئنا نتیجه حاصل میشود.

به نظرتون ممکنه اساتید به این دلیل که از ایمیل یاهو یا جیمیل استفاده شده، جواب ایمیل رو ندن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalsnake نمایش پست ها
    به نظرتون ممکنه اساتید به این دلیل که از ایمیل یاهو یا جیمیل استفاده شده، جواب ایمیل رو ندن؟
    نه خیر. در ضمن ایمیل های دانشگاهی ایران بر عکس همه دانشگاه های دیگه ir هست نه edu که تو بیشتر موارد میره تو اسپم

سلام دوستان...
    1- این که استادی ایمیل رو باز بکنه ولی جوابی نده، بیش تر احتمال این هست که از رزومه ام خوشش نیومده یا صبر کرده تا آخرین لحظه بهترین رو انتخاب کنه؟
    2- من اوایل شهریور تعداد زیادی ایمیل زده که بیش تر باز نشده. به نظرتون، ممکنه به این دلیل باشه که سرشون خیلی شلوغ بوده که باز نکرده اند و بهتره دوباره ایمیل بزنم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)