صفحه 168 از 217 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

دوستان به استادایی که جواب نمیدن چطوری میشه دوباره ایمیل زد؟ یعنی تو ایمیل دوم چطوری میشه یادآوری کرد که ایمیل قبلی منو جواب ندادی!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

با سلام به همگی
    منم جدیدا از mailtrack استفاده کردم ولی یکی از اساتید حرف جالبی زد به من. گفت که پیشنهاد میده از میل ترک استفاده نکنم و اون رو خلاف اصول اخلاقی دونست.
    حالا شاید این استاد نظر شخصی رو گفته ولی من خودم هم حس خوبی ندارم از این روش! و حتی شاید میل سرورهای برخی از دانشگاه ها این نوع میل ها رو حذف کنند ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    با سلام به همگی
    منم جدیدا از mailtrack استفاده کردم ولی یکی از اساتید حرف جالبی زد به من. گفت که پیشنهاد میده از میل ترک استفاده نکنم و اون رو خلاف اصول اخلاقی دونست.
    حالا شاید این استاد نظر شخصی رو گفته ولی من خودم هم حس خوبی ندارم از این روش! و حتی شاید میل سرورهای برخی از دانشگاه ها این نوع میل ها رو حذف کنند ...
    این مساله البته در افراد مختلف برداشتهای متفاوتی دارد ولی به هرحال از نظر اینجانب نیز به جز مسایل خاصی که ممکن است در مراحل بعد بین استاد و دانشجو رد و بدل شده و لزوم ردیابی را دارد، چنین روشی چندان توصیه شده نیست. شخصا بسیاری ترجیح میدند فعالیتهای آنها در دنیای مجازی به هرشکل ردیابی نشود و این شامل نوعی حریم شخصی مجازی است که به تدریج در حال تنگ تر و محدودتر شدن با توسعه نرم افزارهای مختلف است هرچند باز بسته به نقطه نظرات شخصی برداشتها متفاوت و سطح تعریف این محدوده مختلف است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط beeta نمایش پست ها
    دوستان به استادایی که جواب نمیدن چطوری میشه دوباره ایمیل زد؟ یعنی تو ایمیل دوم چطوری میشه یادآوری کرد که ایمیل قبلی منو جواب ندادی!؟
    در فواصل کم نظیر یک هفته تا ده روز بهتر است صرفا ریمیاندر بزنید. برای فواصل طولانی تر ممکن است ایمیل مستقل ارسال نمایید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط karamichangiz نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای فرصت مطالعاتی میل زدم یه استادی تو امریکا اول گفت خوشحال میشم بیای تو ازمایشگاه و بعد دوباره من تشگر کردم و گفت تو چه زمینه ای میخوای کار کنی من جوابشو دادم و گفت خوبه حالا هرچی میل میزنم و برای دعوت نامه درخواست می کنم دیگه جواب نمیده نمی دانم چکار کنم
    شاید زمینه مورد نظر شما تطابق نداشته و شاید هم به لحاظ دریافت ایمیل و عدم فرصت پاسخ مساله ای داشته اند. می توانید تلفنی پیگیر شوید یا از طریق دوستانی اگر در دانشگاه مقصد دارید مساله را پیگیری فرمایید هرچند دلیلی برای دریافت قطعی پاسخ یا عدم امکان تغییر نظر استاد نسز طی این مدت وجود ندارد.

Junior Member

سلام دوستان
    من تا الان به حدود 120 تا استاد ایمیل زدم، خیلی هاشون جواب نمیدن و بعضی از اساتید اروپایی هم میگن شما باید برید توی سایت دانشگاه و اگه position وجود داشت اپلای کنید.
    سوال من اینه که با توجه به این گفته بعضی از اساتید آیا من باید دیگه ایمیل زدن به اساتید اروپایی رو ادامه ندم و بگردم توی سایت دانشگاه ها و position پیدا کنم و انلاین اپلای کنم؟؟ یا اینکه همچنان فقط ایمیل بزنم و برای هر کدوم از اساتیدی که اکی اولیه رو توی ایمیل داد اپلای کنم؟؟
    ممنون از وقتی که شما عزیزان میزارید

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا الان به حدود 120 تا استاد ایمیل زدم، خیلی هاشون جواب نمیدن و بعضی از اساتید اروپایی هم میگن شما باید برید توی سایت دانشگاه و اگه position وجود داشت اپلای کنید.
    سوال من اینه که با توجه به این گفته بعضی از اساتید آیا من باید دیگه ایمیل زدن به اساتید اروپایی رو ادامه ندم و بگردم توی سایت دانشگاه ها و position پیدا کنم و انلاین اپلای کنم؟؟ یا اینکه همچنان فقط ایمیل بزنم و برای هر کدوم از اساتیدی که اکی اولیه رو توی ایمیل داد اپلای کنم؟؟
    ممنون از وقتی که شما عزیزان میزارید
    سلام
    اروپا که روش کار همینه که شما با اساتید مستقیما ارتباط برقرار کنید حالا بهتره برید سایت استادها و دانشکده و قبل تماس یک بررسی داشته باشید. برخی از اساتید در مورد تحصیلات تکمیلی و موقعیت هاشون می نوسند. ایمیل رو هم بزنید. سنگ مفت گنجشک مفت!
    در مورد جواب ندادن هم طبیعی است. الان فصل اپلای هست و همه دانشجو ها و اساتید مشغول
    تجربه شخصی من این بود که مثلا خرداد (بعد اتمام ترم) اساتید ۲۵ درصد جواب میدادند ولی الان که ایمیل میزنم زیر ۱۰ درصد جواب میدن با اینکه روزمم بهتر شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    سلام
    اروپا که روش کار همینه که شما با اساتید مستقیما ارتباط برقرار کنید حالا بهتره برید سایت استادها و دانشکده و قبل تماس یک بررسی داشته باشید. برخی از اساتید در مورد تحصیلات تکمیلی و موقعیت هاشون می نوسند. ایمیل رو هم بزنید. سنگ مفت گنجشک مفت!
    در مورد جواب ندادن هم طبیعی است. الان فصل اپلای هست و همه دانشجو ها و اساتید مشغول
    تجربه شخصی من این بود که مثلا خرداد (بعد اتمام ترم) اساتید ۲۵ درصد جواب میدادند ولی الان که ایمیل میزنم زیر ۱۰ درصد جواب میدن با اینکه روزمم بهتر شده
    ممنونم از جوابتون. یعنی شما میگید آنلاین اپلای نکنم و فعلا فقط به اساتید ایمیل بزنم. آخه پر کردن فرم های انلاین خیلی زمان میبره مخصوصا اگه تعدادش بالا هم باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh66 نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون. یعنی شما میگید آنلاین اپلای نکنم و فعلا فقط به اساتید ایمیل بزنم. آخه پر کردن فرم های انلاین خیلی زمان میبره مخصوصا اگه تعدادش بالا هم باشه.
    بنظر من به ایمیل زدن ادامه بدید فقط شاید یک تجدید نظری بکنید رد محتوای ایمیل هایی که میزنید. بهتره تو قسمت مربوطه تو این سایت متن ایمیل هاتون رو هم بزارید تا اگر نکته ای بود بچه ها گوشزد کنند

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    در فواصل کم نظیر یک هفته تا ده روز بهتر است صرفا ریمیاندر بزنید. برای فواصل طولانی تر ممکن است ایمیل مستقل ارسال نمایید
    پیشنهادتون برای متن این ایمیل ریمایندر چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)