صفحه 171 از 217 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام .... یه سوال دارم، اساتیدی هستاند که منو تشویق به اپلای کردند ولی بعد از اینکه من اپلای کردن جوابی بهم ندادند ... چه جوری بهتره که یک ایمیل ریماندری چیزی واسشون بفرستم که متوجه پیگیری من بشن ؟؟ ( چه متن کوتاهی براشون بنویسم تا جواب بدن؟)
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alisdpr نمایش پست ها
    سلام .... یه سوال دارم، اساتیدی هستاند که منو تشویق به اپلای کردند ولی بعد از اینکه من اپلای کردن جوابی بهم ندادند ... چه جوری بهتره که یک ایمیل ریماندری چیزی واسشون بفرستم که متوجه پیگیری من بشن ؟؟ ( چه متن کوتاهی براشون بنویسم تا جواب بدن؟)
    مرسی

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

به نظرم روی همون ایمیل های اولیه ای که رد و بدل شده یه ایمیل بزنید با این مضمون:

Dear Prof. BLAH BLAH
    Regarding our conversation, please kindly be informed that my application with following number BLAH BLAH is completed now.
    Being involved in your research team is a great opprtunity for me to continue my education.
    Hope be a chance for me

I look forward to your kind response,

BLAH BLAH

حالا من فقط یه نمونه گفتم خودتون میتونید خیلی بهترش کنید. منظورم اینه که به استاد بگید که اپلیکیشنتون بر طبق فرمایش خودشون (که این اجازه رو بهتون داده بودن که با اسم ایشون اپلای کنید) تکمیل شده
    اون هیستوری گذشته هم که زیر ایمیلتون باشه باغث میشه استاد یادش بیاد
    سابجکت هم به نظرم همیچین چیزی بذارید: استاد فلامی- نکمیل اپلیکیشن دکترا
    یا چیزی توی این مایه ها

بعدشم خیلی نگران جواب دادنشون نباشید. به هر حال شما کار خودتو انجام دادی. حالا ایشالا اپلیکیشنتون به دستش میرسه و حتما جواب میدن و خبری از سمت ایشون یا دانشگاه میاد (قاعدتا البته!!)

موفق باشید

سلام بچه‌ها ميشه لطفا راهنمايي كنين...با يكي از اساتيد (تو كانادا) از 3 ماه پيش مكاتبه داشتم و گفت منو ميگيره و تلاش هم ميكنه از صنعت گرنت بگيره براي فاند. از طرف ديگه من از يه دانشگاه آمريكايي (با رنك بهتر) پذيرش گرفتم و چون بدون فاند هست نميرم. حالا سوالم اينه كه آيا خوبه موارد اين چنيني رو به اين استاد و كلا استاداي در حال مكاتبه بگيم كه مثلا تاثير مثبتي روي ايشون بزاريم؟ يا نه برعكس؟
    خيلي ممنون دوستان.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط abdmad نمایش پست ها
    سلام بچه‌ها ميشه لطفا راهنمايي كنين...با يكي از اساتيد (تو كانادا) از 3 ماه پيش مكاتبه داشتم و گفت منو ميگيره و تلاش هم ميكنه از صنعت گرنت بگيره براي فاند. از طرف ديگه من از يه دانشگاه آمريكايي (با رنك بهتر) پذيرش گرفتم و چون بدون فاند هست نميرم. حالا سوالم اينه كه آيا خوبه موارد اين چنيني رو به اين استاد و كلا استاداي در حال مكاتبه بگيم كه مثلا تاثير مثبتي روي ايشون بزاريم؟ يا نه برعكس؟
    خيلي ممنون دوستان.
    دوست عزیزم،
    نظر شخصی بنده این هست که بهتره اصلا نگین یه همچین موردی رو. چون فاند که نمیده استاد مورد نظر، شمام که جواب رد دادین بهش. از طرفی این بنده خدا هم داره تلاششو میکنه که براتون گرنت بگیره. گفتنش به نظرم فقط اعصاب استاد کانادا رو خرد میکنه!
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

دوستان ،از من چند تا استاد ریزنمره خواستند و بعدش دیگه ازشون خبری نشد. می خواستم ببینم ضایع هست من بپرسم چی شد؟ اگه بخوام این کار رو انجام بدم باید چه جوری محترمانه بپرسم؟

رشته و دانشگاه

دوستان عزیزم،
    این پست رو در پاسخ دوستانی میذارم که میان میپرسن استاد ایمیل ما رو پاسخ نداده، ایمیل دوم و سوممون چه محتوایی داشته باشه؟
    این متن رو دوست عزیزم gbahrein در پاسخ به سوالم نوشتن.
    من چند تا از ایمیل های reminder رو با این متن شروع کردم و فرستادم و پاسخ های خوبی گرفتم.
    ضمن تشکر مجدد از gbahrein عزیز و با اجازه ایشون لینک کامنت ایشون رو میذارم اینجا و امیدوارم به دردتون بخوره دوستان!
    امیدوارم استفاده از ایمیل یاداوری براتون بهترین نتایج رو به ارمغان بیاره. انرژی مثبت هنگام ارسال ایمیلها خیلی مفیده! و کلام آخر اینکه: Never give up!
    موفق باشید دوستان

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2119575

سلام
    من بالای دویست و خورده ای ایمیل به اساتید زدم و سعی کردم از هر دپارتمان به یک استاد پیام بدم فکر کنم ده نفر بیشتر جواب ندادند و آنها هم فاند نداشتند.داستان چیه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام
    من بالای دویست و خورده ای ایمیل به اساتید زدم و سعی کردم از هر دپارتمان به یک استاد پیام بدم فکر کنم ده نفر بیشتر جواب ندادند و آنها هم فاند نداشتند.داستان چیه؟
    دوست عزیزم،
    موارد زیر محتمله:
    1. رفته تو اسپم ایمیلتون
    2. اساتید تو تعطیلات یا کنفرانس یا ... بودن.
    3. فاند یا پوزیشن نداشتن و در نتیجه پاسخ ندادن!
    4. از رزومتون خوششون نیومده
    مهم نیست که دویست تا استاد پاسخ ندن، مهم اینه که د رنهایت با تلاش و کوشش مستمر بلاخره به نتیجه برسید، پس: ادامه بدید!
    موفق باشید

سلام دوستان عزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه
    من چندوقت پیش به استادی ایمیل دادم ایشون ایمیل منو خوندن اما جوابی ندادن دوبارم خوندن ایمیلمنو....
    میخوام یه ایمیل دیگه بفرستم مبتنی بر اینکه مثلا میخوام بدونم ایمیل رسیده یا نه؟متوجه اید؟ متنی دارین؟میدونم در صفحات قبلی موجود هست منتهی من وقتم خیلی محدود هست و 171 صفحه...اگر شما ایمیلی دارید با محتوای اینکه یه جورایی follow up باشه ممنون میشم اینجا برام بزاریدش...دوستان عزیز CHEMISTRYMASTER و اقای ALI728 فکر میکنم شما بیشتر میتونید کمکم کنید...دوستان دیگه هم لطف میکنید کمکم کنید
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط parniangh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه
    من چندوقت پیش به استادی ایمیل دادم ایشون ایمیل منو خوندن اما جوابی ندادن دوبارم خوندن ایمیلمنو....
    میخوام یه ایمیل دیگه بفرستم مبتنی بر اینکه مثلا میخوام بدونم ایمیل رسیده یا نه؟متوجه اید؟ متنی دارین؟میدونم در صفحات قبلی موجود هست منتهی من وقتم خیلی محدود هست و 171 صفحه...اگر شما ایمیلی دارید با محتوای اینکه یه جورایی follow up باشه ممنون میشم اینجا برام بزاریدش...دوستان عزیز CHEMISTRYMASTER و اقای ALI728 فکر میکنم شما بیشتر میتونید کمکم کنید...دوستان دیگه هم لطف میکنید کمکم کنید
    ممنون
    سلام.
    میتونید این جمله رو به اول ایمیلتون اضافه کنید.
    I wrote you a letter X weeks ago, but given the uncertainties of email, I do not know whether you received it. Thus I am resending my note just in case
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)