صفحه 172 از 217 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط parniangh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه
    من چندوقت پیش به استادی ایمیل دادم ایشون ایمیل منو خوندن اما جوابی ندادن دوبارم خوندن ایمیلمنو....
    میخوام یه ایمیل دیگه بفرستم مبتنی بر اینکه مثلا میخوام بدونم ایمیل رسیده یا نه؟متوجه اید؟ متنی دارین؟میدونم در صفحات قبلی موجود هست منتهی من وقتم خیلی محدود هست و 171 صفحه...اگر شما ایمیلی دارید با محتوای اینکه یه جورایی follow up باشه ممنون میشم اینجا برام بزاریدش...دوستان عزیز CHEMISTRYMASTER و اقای ALI728 فکر میکنم شما بیشتر میتونید کمکم کنید...دوستان دیگه هم لطف میکنید کمکم کنید
    ممنون
    دوست عزیزم،
    نظر شخصی بنده اینه که همین متنی که لینکشو بالا گذاشتم و جناب gbahreini زحمتشو کشیدن نوشتن تو فروم رو شما هم تو متن ایمیلتون قرار بدین.
    سابجکتم میتونه reminder یا follow up باشه و بعد تایتل قبلی رو بیارین...
    متنو اینجا میذارم.
    موفق باشید دوست من

Dear Prof.
    This is just a reminder for my previously sent emai dated xx,xx,xxxx regarding my application to MSc/PhD program there at... University
    I am not quite sure whether you have already received the
    mail and attachments, so just sent this reminder for your kindly consideration
    I am waiting to hearing from you to follow up any recommendations
    Sincerely yours
    Your Name
    .
    Last email here follows

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Senior Member kran آواتار ها

سلام

یه استاد بهم گفت که ترجمه مدارک و SoP رو واسم بفرست. به علاوه یه پروپوزال.
    من هم همه رو واسش فرستادم. البته 4تا موضوع فرستادم گفتم واسه کدومشون پروپوزال بنویسم.
    الان 3 روزه ولی هیچ خبری ازش نشد. به نظرتون هنوز زوده واسه نگران شدن یا بهش ایمیل بدم که چی شد؟

ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام

یه استاد بهم گفت که ترجمه مدارک و SoP رو واسم بفرست. به علاوه یه پروپوزال.
    من هم همه رو واسش فرستادم. البته 4تا موضوع فرستادم گفتم واسه کدومشون پروپوزال بنویسم.
    الان 3 روزه ولی هیچ خبری ازش نشد. به نظرتون هنوز زوده واسه نگران شدن یا بهش ایمیل بدم که چی شد؟

ممنون
    دوست عزیزم،
    شما رو دعوت به صبر میکنم
    یه نکته رو عرض کنم، اساتید معمولا میمونن وقتی مدارک رو بررسی کردن تماس میگیرن، یا وقتی سوالی دارن، یا وقتی میخوان یه اس او پی چیزی بنویسین (یا ریسرچ پروپوزالی)، در نتیجه من حس میکنم بهتره که انتظار نداشته باشیم که اساتید سریع (تو سه روز) پاسخ بدن یا ایمیل تشکر بفرستن (الان روی سخنم با شما نیست، دارم نکته کلی رو عرض میکنم دوست عزیزم )
    امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم
    موفق باشید دوست عزیزم

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    This is just a reminder for my previously sent emai dated xx,xx,xxxx regarding my application to MSc/PhD program there at... University
    I am not quite sure whether you have already received the
    mail and attachments, so just sent this reminder for your kindly consideration
    I am waiting to hearing from you to follow up any recommendations
    البته ایده کلی این کار بسیار خوب است و حوالی دوهفته به بالا معقول هست. اما این متن پر از انواع غلط ها و حشویات است. خوب است که حداقل ایمیل هایمان در حد perfect باشد. مثلا متن دوستمان summer_66 بسیار بهتر و روانتر است. متن بالا هم مثلا به شکل زیر اصلاح و خلاصه سازی می توان کرد.
    As I am not sure you (received/viewed/found the chance to respond to) my email regarding ... I decided to (forward/resend) it. (I would be grateful/It would be great) if you could comment on it
    این reminder هم که می گوییم اصطلاحی برای خودمان است. شما به هیچ وجه در جایگاهی نیستید که چیزی را به استاد remind کنید! حداقل نه به این زودی ها پس موضوع ایمیل هم باید تغییر کند. هم اینکه عنوان ایمیل قبلی را داشته باشد یا مثلا fwd: جلویش بیاید کافی است برای remind کردن!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    ا
    این reminder هم که می گوییم اصطلاحی برای خودمان است. شما به هیچ وجه در جایگاهی نیستید که چیزی را به استاد remind کنید! حداقل نه به این زودی ها پس موضوع ایمیل هم باید تغییر کند. هم اینکه عنوان ایمیل قبلی را داشته باشد یا مثلا fwd: جلویش بیاید کافی است برای remind کردن!
    درست است. reminder یک حالت آمرانه دارد. بجاش بگویید I just wanted to follow up ...

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    البته ایده کلی این کار بسیار خوب است و حوالی دوهفته به بالا معقول هست. اما این متن پر از انواع غلط ها و حشویات است. خوب است که حداقل ایمیل هایمان در حد perfect باشد. مثلا متن دوستمان summer_66 بسیار بهتر و روانتر است. متن بالا هم مثلا به شکل زیر اصلاح و خلاصه سازی می توان کرد.
    As I am not sure you (received/viewed/found the chance to respond to) my email regarding ... I decided to (forward/resend) it. (I would be grateful/It would be great) if you could comment on it
    خیلی خوبه که یه ایمیل رو با هم فکری هم بسازیم. جسارتا فقط if you could/would از نطر گرامری فکر کنم غلطه. بنظرم if you commented on ... یا if you gave me your precious feedback on ... بهتره.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

رشته و دانشگاه

دوستان عزیزم،
    ضمن عرض سلام خدمت همگی عزیزانی که زحمت کشیدن اومدن نظراتشونو درباره اون متنی که بنده و دوست خیلی خوبم جناب Summer_66 گذاشتیم رو بیان کردن، بنده حقیر فقط دوست داشتم این موارد رو یه بار دیگه بهشون نگاهی بندازیم،
    اول تشکر میکنم از دوستانی که گفتن به جای ریمایندر یا فالوآپ از عبارت دیگه استفاده بشه، چون من خودم همیشه یکی از این دو تا رو میذاشتم اول تایتل.
    دوم، دوستان عزیزم این ایمیل ریمایندری که جناب بحرینی چند ماه قبل در اختیار بنده قرار دادن رو جدی بگیرین. چون من خودم باهاش تونستم یه مصاحبه از آمستردام دعوت بشم و خب چون دیدم این ریمایندر واقعا مفیده، تصمیم گرفتم اونو از بیست صفحه قبل پیدا کنم بذارم اینجا.
    یه نکته دیگه رو هم دوست داشتم عرض کنم، ببینیند دوستان، کسانی که میان اینجا، مینیممم لیسانس رو دارن و الان در حال اپلای هستن، و زبانشون خوبه.
    آقا ی بحرینی اون روز با عجله لطف کردن اون متنو نوشتن تو فروم، منم به احترام ایشون کوچکترین تغییری در اون ایمیل ندادم و قطعا سواد هر مخاطبی اینجا اونقد هست که بیاد emai رو email کنه یا یه سری غلط ها رو که از رو عجله ممکنه نوشته شده باشن صحیح کنه. در نتیجه من نیازی ندیدم خودم دست ببرم تو متن.
    ولی انگار اگه دست میبردم تو متن بهتر بود اینطوری حداقل دوستان متوجه میشدن به جای emai باید ایمیل بنویسن! یه اخلاق دیگه که ما ایرانیا داریم، اینه که ممکنه خودمون حوصله نکنیم بیایم یه متن برای کسی بنویسیم، ولی تا میبینیم یکی میاد از سر ذوق (خودم باشم، وقتی دیدم با یه ریمایندر دعوت شدم واسه مصاحبه امستردام)، متنی که براش جواب داده رو از ده صفحه قبل تر میکشه میاره اینجا، میشینیم اونو نقد میکنیم. یادمه تو ویکی فروم تو بخش معرفی جی ار ای نوشته بودن دوستان که ایرانیان عزی زتو رایتینگ جی آر ای نمرشون خوب میشه، چون ما کلا عادت کردیم نقد کنیم و بدیها رو ببینینم و انگار واقعا همینطوره و ما متخصص آنالیز مردم هستیم. من جا داره اینجا از آقای Ali728 و جناب Ghlobe هم تشکر کنم، چون تا مدتها از متن ریمایندر ایشون استفاده میکردم. به هر حال خودمون مختار هستیم از کدوم متن استفاده کنیم. علت اینکه من این متنو تصمیم گرفتم بنویسم این بود که میخوام بگم حالا که دوست خوبم Beginner1010 پیشنهاد یه ریمایندر خوب رو دادن که بنویسیم، یه چند تا متن قبلی که تو صفحات قبل توسط این دو عزیز و چند تا از دوستان دیگه مون نوشته شده هم لحاظ کنیم تا یه متن خوب ساخته بشه.
    من بازم این دو تا ریمایندرو متنشو میذارم اینجا که کار برای دوستان راحت تر بشه. ولی ریمایندر جناب ghlobe رو فعلا پیدا نمیکنم. نمیدونم کدوم صفحه هست
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2167057

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2175610
    برای همه عزیزان آرزوی موفقیت دارم
    موفق باشید دوستان
    ویرایش توسط chemistrymaste : January 29th, 2016 در ساعت 12:19 AM

Senior Member kran آواتار ها

دروود

در حدود 10 روز پیش مدارکمو شاملSOP, transcripts, resume و 4 تا موضوع برای نوشتن پروپوزال رو به درخواست یکی از اساتید واسش فرستادم. اما از اون تاریخ دیگه ازش خبری نشد. فکر کنم خوشش نیومده اگرچه رزومم خوبه اما معدلام پایینه. میخام بهش ایمیل بدم ولی نمیدونم دقیقا چی بگم.

ممنون میشم دوستان همفکری کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود

در حدود 10 روز پیش مدارکمو شاملSOP, transcripts, resume و 4 تا موضوع برای نوشتن پروپوزال رو به درخواست یکی از اساتید واسش فرستادم. اما از اون تاریخ دیگه ازش خبری نشد. فکر کنم خوشش نیومده اگرچه رزومم خوبه اما معدلام پایینه. میخام بهش ایمیل بدم ولی نمیدونم دقیقا چی بگم.

ممنون میشم دوستان همفکری کنند.
    یک ایمیل کوتاه بنویسید که می خواستید ایمیل قبلی تون رو follow up کنید و خوشحال میشید که اگر کامنتی داره جواب بدید. اگر باز هم جواب نگیرید به این معنی هست که استاد علاقه ای به همکاری با شما نداره.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

لطفاااااا منو در تهیه متن ارسالی اولیه برای اساتید راهنمایی کنین، این متنی هست که خودم اماده کردم ولی جواب خاصی باهاش نگرفتم، نمیدونم شاید مناسب نیست البته در نظر دارم که پارامترهای دیگه ای هم هستن و شاید مشکل از اونا باشه ولی به هر حال میخوام همه مواردو چک کنم، ممنون از دوستان.
    Dear Prof. ……

I am ……….. I have completed my B.Sc. and M.Sc. in Cellular and Molecular Biology field. For my Thesis, I worked on a broad range of ……….. genes including:
    …………...
    For more details I have attached my CV.
    I am interested in your research area " ……………” since, I have a Genetic background and currently, I am working as the R & D supervisor in a Hi-tech ………. Company. Therefore, I am writing to know if there is any possibility for a PhD position under your supervision.
    Thank you in advance for your kind consideration.
    Please let me know if any other documents are needed.
    I am looking forward to hearing from you.

Yours Sincerely,
    ………..Dear Prof. ……

I am ……….. I have completed my B.Sc. and M.Sc. in Cellular and Molecular Biology field. For my Thesis, I worked on a broad range of ……….. genes including:
    …………...
    For more details I have attached my CV.
    I am interested in your research area " ……………” since, I have a Genetic background and currently, I am working as the R & D supervisor in a Hi-tech ………. Company. Therefore, I am writing to know if there is any possibility for a PhD position under your supervision.
    Thank you in advance for your kind consideration.
    Please let me know if any other documents are needed.
    I am looking forward to hearing from you.

Yours Sincerely,
    ………..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)