صفحه 175 از 217 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام
    بچه ها این متن ایمیل ارسالی من به استیده. الان چند ماهه ایمیل میزنم به خیلی از کشورا. اغلب یا جواب نمیدن یا میگن پوزیشن نداریم. میخواستم لطف کنید بگید ایرادش چیه که هیچ خبری نیست. ایلتس و جی ار ایم دارم. البته کار پایان نامه م خیلی چیپ بود (به زور استاد و کمبود امکانات انجام دادم) و بنابراین فقط عنوانش رو میگم و خیلی واردش نمیشم. میخام برای دکترا رو یک موضوع بدرد بخور که بهش علاقه دارم کار کنم.
    مرسی

Dear prof. XXX

My name is XXXX. I have graduated from the University of XXX, Iran with an MSc in XXX - in the field of "XXXX", and my thesis was about XXXX.
    I read about your research interest and also I have read a few of articles about XXXX . I am highly interested in your research on XXX particularly XXXX. Therefore, I am really eager to continue my studies under your supervision in your laboratory. I would like to know whether you are willing to take any PhD student.
    I have attached my CV with this email. If you have any questions or need to clarify anything, please do not hesitate to contact me via email at XXX, or Skype: XXX.
    Thank you for taking the time to review my credentials, and I look forward to hearing from you.

Best Regards,

XXX

بعید میدونم جواب ندادن اساتید ربطی به متن ایمیل شما داشته باشه چون تا جایی که من در جریانم، متنتون مشکلی نداشت.
    معمولا بعضی از رشته ها هستن که سخت تر جواب میدن. مثلا من خودم رشته روانشناسی و مشاوره هستم، اساتید علوم انسانی خیلی راحت تر بم جواب میدن ولی برادرم که فنی و مهندسیه همین مشکل شمارو داره.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها این متن ایمیل ارسالی من به استیده. الان چند ماهه ایمیل میزنم به خیلی از کشورا. اغلب یا جواب نمیدن یا میگن پوزیشن نداریم. میخواستم لطف کنید بگید ایرادش چیه که هیچ خبری نیست. ایلتس و جی ار ایم دارم. البته کار پایان نامه م خیلی چیپ بود (به زور استاد و کمبود امکانات انجام دادم) و بنابراین فقط عنوانش رو میگم و خیلی واردش نمیشم. میخام برای دکترا رو یک موضوع بدرد بخور که بهش علاقه دارم کار کنم.
    مرسی

Dear prof. XXX

My name is XXXX. I have graduated from the University of XXX, Iran with an MSc in XXX - in the field of "XXXX", and my thesis was about XXXX.
    I read about your research interest and also I have read a few of articles about XXXX . I am highly interested in your research on XXX particularly XXXX. Therefore, I am really eager to continue my studies under your supervision in your laboratory. I would like to know whether you are willing to take any PhD student.
    I have attached my CV with this email. If you have any questions or need to clarify anything, please do not hesitate to contact me via email at XXX, or Skype: XXX.
    Thank you for taking the time to review my credentials, and I look forward to hearing from you.

Best Regards,

XXX
    همون طور که دوستمون گفتند متن ایمیلتون تأثیر خاصی در جواب گرفتن و نگرفتن نداره. مشکل خاصی نداره به جز چند تا ایراد کوچیک گرامری.
    موارد اصلی که باید بهش توجه کنید، یکی انتخاب دانشگاه/دانشکده و اساتیده، یکی زمان ارسال ای‌میل.
    آیا حوزه‌ی کاری اساتید به انداه‌ی کافی مرتبط هستن؟ آیا سطح دانشگاه براتون مناسبه؟ (شاید CVتون براشون جذاب نیست). در مورد زمان هم به این تاپیک می‌تونید مراجعه کنید.
    آیا به اندازه‌ی کافی صبر کردید تا جواب دریافت کنید؟
    و نهایتاً این که در فرآیند ارسال ای‌میل درصد زیادی از ای‌میل‌ها منجر به عدم دریافت جواب، یا دریافت جواب Template می‌شه. نباید امیدتون رو از دست بدید.

در مورد متن هم اگه عنوان پایان‌نامه‌تون جذاب نیست نیازی به ذکرش در اولین ای‌میل نیست. به نظرم قسمتی که گفتید مقالاتی در فلان حوزه خوندم هم قابل حذفه. هم‌چنین ذکر ای‌میل و اسکایپ. بییشتر از جهت کوتاه‌تر شدن متن. (که بازم می‌گم اون‌قدرا هم مهم نیست.)
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    همون طور که دوستمون گفتند متن ایمیلتون تأثیر خاصی در جواب گرفتن و نگرفتن نداره. مشکل خاصی نداره به جز چند تا ایراد کوچیک گرامری.
    موارد اصلی که باید بهش توجه کنید، یکی انتخاب دانشگاه/دانشکده و اساتیده، یکی زمان ارسال ای‌میل.
    آیا حوزه‌ی کاری اساتید به انداه‌ی کافی مرتبط هستن؟ آیا سطح دانشگاه براتون مناسبه؟ (شاید CVتون براشون جذاب نیست). در مورد زمان هم به این تاپیک می‌تونید مراجعه کنید.
    آیا به اندازه‌ی کافی صبر کردید تا جواب دریافت کنید؟
    و نهایتاً این که در فرآیند ارسال ای‌میل درصد زیادی از ای‌میل‌ها منجر به عدم دریافت جواب، یا دریافت جواب Template می‌شه. نباید امیدتون رو از دست بدید.

در مورد متن هم اگه عنوان پایان‌نامه‌تون جذاب نیست نیازی به ذکرش در اولین ای‌میل نیست. به نظرم قسمتی که گفتید مقالاتی در فلان حوزه خوندم هم قابل حذفه. هم‌چنین ذکر ای‌میل و اسکایپ. بییشتر از جهت کوتاه‌تر شدن متن. (که بازم می‌گم اون‌قدرا هم مهم نیست.)
    مرسی از جوابتون
    والا باید بگم متاسفانه موضوعی که واقعا دلم میخاد کار کنم تو دانشگاه های رنک اغلب زیر 200 ارائه میشه. با توجه به رزومه چند نفری که دیدم و رنک 100-200 قبول شدن, رزومه ی خودم رو بهتر می دونم برای همین دلم نمیاد رنک خیلی بالا بفرستم.
    دانشگاه و اساتید رو از روی مقاله ها انتخاب می کنم و فقط به یکیشون ایمیل می دم.
    متاسفانه مشکل اصلی اینه که سابقه ریسرچ غیر از کار پایان نامه م ندارم و بخاطر محل زندگی و کارم امکان تقویت این بخشش نیست. البته تا رنک 400 ایمیل زدم ولی بدون فایده. وقتی جواب نمیدن و نمیخونن (با trackمیفرستم) یک هفته بعدش دوباره میفرستم.

سلام دوستان
    نزدیک یک هفته ای میشه که به استادای دانشگاه south carolina و دانشگاه san diego ایمیل زدم . کار و زمینه ی تحقیقیشون دقیقا کار منه اما تا حالا که اصلا جوابی ندادن . الان زمان خاصیه که جواب نمی دن یا من دارم زیاد عجله می کنم ؟ در کل چقد زمان می بره تا یک استاد جواب بده ؟ قبلا شده از استادای برزیل سوال داشتم یه روزه جواب دادن اما اینا انگار اصلا نیستن .

نقل قول نوشته اصلی توسط samanarshad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نزدیک یک هفته ای میشه که به استادای دانشگاه south carolina و دانشگاه san diego ایمیل زدم . کار و زمینه ی تحقیقیشون دقیقا کار منه اما تا حالا که اصلا جوابی ندادن . الان زمان خاصیه که جواب نمی دن یا من دارم زیاد عجله می کنم ؟ در کل چقد زمان می بره تا یک استاد جواب بده ؟ قبلا شده از استادای برزیل سوال داشتم یه روزه جواب دادن اما اینا انگار اصلا نیستن .
    تماس با اساتید دو مرحله داره
    1- شما ایمیل با محتوای "درست" رو میدین.
    2- 1 هفته میشین (بسته به شرایط شاید کمتر) و ایمیل رو تکرار میکنین

مد نظر قرار بدین که اگر حتی ایمیل خوبی به استادی بدین دلیل براین نیست که جواب بگیرین. شما در نظر بگیرین توی 10 تا اگه 2-3 مورد ج بدن خیلی خوبه
    در هر حال الان زمان مناسبی نیست. از 15 سپتامبر شروع کنین به ایمیل دادن

HAGO

ممنون از پاسختون
    قصد بنده فقط ارتباط و مکاتبه با استاد مد نظره . فقط براش نوشتم که این کارا رو تا الان انجام دادم و میخوام در دانشگاه شما و زیر نظر شما فلان کار رو انجام بدم . CV برای هیچ کدوم نفرستادم و فعلا هم قصدم که اپلای نیس . برای این هدف هم بازه زمانی خاصی لازمه ؟

سلام
    من دانشجوی برق فوق لیسانس صنعتی شریفم. 7 تا مقاله در نشریات ISI و 3 مقاله کنفرانس دارم. معدلمم 17.97 هستش. به 5 تا از اساتید دانشگاه EPFL و ETH ایمیل زدم و جوابی دریافت نکردم. ضمنا از طریق Mail Tracker دیدم که ایمیل توسطشون باز شده و خونده شده. مشکل کجاست؟ آیا من زود اقدام به درخواست کردم؟
    خواهشا جواب بدین. بعد این همه درس خوندن خیلی استرس دارم.

Junior Member asedali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام.
    تا اونجایی که من می دونم این که شما به چندتا استاد تو یک دانشگاه ایمیل بزنید کار درستی نیست. پیش میاد که استادا با هم در مورد اپلیکیشن ها مکاتبه کنن و اگه بفهمن شما به دو تاشون فرستادی، ممکنه خوششون نیاد.
    در هر صورت زیاد نگران نباش. الان تاریخ تعطیلات استاداس. یکی دو هفته صبر کن، اگه جواب ندادن، ریمایندر بفرست.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadi1373 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی برق فوق لیسانس صنعتی شریفم. 7 تا مقاله در نشریات ISI و 3 مقاله کنفرانس دارم. معدلمم 17.97 هستش. به 5 تا از اساتید دانشگاه EPFL و ETH ایمیل زدم و جوابی دریافت نکردم. ضمنا از طریق Mail Tracker دیدم که ایمیل توسطشون باز شده و خونده شده. مشکل کجاست؟ آیا من زود اقدام به درخواست کردم؟
    خواهشا جواب بدین. بعد این همه درس خوندن خیلی استرس دارم.
    تو مثل خواب گل، لطیف و ساده ای.

نقل قول نوشته اصلی توسط samanarshad نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    قصد بنده فقط ارتباط و مکاتبه با استاد مد نظره . فقط براش نوشتم که این کارا رو تا الان انجام دادم و میخوام در دانشگاه شما و زیر نظر شما فلان کار رو انجام بدم . CV برای هیچ کدوم نفرستادم و فعلا هم قصدم که اپلای نیس . برای این هدف هم بازه زمانی خاصی لازمه ؟
    به نظر من این نوع ارتباط عرف نیست و احتمالا استادا وقت برای جواب دادن بشون ندارن

HAGO

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)