صفحه 177 از 217 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Horticultural Sciences, University of Florida

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام دوستان عزیز
    من فقط 2 3 روز هست که شروع به ایمیل زدن کردم، از حدود 15 تا ایمیلی که زدم 6 تاشون بهم جواب دادن در عرض نهایت یک دو ساعت! حالا مثبت یا منفی اما جواب دادن
    تا اونجایی هم که میدونم معمولا از هر 10 ایمیل باید توقع 1 جواب رو داشت، چون استاد ها سرشون شلوغه و روزانه صدها ایمیل میگیرن. پس امیدتون رو از دست ندید و به ایمیل زدن ادامه بدید. در مورد رنک هم خیلی وسواس به خرج ندید تا جایی که میشه ایمیل بدید بعدا که جواب گرفتید از بینشون بهترین رنک و موقعیت و فاند رو انتخاب میکنید، الان واسه توجه به رنک زوده.
    فقط یه سوالی که واسه من پیش اومده اینه که مثلا تو یه دانشگاه 5 تا استاد داره که با زمینه کاری من مطابقت داره، به یکیشون ایمیل زدم گفت پوزیشن نداره، به بقیه اساتید همون دانشگاه ایمیل بزنم؟ چند روز فاصله باشه بین ایمیل های یک دانشگاه خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzadbo نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من فقط 2 3 روز هست که شروع به ایمیل زدن کردم، از حدود 15 تا ایمیلی که زدم 6 تاشون بهم جواب دادن در عرض نهایت یک دو ساعت! حالا مثبت یا منفی اما جواب دادن
    تا اونجایی هم که میدونم معمولا از هر 10 ایمیل باید توقع 1 جواب رو داشت، چون استاد ها سرشون شلوغه و روزانه صدها ایمیل میگیرن. پس امیدتون رو از دست ندید و به ایمیل زدن ادامه بدید. در مورد رنک هم خیلی وسواس به خرج ندید تا جایی که میشه ایمیل بدید بعدا که جواب گرفتید از بینشون بهترین رنک و موقعیت و فاند رو انتخاب میکنید، الان واسه توجه به رنک زوده.
    فقط یه سوالی که واسه من پیش اومده اینه که مثلا تو یه دانشگاه 5 تا استاد داره که با زمینه کاری من مطابقت داره، به یکیشون ایمیل زدم گفت پوزیشن نداره، به بقیه اساتید همون دانشگاه ایمیل بزنم؟ چند روز فاصله باشه بین ایمیل های یک دانشگاه خوبه؟
    به نظرم به ترتیب اولویت علاقه مندیتون و با دو سه روز اختلاف با استاد بعدی در همون دانشگاه تماس بگیرین.
    احتمال هست که جواب شما رو به همون استاد قبلی سی سی کنه و برای همین شاید بد نباشه که این اختلاف زمانی کوچک حفظ بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون این ایمیل مشکل داره؟ اگر در بهبودش بتوانید کمکم کنید ممنون میشم کامنتی دارید بفرمایید خیلی جواب های خوبی با این ایمیل نگرفتم
    Dear Professor xxxxxx,
    I'm holding a Master's degree in xxxx engineering from xxxx and currently focusing on xxx methods. My master's background includes xxxx experiences and working in different varieties of xxxx projects (xxxx and xxx). Recently, due to my background in experimental projects in xxxxx Laboratories and working with experimental equipments such as: xxx, xxx, and xxxx, I've become interested in your areas of research especially xxxx and xxxx. I was wondering if there would be an opportunity for my contribution as a PhD student and being a part of your research group at xxxxxx
    I am also attaching my resume for your attention.
    Yours truly,
    xxxxxxx
    اگر از لحاظ گرامری و لغوی منظورتونه:
    از نظر بنده - چندتا ایراد ریز داشت که توی همین نقل قول بالا ویرایش کرده م.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadi1373 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی برق فوق لیسانس صنعتی شریفم. 7 تا مقاله در نشریات ISI و 3 مقاله کنفرانس دارم. معدلمم 17.97 هستش. به 5 تا از اساتید دانشگاه EPFL و ETH ایمیل زدم و جوابی دریافت نکردم. ضمنا از طریق Mail Tracker دیدم که ایمیل توسطشون باز شده و خونده شده. مشکل کجاست؟ آیا من زود اقدام به درخواست کردم؟
    خواهشا جواب بدین. بعد این همه درس خوندن خیلی استرس دارم.
    معدل لیسانستون معمولی رو به بالا هست؟ متن ایمیلتون شخصی سازی شده هست که استاد مطمئن شه دقیقا به کارش علاقه مندید؟
    رزومتون که به این دو دانشگاه میخوره ولی خب EPFL معدل محوره و معدل کارشناسیتون باید بالا باشه (بالا 18)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzadbo نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    تبریک میگم.دوست عزیز میشه متن ایمیلی که زدین رو بذارین؟ از کجا میشه فهمید واقعا که کدوم استاد توی کمیته ادمیشن هست یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    لطف می کنید یک نمونه متن ایمیل ریمایندر برای اساتیدی که بعد از یک هفته پاسخی نداده اند را بنویسید. لطفا با توضیحات کامل که آیا عنوان ایمیل دوم عوض شود یا آیا متن ایمیل اول را باز فوروارد کنم و...
    ممنونم

ذوستان من حدود یک ماهه که برای حدود 30 استاد مرتبط از کانادا و استرالیا پیام دادم ولی دریغ از یک جواب. من رزومم بد نیست. دو تا مقاله ای اس ای مرتبط با تز ارشد دارم و سه سال سایقه کار مرتبط و معدل فوق 17.8. تنها نکته منفی معدل پایین لیسانس 14.7 است. حالا با این شرایط مشکل از چی می تونه باشه؟ رزومم ضعیفه ؟ دیگه دارم از پی اچ دی قطع امید می کنم و به فکر مستر دوم بدون فاند افتادم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_bgh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطف می کنید یک نمونه متن ایمیل ریمایندر برای اساتیدی که بعد از یک هفته پاسخی نداده اند را بنویسید. لطفا با توضیحات کامل که آیا عنوان ایمیل دوم عوض شود یا آیا متن ایمیل اول را باز فوروارد کنم و...
    ممنونم
    همون ايميل رو resend کنيد و بنويسيد I am re sending the e-mail in case you did not receive it the first time
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    معدل لیسانستون معمولی رو به بالا هست؟ متن ایمیلتون شخصی سازی شده هست که استاد مطمئن شه دقیقا به کارش علاقه مندید؟
    رزومتون که به این دو دانشگاه میخوره ولی خب EPFL معدل محوره و معدل کارشناسیتون باید بالا باشه (بالا 18)
    معدل کارشناسیمم 18.83 هستش

Junior Member

سلام دوستان
    من ایمیلهای زیادی به اساتید مختلف و عموما از کانادا برای پذیرش دکتری ارسال کردم ولی متاسفانه تعداد بسیار کمی بهم ج دادن.توی متن ایمیل به عنوان پایان نامه+دانشگاه ارشد اشاره میکنم رزومه و مدرک ایلتسم رو هم ضمیمه میکنم ولی متاسفانه جواب نمیگیرم به نظرتون مشکل از کچا میتونه باشه ایا متن مناسبی میتونین بهم پیشنهاد بدین؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)