صفحه 178 از 217 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط xgh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ایمیلهای زیادی به اساتید مختلف و عموما از کانادا برای پذیرش دکتری ارسال کردم ولی متاسفانه تعداد بسیار کمی بهم ج دادن.توی متن ایمیل به عنوان پایان نامه+دانشگاه ارشد اشاره میکنم رزومه و مدرک ایلتسم رو هم ضمیمه میکنم ولی متاسفانه جواب نمیگیرم به نظرتون مشکل از کچا میتونه باشه ایا متن مناسبی میتونین بهم پیشنهاد بدین؟
    ممنون
    حواب نگرفتن چیز غیر عادی نیست، معمولا اساتید (مخصوصا آمریکا و کانادا) چون ایمیل های زیادی از این قبیل میگیرن جواب نمی دهند مگر اینکه به دنبال دانشجو باشند و رزومه شما هم چشمشون رو بگیره. متن ایمیل هم میتونه مهم باشه، میتویند متن ایمیل رو تو این تاپیک بذارید بچه ها بررسی کنند.

Junior Member

سلام، من برا دکتری مکانیک دارم کانادا و امریکا رو میل میزنم
    رزومه ام نسبتا خوبه ولی اصلا خوب جواب نگرفتم تا الان، دارم کم کم ناامید میشم
    حدود 35 تا ایمیل زدم توی 2-3 رو گذشته، 16 نفر هنوز باز نکردن، اونایی که باز کردن فقط یکیشون گفته جا نداره و یکی هم یه جواب 50-50 داده.
    این استادایی که ایمیل رو باز میکنن، چقد ممکنه طول بدن که جواب بدن؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    حدود 35 تا ایمیل زدم توی 2-3 رو گذشته، 16 نفر هنوز باز نکردن، اونایی که باز کردن فقط یکیشون گفته جا نداره و یکی هم یه جواب 50-50 داده.
    دوست عزیز... پروسه اپلای واقعا فرسایشیه و نیاز به صبر ایوب دارد. بچه ها رو نگاه کن جگرشون شده مثه جیگر زلیخا........ بیشتر صبر کنید ایشالا جواب خوبی میگیرید.
    قبل از هرچیزی قرار نیست هر کسی که ایمیل رو باز کرد جواب بده..
    اما در کل بین 5 تا 7 روز کاری رو شما برای چواب دادن در نظر بگیرید. شید استاد میخاد یک مقایسه ای داشته باشد و نیاز به زمان دارد یا منتظر است که رزومه بهتری بیاد و اگر نیاد بعد به شما جواب بدهد.
    اگر بیشتر از 2 هفته گذش و باز هم جواب نگرفتید یه Reminder خدمتشون ارسال کنید حتما باز هم تعدادی جواب خواهید گرفت. در ضمن منتظر بمونید تا همه ایمیلاتون خونده شود.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

در ادامه و تایید پاسخ kran :
    خیلی ها بدون مکاتبه قبلی با اساتید یک دانشگاه، تونسته ن از اون دانشگاه پذیرش بگیرن.
    معمولا کمتر از 10 درصد ایمیل ها جواب داده میشن و اون 10 درصد هم یا میگن جا نداریم یا تشویق به اپلای میکنن (تجربه شخصی).
    شما اگر جواب گرفتی که چه بهتر - اما اگر دیدی دانشگاهی زمینه کاری دانشکده شون شدیدا بهتون میخوره - ولی جواب نگرفتی - باز اپلای کنید.
    حجم بسیار زیادی از ایمیل ها اینروزا بدست اساتید میرسه و اکثرشون واقعا کلافه ن.

سلام ،
    سوالی که می خوام بپرسم احتمالا خیلی سلیقه ای هست و هر کسی یه جور جواب میده.
    در صورتی که استادی جواب ایمیل رو نداد چند روز بعد مجددا باید یادآوری کرد؟( سه چهار روز خوبه یا باید یه هفته ده روز صبر کنم)
    چند بار باید ایمیل رو فوروارد کرد برای استادی که جواب نداده؟ (من برای هر استاد دو بار می فرستم بعد بی خیال میشم، بعضی ها تا سه چهار بار می فرستند، به نظرتون اثر منفی نداره)
    برای فرستادن ایمیل به استاد بعدی چه فاصله زمانی مناسب هست؟(سه چهار روز یا بیشتر)

سپاس فراوان
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    سلام ،
    سوالی که می خوام بپرسم احتمالا خیلی سلیقه ای هست و هر کسی یه جور جواب میده.
    در صورتی که استادی جواب ایمیل رو نداد چند روز بعد مجددا باید یادآوری کرد؟( سه چهار روز خوبه یا باید یه هفته ده روز صبر کنم)
    چند بار باید ایمیل رو فوروارد کرد برای استادی که جواب نداده؟ (من برای هر استاد دو بار می فرستم بعد بی خیال میشم، بعضی ها تا سه چهار بار می فرستند، به نظرتون اثر منفی نداره)
    برای فرستادن ایمیل به استاد بعدی چه فاصله زمانی مناسب هست؟(سه چهار روز یا بیشتر)

سپاس فراوان
    معمولا بچه ها بعد از 7 تا 10 روز یه ریمایندر میفرستند. اما اگر استاد ایمیل رو خونده باشه و جواب نداده باشد دیگه نیازی به ارسال ریماندر نیست. چون استادی که ریمایندر رو بخونه و جواب نده، عملا یعنی تمایلی به جواب دادن ندارد.
    شما همزمان میتونید به n استاد ایمیل بدید. (اما اگر اساتید در یک گروه هستند نباید ایمیل همزمان داد).

موفق باشید.

Albert Einstein

Junior Member

سلام
    من جواب سوالتونو نمی دونم.......شما از کجا می فهمید که ایمیل باز شده؟ نرم افزار خاصیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    معمولا بچه ها بعد از 7 تا 10 روز یه ریمایندر میفرستند. اما اگر استاد ایمیل رو خونده باشه و جواب نداده باشد دیگه نیازی به ارسال ریماندر نیست. چون استادی که ریمایندر رو بخونه و جواب نده، عملا یعنی تمایلی به جواب دادن ندارد.
    شما همزمان میتونید به n استاد ایمیل بدید. (اما اگر اساتید در یک گروه هستند نباید ایمیل همزمان داد).

موفق باشید.
    سلام
    میشه بگید متن reminder چه جوری باشه؟
    مثلا توی سابجکت بنویسیم reminder
    همون متن قبلی رو کپی پیست کنیم؟ یا ایمیل جدید بنویسیم بگیم با توجه به اینکه قبلا با شما تماس گرفتم!
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط annesh نمایش پست ها
    سلام
    من جواب سوالتونو نمی دونم.......شما از کجا می فهمید که ایمیل باز شده؟ نرم افزار خاصیه؟
    تو تاپیک زیر هست نرم افزارش، mail track رو هم اگه سرچ کنی پیدا میشه.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%D8%B1%D8%B4

نقل قول نوشته اصلی توسط annesh نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگید متن reminder چه جوری باشه؟
    مثلا توی سابجکت بنویسیم reminder
    همون متن قبلی رو کپی پیست کنیم؟ یا ایمیل جدید بنویسیم بگیم با توجه به اینکه قبلا با شما تماس گرفتم!
    ممنون
    مثلا این.
    This is just a reminder for my previously sent email. I am not quite sure whether you have already received the mail and attachments, so just sent this reminder for your kindly consideration.
    و بعد از این عبارت ایمیل کانتکست ایمیل قبلیتو بیار.
    در مورد عنوان ایمیلتون... مثلا ایمیل قبلیتون بوده Prospect PhD student
    توی ریمایندر مینویسی Reminder prospect PhD student

Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)