صفحه 181 از 217 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    در ادامه کامنت دوستمون:

دوست عزیز
    شما اپلای کردین و باید این تکمیل مراحل اپلای رو و اینی که اپلیکیشنتون کامل شده رو به استاد مربوطه روی همون ایمیل های قبلی که بینتون رد و بدل شده اطلا میدادید
    دیگه پرسیدن ---چه خبر!!---- لزومی نداره اصلا !
    اون استاد هم لزومی نداره به ایمیل شما جوابی بده (عرض کردم لزومی نداره ولی ممکنه جواب هم بده) . شما اپلیکیشنتون تکمیل شده و باید پروسه ش طی بشه

اون اپلیکیشن شما توی تاریخی بررسی میشه و روز اعلام نتایجش هم قاعدتا باید معلوم باشه که نتایج مربوطه به شما گفته میشه
    شما کارهای دیگه رو انجام بدید و پی بگیرید مثلا اگه باید اسکولارشیپی چیزی رو هم اپلای کنی و ....
    اگه هم نه که منتظر بمونید تا نتیجه بررسی اپلیکیشنتون اعلام بشه

موفق باشید
    با تشکر از دوستان
    استاد به من گفت که هروقت اپلای کردی به من بگو منم بهش گفتم و اونم گفت که بعد از چند هفته میام سراغت منم بعد سه هفته بهش ایمیل زدم وضعیت پروندمو پرسیدم و دوباره اعلام علاقه مندی کردم که دیگه جواب نداد واسه همین نگرانم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط raminsh نمایش پست ها
    با تشکر از دوستان
    استاد به من گفت که هروقت اپلای کردی به من بگو منم بهش گفتم و اونم گفت که بعد از چند هفته میام سراغت منم بعد سه هفته بهش ایمیل زدم وضعیت پروندمو پرسیدم و دوباره اعلام علاقه مندی کردم که دیگه جواب نداد واسه همین نگرانم.

خب دوست عزیز

این توضیح الانتون با گفتن "چه خبر" فرق داره !
    به نظرم نگران نباشید
    مهم اینه که شما اپلیکیشنتون رو کامل کردید و خواه ناخواه باید منتظر باشید تا بررسی بشه و نتایج اعلام بشه.
    استاد هم ممکنه درگیر باشه. کنفرانسی باشه یا مرخصی و ....
    نمیدونم استاد چرا گفته بعد از چند هفته میام سراغت! چون شما اپلیکیشنتون رو کامل کردید و فرستادید
    حالا من جای شما باشم چند وقت دیگه منتظر میمونم. ببینید تاریخ اعلام نتایج کی میشه و اونم چک کنید ضرری نداره
    اگه به زودی اعلام میشه خب منتظر بمونید
    اگه خیلی طول میکشه و هنوز نگرانید میتونید ایمیلتون رو چند وقت دیگه مثلا یکی دو هفته (یا شایدم 3 یا 4 هفته دیگه !! این عددا نظر شخصی منه و شما خودتون بیشتر میدونید حال و هوای استاد چیه و چیکارتون داره و چرا گفته میاد سراغتون و میخواد راجع به چی باهاتون حرف بزنهو .....) دیگه باز تکرار کنید. توی ایمیلتون هم بنویسید در راستای ایمیل شما که گفته بودین چند هفته ی دیگه میایید سراغم (!!! واقعا همینو گفته بهتون؟!!) دارم ایمیل میزنم و خواستم بگم که اپلیکیشنمو تکمیل کردم و .....
    محترمانه هم بنویسید و امیدوارم که به زودی جواب مناسب رو بگیرید

خیلی هم نگران نباشید
    مهم اینه که شما اپلیکیشنتون رو کامل کردید و به استاد هم خبرشو دادید

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

Junior Member

Hi friends,
    I am going to send a reminder email. I would appreciate you if you kindly put your comments on it in terms of academic communication, grammar, etc. or give me better ideas in order to write an appropriate reminder email. In addition, I want to forward my email instead of changing its title to reminder .
    1-
    Dear Professor X
    As I am not sure you received my email regarding PhD position, I decided to forward it. I would be grateful if you could comment on it
    .

2- Dear professor X
    I wrote a letter two weeks ago, but given the uncertainties of email, I do not know whether you received it. Thus I am resending my email again
    .

Thank you

سلام دوستان
    یه پیشنهاد در مورد زمان مناسب ایمیل زدن به اساتید به ویژه آمریکایی دارم. اینو از روی تجربه خودم و آمار دریافت جواب از سوی اساتید میگم.
    سعی کنید روزای اول هفته یعنی دوشنبه و سه شنبه ایمیل نزنید چون ترافیک کاری و ایمیل های دریافتی اساتید تو این روزها زیاده، بنابراین شانس دیده نشدن ایمیل شما زیاده. بهترین روزها واسه فرستادن ایمیل روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه ست که از بین این سه تا روز به ویژه پنجشنبه رو خیلی توصیه میکنم. بیشترین آمار دریافت ایمیل از جانب اساتید برای من تو همین روز بوده. ساعت ارسال ایمیلم سعی کنید قبل از ساعت 8 صبح به وقت اونجا باشه.
    اینایی که گفتم یه قانون نیست و صرفاً تجربه شخصی منه. امیدوارم که به کارتون بیاد.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    میخوام به منشی استاد ایمیل بزنم و بگم ایشون چرا جواب منو نمیده
    این متن خوبه؟
    Dear Ms. ,

My name is … and I’m applying for a PhD position at … University for fall 2017. I would like to work on … under the supervision of Dr. ….
    I have sent him several Emails but unfortunately I haven’t received anything from him. I am not sure if he has received them or if he is going to take new students. But I think if he knows my background he will interested to take me. My MS thesis was about … and …. We published our results in … I think that work lacks a …. I also worked on …. We examined …, and our results will be published in …. Both papers and my CV are attached.
    Studying … is my favorite subject. So I think Dr. … and I have a common interest. So I would be so much grateful if you could just forward this Email to him or talking to him about me so I could have a chance to prove my abilities to him among thousands of similar applicants he receives every week because I know he is very knowledgeable and a well-known professor in this area.

Yours Sincerely,
    My signature

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این متن خوبه؟
    Dear Ms. ,

My name is … and I’m applying for a PhD position at … University for fall 2017. I would like to work on … under the supervision of Dr. ….
    I have sent him several Emails but unfortunately I haven’t received anything from him. I am not sure if he has received them or if he is going to take new students. But I think if he knows my background he will interested to take me. My MS thesis was about … and …. We published our results in … I think that work lacks a …. I also worked on …. We examined …, and our results will be published in …. Both papers and my CV are attached.
    Studying … is my favorite subject. So I think Dr. … and I have a common interest. So I would be so much grateful if you could just forward this Email to him or talking to him about me so I could have a chance to prove my abilities to him among thousands of similar applicants he receives every week because I know he is very knowledgeable and a well-known professor in this area.

Yours Sincerely,
    My signature

سلام عزیز جان ... نظر شخصی من اینه که خوبه بسیار خوب نوشتی و من معتقدم بفرستی بهتره .... فقط نمیدونم این حرفی که میگم درسته یا نه ولی فکر میکنم اگر به جای نوشتن work برای قسمت هایی که مطالعه کردی از کلمه ی study یا peruse استفاده کنی بهتره .... ولی خب میگم نظر شخصیه حالا خودت و دوستان اهل فن بهتر میدونید البته .... موفق باشی ایشالا امیدوارم که هر چه زودتر کارات درست بشه و راه بیوفته

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این متن خوبه؟
    Dear Ms. ,

Yours Sincerely,
    My signature
    سلام، منشی استاد!!!!!
    همچین چیزی رو تابحال ندیدم و فکر هم نمیکنم هیچ استادی ازین کار خوشش بیاد. به خودش ایمیل بزنید جواب داد ک هیچ جواب نگرفتید برید سراغ بقیه... اصلا این کار درست نیست.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    سلام عزیز جان ... نظر شخصی من اینه که خوبه بسیار خوب نوشتی و من معتقدم بفرستی بهتره .... فقط نمیدونم این حرفی که میگم درسته یا نه ولی فکر میکنم اگر به جای نوشتن work برای قسمت هایی که مطالعه کردی از کلمه ی study یا peruse استفاده کنی بهتره .... ولی خب میگم نظر شخصیه حالا خودت و دوستان اهل فن بهتر میدونید البته .... موفق باشی ایشالا امیدوارم که هر چه زودتر کارات درست بشه و راه بیوفته
    دوست عزیز چرا رو هوا پیشنهاد میدی!!!
    شما یک ذره منطق ماجرا رو ببینید!! به منشی استاد ایمیل بزنم چرا فلانی جواب نمیده!!! فک می کنید اون استاد ایمیل شما رو ندیده؟ اگر ندیده مسلم ایمیل خیلی های دیگه رو هم ندیده!!! اگر دیده و جواب نداده از همکاری با شما یا ناراضی هست یا گزینه های بهتری هست...
    اصلا بنظرم کار درستی نیست خصوصا برای یک PhD candidate که این کار رو بکنه... اونم تو سیستم تحصیلات تکمیلی!!!
    بهتره منطقی تر با این مسئله برخورد کنید نه احساسی. شما یا این دوستمون یا هر کس دیگه ایی اگر فکر می کنه رزومه خوبی داره باید بتونه نه تنها از یک نفر از چند ده ها نفر تایید بگیره و اصرار بیخود بر یک نفر اصلا منطقی نیست

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا رو هوا پیشنهاد میدی!!!
    شما یک ذره منطق ماجرا رو ببینید!! به منشی استاد ایمیل بزنم چرا فلانی جواب نمیده!!! فک می کنید اون استاد ایمیل شما رو ندیده؟ اگر ندیده مسلم ایمیل خیلی های دیگه رو هم ندیده!!! اگر دیده و جواب نداده از همکاری با شما یا ناراضی هست یا گزینه های بهتری هست...
    اصلا بنظرم کار درستی نیست خصوصا برای یک PhD candidate که این کار رو بکنه... اونم تو سیستم تحصیلات تکمیلی!!!
    بهتره منطقی تر با این مسئله برخورد کنید نه احساسی. شما یا این دوستمون یا هر کس دیگه ایی اگر فکر می کنه رزومه خوبی داره باید بتونه نه تنها از یک نفر از چند ده ها نفر تایید بگیره و اصرار بیخود بر یک نفر اصلا منطقی نیست

بله شاید همین طور باشه منم صرفا نظر شخصی بود که نوشتم و ذکر کردم دوستان اهل فن و با تجربه البته نظرشون مقدم تره ... البته با نظر شما هم موافقم شاید واقعا کار درستی نباشه که داوطلب دکترا چنین کاری کنه ولی خب به نظر شما شانسشو امتحان کنه و بفرسته بهتر نیست

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    بله شاید همین طور باشه منم صرفا نظر شخصی بود که نوشتم و ذکر کردم دوستان اهل فن و با تجربه البته نظرشون مقدم تره ... البته با نظر شما هم موافقم شاید واقعا کار درستی نباشه که داوطلب دکترا چنین کاری کنه ولی خب به نظر شما شانسشو امتحان کنه و بفرسته بهتر نیست
    سلام
    خیر کار درستی نیست و امتجانشم صرفا لطمه زدن به شخصیت خود طرف کاندید هست! خودتونو جای اون استاد بزارید،یک منشی حتی اگر همطراز خودتون داشته باشید و همین منشی بخواد بهتون بگه فلانی رو بپذیر!! چه حسی پیدا می کنید... ببینید اساتید که دانشجو بین الملل می گیرن دارن ی سرمایه گذاری کلان می کنن،در حد حداقل 3 سال،پس همه ریسک ها از جمله عدم توانایی دانشجو،عدم کفایت علمی،به هدر دادن سرمایه مالی دانشجو رو می پذیرن که میان به دانشجو جواب مثبت میدن. من خودم بارها برام پیش اومده که استاد ازم پرسیده فلان دانشجو با این رزومه به نظرت چطوره،حتی یادمه ی بار ی دانشجو از دانشگاه کرمان به استاده ایمیل زده بود،ازم پرسید این دانشگاه معتبره تو ایران،با وصف اینکه می تونستم به سادگی بگم آره اره خوبه بیا بگیر و راه رو برای همون دانشجو باز کنم،گفتم اجازه بدن که منم تحقیق کنم،بعد جواب دادم. حتی من دانشجو نمیام خودمو تو ریسک این بندازم فردا اگر به هر دلیلی دانشجو مشکل داشته باشه بگم ببخشید!!
    ته موضوع اینه که این موضوع حرفه ایی محسوب میشه و ی استاد دانشجو رو با همه ریسکاش می پذیره...پس بهتره شما هم حرفه ایی با این مسئله برخورد داشته باشید نه غیر حرفه ایی... یادتون باشه تو فرآیند اپلای یکی نشد بعدی و بعدی نشد بعدی و بعدی نشد بعدی و ....

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)