صفحه 185 از 217 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    خیلی بستگی به زمانتون داره. ممکنه دو روز بعد یا یه هفته بعد از ایمیل اول باشه.

استفاده کردن از ترکر میتونه خوب باشه اما دو اشکال اساسی داره:

1) ظاهرا بعضی از اساتید ایمیل هایی که حاوی ترکر باشن رو اسپم میکنن.
    2) از دوستانی شنیدم که کلا اساتید خیلی نظر مثبتی نسبت به ایمیلهای حاوی ترکر ندارن.

به نظر من تا چهار پنج بار ریمایندر بزنین و اگر جوابی نگرفتید میتونید بذارید رو حساب جواب منفی اون استاد. البته راه آخرتون هم میتونه تماس تلفنی باشه. واکنش اون استاد به همه این موارد به شخصیت اون استاد ارتباط داره. برای خود من خیلی مثبت بوده و اساتید خیلی از سماجت من خوششون اومده.

پیروز باشید

میشه بپرسم این چهار یا پنج بار پیگیری رو به چه صورتی انجام می‌دادین؟ یعنی هر بار از ابتدا ایمیل می‌زدین انگار که بار اوله، یا همون ایمیل قبلی رو مجدد می‌فرستادین و خواهش می‌کردین بخونن یا...؟ ممنون می‌شم اگه یه راهنمایی مختصر بکنین.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط nina_nejad نمایش پست ها
    میشه بپرسم این چهار یا پنج بار پیگیری رو به چه صورتی انجام می‌دادین؟ یعنی هر بار از ابتدا ایمیل می‌زدین انگار که بار اوله، یا همون ایمیل قبلی رو مجدد می‌فرستادین و خواهش می‌کردین بخونن یا...؟ ممنون می‌شم اگه یه راهنمایی مختصر بکنین.
    متن ایمیلی که استفاده میکردم این بود:

Dear Dr. ......,

I send this email as I think you might not receive my last email.
    Appreciations to your kind reply.

Regards,

گرچه بنظرم میتونه بهترم باشه.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member

سلام دوستان. من حدود دو سه ماه پیش به چند تا استاد ایمیل زدم ولی حواب ندادن. حالا میخواستم دوباره ایمیل ها رو ازسال کنم و در واقع یک یادآوری بکنم. کسی میتونه راهنماییم کنه که چه طوری این کار رو انجام بدم؟
    یعنی تو سابجکت ایمیلم بنویسم REMINDER یا توی متن ایمیل ایمیل چیزی بنویسم؟ اگه میشه لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط Anseh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من حدود دو سه ماه پیش به چند تا استاد ایمیل زدم ولی حواب ندادن. حالا میخواستم دوباره ایمیل ها رو ازسال کنم و در واقع یک یادآوری بکنم. کسی میتونه راهنماییم کنه که چه طوری این کار رو انجام بدم؟
    یعنی تو سابجکت ایمیلم بنویسم REMINDER یا توی متن ایمیل ایمیل چیزی بنویسم؟ اگه میشه لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون

سلام دوست عزیز،

همون ایمیل اولتون رو ریپلای کنید.

من از این متن استفاده میکردم:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2420466

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

اگر خود استاد از شما خواسته است که نیاز به نگرانی نیست.منتظر ایمیل استاد باشید.

ارادت
    مرسی دوست عزیز.

یعنی حتی بهش نگم که نظرت راجب پایاننامم چیه؟؟
    چون هنوزم جواب نداده.

اپلیکیشن کردن کاری نداره، 2 ساعت بیشتر وقتمو نمیگیره اما خوب استادها که همون روز ریکام نمینویسن. چون ددلاینش 2 می هست.

با تشکر

Junior Member

سلام،

من به استاد یکی از دانشگاه های آمریکا دوسال پیش مکاتبه کردم و خیلی خوب جواب داد و تشویق کرد اپلای کنم. همون سال برام آفر هم داد برای دانشگاهشون اما مسئله ای پیش اومد که نتونستم برم. امسال دوباره بهش ایمیل زدم همون جواب رو بهم داد و اپلای کردم. اما ده روز پیش یه ایمیل ریجکت از دانشگاهشون اومد. وقتی به خود استاد ایمیل زدم گفت دلیلش پایین بودن نمرات زبان بوده! بعد علتش رو ازم پرسید و منم گفتم به ددلاین دانشگاه نمیرسیدم اگه میخواستم برای نمره بالاتر دوباره امتحان بدم ولی اگه لازمه دوباره امتحان میدم. اونم گفت برای سال بعد اگه نمرت بهتر شه پذیرش میدن. متن آخرین ایمیلش اینه:

I understand. With the current scores, we can at best offer you admission. If you retake the tests with much improved scores, a GTA would be more likely, but that will probably be 2018.

So if you wish to come this year, I can see what I can do. But you will be coming without financial aid. On the other hand, we usually have additional GTA needs that some students who come without a scholarship can get a GTA once they are here. No guarantee, but this can happen.

من هم گفتم امسال برنامه ریزی کردم بیام:

I have been planning for over a year and I really wish to come this year! I promise to do my best and improve my scores if that's what is needed. I really need to have financial aid otherwise, I couldn't afford it to come to

Since I am eager to work in your research group, I really appreciate if you could help me and see if anything can be done regarding this issue.

I have been planning for over a year and I really wish to come this year! I promise to do my best and improve my scores if that's what is needed. I really need to have financial aid otherwise, I couldn't afford it to come to

این استاده خیلی زود جواب ایمیل هام رو میداد، الان شگفت زدم که چرا 7 روز گذشته جواب نداده! خواستم شما هم راهنمایی کنید چکار کنم؟ دوباره ازش بپرسم کار به کجا رسیده؟ نمیدونم چی بگم تو ایمیلم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mimi99 نمایش پست ها
    سلام،

من به استاد یکی از دانشگاه های آمریکا دوسال پیش مکاتبه کردم و خیلی خوب جواب داد و تشویق کرد اپلای کنم. همون سال برام آفر هم داد برای دانشگاهشون اما مسئله ای پیش اومد که نتونستم برم. امسال دوباره بهش ایمیل زدم همون جواب رو بهم داد و اپلای کردم. اما ده روز پیش یه ایمیل ریجکت از دانشگاهشون اومد. وقتی به خود استاد ایمیل زدم گفت دلیلش پایین بودن نمرات زبان بوده! بعد علتش رو ازم پرسید و منم گفتم به ددلاین دانشگاه نمیرسیدم اگه میخواستم برای نمره بالاتر دوباره امتحان بدم ولی اگه لازمه دوباره امتحان میدم. اونم گفت برای سال بعد اگه نمرت بهتر شه پذیرش میدن. متن آخرین ایمیلش اینه:

I understand. With the current scores, we can at best offer you admission. If you retake the tests with much improved scores, a GTA would be more likely, but that will probably be 2018.

So if you wish to come this year, I can see what I can do. But you will be coming without financial aid. On the other hand, we usually have additional GTA needs that some students who come without a scholarship can get a GTA once they are here. No guarantee, but this can happen.

من هم گفتم امسال برنامه ریزی کردم بیام:

Since I am eager to work in your research group, I really appreciate if you could help me and see if anything can be done regarding this issue.

این استاده خیلی زود جواب ایمیل هام رو میداد، الان شگفت زدم که چرا 7 روز گذشته جواب نداده! خواستم شما هم راهنمایی کنید چکار کنم؟ دوباره ازش بپرسم کار به کجا رسیده؟ نمیدونم چی بگم تو ایمیلم؟
    بطور مشخص جواب داده که یا باید بدون فاند بیایید یا نمره زبان بیاورید و از الان نمیشه در مورد فاند امسال چیزی رو گارانتی کرد. شما هم گفتید که نمیتونید بدون فاند بیایید. منتظر هستید چه جوابی بده؟

Junior Member

Smile پاسخ : جواب ندادن استادها

ممنون از اینکه پاسخ دادین. والا از اونجاییکه گفته
    So if you wish to come this year, I can see what I can do
    ، من اینطوری استنباط کردم که اگه امسال بخوام بیام سعی می کنه برام فاند جور کنه، برای همین گفتم ببینه چکار میتونه بکنه. راستش من می خوام امسال درست شه بتونم برم. اینو نمی دونم چطور براش بیان کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بطور مشخص جواب داده که یا باید بدون فاند بیایید یا نمره زبان بیاورید و از الان نمیشه در مورد فاند امسال چیزی رو گارانتی کرد. شما هم گفتید که نمیتونید بدون فاند بیایید. منتظر هستید چه جوابی بده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mimi99 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه پاسخ دادین. والا از اونجاییکه گفته
    So if you wish to come this year, I can see what I can do
    ، من اینطوری استنباط کردم که اگه امسال بخوام بیام سعی می کنه برام فاند جور کنه، برای همین گفتم ببینه چکار میتونه بکنه. راستش من می خوام امسال درست شه بتونم برم. اینو نمی دونم چطور براش بیان کنم؟
    استنباطتون بنظر درست نمیرسه چون بلافاصله جمله بعدیش گفته but you will be coming withot financial aid بنظر من اینکه به ایمیل بعدی شما هم جواب نداده مشخصه که بنظرش جواب کافی و وافی رو قبلا به شما داده یا صبر میکنه ببینه فاندی از جایی جور میشه.. اگر بدون فاند نمیتونید برید باید دنبال جای دیگری باشید یا امتحان زبان یدهید.

Junior Member

سلام. ممنون از راهنماییهاتون.
    من با یه استادی تو دانشگاه Utrecht هلند مکانبه کردم و ایشون گفتن نظرشون در مورد رزومه من و پروپزالم خیلی مثبت هست و اگر بتونم فاند جور کنم حاضرن استاد راهنمای من بشن. ولی متاسفانه فاندی که من بتونم ازش استفاده کنم وجود نداره. بخاطر همین من ازشون خواستم که اگر موقعیتی برای کار هست و من میتونم به عنوان ریسرچر و یا دستیار اونجا کار کنم به من بگن و راهنماییم کنن. جواب دادن که الان دارم برای کلاس مطلب آماده می‌کنم و در اسرع وقت جواب میدم. آخرین ایمیلش به من تقریبا ده روز پیش بود. می خوام بدونم چطور میتونم پی‌گیری کنم؟ یادش نره!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)