صفحه 188 از 217 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

ممنونم از نظرتون

حالا من یک سوال کلی دارم چون تجربه ای در این مورد ندارم می پرسم. اگر استادا کسی رو نخوان پاسخ ایمیل رو به صورت ریجکت میفرستن یا کلا جواب نمیدن؟
    منظورم اینه که آدم رو از بلاتکلیفی در میارن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    ممنونم از نظرتون

حالا من یک سوال کلی دارم چون تجربه ای در این مورد ندارم می پرسم. اگر استادا کسی رو نخوان پاسخ ایمیل رو به صورت ریجکت میفرستن یا کلا جواب نمیدن؟
    هر استادی شیوه خودشو داره. بعضیا ممکنه خبر بدن از طریق ارسال ایمیل که حالا به هر دلیلی من نمیتونم شما رو بعنوان دانشجو بپذیرم. بعضی ها حالا بدلیل سرشلوغی یا تنبلی! حتی جواب ایمیل رو نمیدن. مهم اینه که شما از خبر منفی دادن یا کلا خبر ندادن اساتید ناامید نشید و اونقدر ایمیل بزنید تا بالاخره استاد خودتون رو پیدا کنید. براتون آرزوی موفقیت می کنم.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

جواب ندادن دلایل مختلفی ننکته داشته باشه

استاد رفته وکیشن یا رفته کنفرانس
    استاد به هر دلیلی سرش شلوغه و نمیتونه جواب بده
    استاد اصلا ایمیل شما رو زیر انبوه ایمیل های دریافتیش ندیده
    استاد از رزومه شما راضی نبوده یا به دردش نمیخورده
    استاد پوزیشنی الان نداره که بخواد رزومه ای رو چک کنه
    محتوای ایمیل شما مناسب نیست
    تایتل ایمیل شما مناسب نیست
    تایم ایمیل زذن شما مناسب نیست

و هزارتا دلیل دیگه

بحث راضی بودن یا نبودن یکی ازو دلایله
    قاعدتا عرف اینه که هر ایمیلی یه جوابی بهش داده بشه
    ولی خیلی وقت ها استادها سرشون خیلی شلوغه و جوابی نمیدن

شما میتونید بعد از ده روز ایمیلتون رو دوباره بفرستید و اگه خیلی علاقه مندید بعد از چند ماه (مثلا یک تا سه ماه) باز ایمیلتون رو بفرستید
    یا اینکه بمونید برای تایم بعدی اپلای و دوباره ایمیل بزنید

تمام عددهای بالا فقط یه نظر شخصیه و هییییچ قانونی واسش نیست!!! یکی ممکنه بعد از ۹ روز ایمیلشو دوباره بزنه و نه ده روز!!!

به خودتون بستگی داره

من خودم معمولا تا بار سوم ایمیل رو میزدم و بعد دیگه میموندم تا تاریخ بعدی اپلای

در نهایت جواب نگرفتن یه چیز خیلی خیلی طبیعیه و اصلا نباید باعث نگرانی شما بشه!
    بیشتر ازونی که فکرشو کنید طبیعیه

موفق باشید
    ببخشید، عنوان ایمیلمون به استاد بهتره چی باشه؟!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوست عزیز

توی فروم مربوطه پیشنهاداتی داده شده
    من نظر خودمو میدم (دلیلی نداره این نظر درست باشه میتونید موارد دیگه رو هم بررسی کنید. کلا قانون خاصی واسش موجود نیست)
    چیزی شبیه به این موارد مثلا:

Dear Prof. BLAH BLHA- Prospective PhD candidate-Your name-Your filed or scientific subject or interest

Prospective PhD candidate- Your research interesting or something related to your filed or to the PhD project or title or etc...

For example:

Dear Prof. Jason-Prospective PhD candidate-Ali-computational analysis of anisotropic plates

or

Dear Prof. Jason-Prospective PhD candidate-Ali-Project number 34566-fracture analysis of wooden structures

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    سلام. این چیزیه که خودم دارم باهاش ایمیل میزنم و تقریبا خوب جواب گرفتم. interested in doing research in ........

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    ممنونم از نظرتون

در صورت نخواستن دانشجو، خیلی کم هستن استادایی که ایمیل جواب بدن و بگن نمیخوایم. معمولا جواب نمیدن اصلا. در مورد در اومدن از بلاتکلیفی هم من خودم اگه استاد جوابمو نداد ی 10 روز بعدش ی ایمیل یاداوری بهش میزنم ( چندین بار تاحالا ایمیل یاداوری جواب داده و حتی تشکر کردن بابت پیگیری ایمیا اولیه و ...) اگه اونم جواب نداد. دیگه تمومه. روی تجربه شخصی خودم هم استاد اگه بخواد جواب بده تا 3 روز جوا میده و احتمالش کمه که بعد 3 روز جواب بده.

Junior Member

سلام دوستان ، وقت بخیر

من حدود سه هفته پیش تصمیم گرفتم برا دانشگاه KTH که برای فیلد کاریم ویکنسی داشت اپلای کنم و به دلایلی با استاد مکاتبه نکردم. تا اینکه ریکامندیشن به دستم رسید و چند روز پیش اپلای کردم و همزمان با اینکه اپلیکیشن و پر کردم برا استاد هم ایمیل زدم که خوشحال میشم من رو به عنوان دانشجو پی اچ دی انتخاب کنی. دیشب هم ددلاین این دانشگاه بود و یکی از دانشجوهای پست داک اون دانشگاه اومد ریسرچ گیت و مقاله منو خوند.
    سوال من اینه که باید به استاد ایمیل بزنم دوباره؟
    نتایج اپلای معمولا چند وقت بعد از ددلاین مشخص میشه؟

سوال دیگه اینکه من فعلا مدرک زبان ندارم و دانشنامه م آزاد نشده، و برای داشتن این دو مورد برنامه ریزی کردم و تو SOP نوشتم که اردیبهشت اینا آماده میشه

در این مور چه نظری دارین؟

ممنون میشم وقت بذارین

نقل قول نوشته اصلی توسط fsavior نمایش پست ها
    سلام دوستان ، وقت بخیر

من حدود سه هفته پیش تصمیم گرفتم برا دانشگاه KTH که برای فیلد کاریم ویکنسی داشت اپلای کنم و به دلایلی با استاد مکاتبه نکردم. تا اینکه ریکامندیشن به دستم رسید و چند روز پیش اپلای کردم و همزمان با اینکه اپلیکیشن و پر کردم برا استاد هم ایمیل زدم که خوشحال میشم من رو به عنوان دانشجو پی اچ دی انتخاب کنی. دیشب هم ددلاین این دانشگاه بود و یکی از دانشجوهای پست داک اون دانشگاه اومد ریسرچ گیت و مقاله منو خوند.
    سوال من اینه که باید به استاد ایمیل بزنم دوباره؟
    نتایج اپلای معمولا چند وقت بعد از ددلاین مشخص میشه؟

سوال دیگه اینکه من فعلا مدرک زبان ندارم و دانشنامه م آزاد نشده، و برای داشتن این دو مورد برنامه ریزی کردم و تو SOP نوشتم که اردیبهشت اینا آماده میشه

در این مور چه نظری دارین؟

ممنون میشم وقت بذارین
    دوست عزیز بهتره منتظر بمونین تا رزومه شما در کمیته متشکل از اساتیدی که با این پوزیشن در ارتباط هستن بررسی شه. از طرفی اگر نمره زبان جزو requirement های پوزیشن باشه شما رقابت سختی خواهید داشت. البته درصورتیکه فیلدتون، پوزیشن رو کاور کنه و از سایر لحاظ برتر از سایر کاندیداها باشید، ممکنه قبول کنن که در وقتی که براتون تعیین میشه نمره زبان رو ارائه بدین. پس هرچه زودتر چه برای این پوزیشن چه برای موارد آینده سعی کنین مدرک زبان رو با نمره عالی بگیرین. دانشنامه رو هم زودتر آزاد و ترجمه کنین. برای زمان اعلام نتایج هم متفاوته اما این دانشگاه معمولا با ایمیل نتیجه رو اطلاع میده. براتون آرزوی موفقیت می کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n00shin نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتره منتظر بمونین تا رزومه شما در کمیته متشکل از اساتیدی که با این پوزیشن در ارتباط هستن بررسی شه. از طرفی اگر نمره زبان جزو requirement های پوزیشن باشه شما رقابت سختی خواهید داشت. البته درصورتیکه فیلدتون، پوزیشن رو کاور کنه و از سایر لحاظ برتر از سایر کاندیداها باشید، ممکنه قبول کنن که در وقتی که براتون تعیین میشه نمره زبان رو ارائه بدین. پس هرچه زودتر چه برای این پوزیشن چه برای موارد آینده سعی کنین مدرک زبان رو با نمره عالی بگیرین. دانشنامه رو هم زودتر آزاد و ترجمه کنین. برای زمان اعلام نتایج هم متفاوته اما این دانشگاه معمولا با ایمیل نتیجه رو اطلاع میده. براتون آرزوی موفقیت می کنم.
    ممنون از پاسختون
    اگه نتیجه منفی باشه باز هم اطلاع رسانی خواهد شد؟

سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه رشته من مواد هست، اگر یک کار ترمودینامیکی که مرتبط به رشته م هست رو در دپارتمان دانشکده ای غیر از مواد بگذرونم و در آینده بخوام تو ایران هیئت علمی شم مشکلی پیش میاد؟

با سلام
    قصد داشتم برای یه پوزیشن پست داک تو یکی از مراکز تحقیقاتی ایسلند اقدام کنم با اینکه صفحه آپلود مدارک باز هستش اما ددلابنش رو نوشته بیست و شیش مارچ.تو صفحه گفته اگه سوالی اطلاعاتی چیزی میخواید با استاد مربوطه با فلان ایمیل تماس بگیرید با توجه به اینکه ددلاینش تموم شده بود من دو هفته پیش به استاد مربوطه ایمیل زدم با سابجکت درخواست برای پست داک پوزیشن بعد معرفی خودم و زمینه کاریم و توضیح اینکه در واقع کارشون مرتبط با کارهای پژوهشی منه گفتم در صورت امکان مهلت ارسال مدارک رو تمدید کنید ولی جوابی از ایشون نگرفتم دو روز پیش یه امیل دیگه زدم و سابجکت رو نوشتم اطلاعات برای پوزیشن پست داک.باز جوابی نگرفتم و فک میکنم حتی ایمیل رو هم باز نکردن.خواستم نظر دوستان رو بدونم و اگر هم تجربه ای مشابه من دارن لطف کنن بگن
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)