صفحه 192 از 217 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای یه پوزیشن phd شورت لیست شده بودم و گفته بودن که یه تست ساده ازتون میگیریم. بعد از مصاحبه هم چون قرار بود زودتر تست رو بفرستن، ایمیل زدن و گفتن به خاطر unexpected events با تاخیر میفرستیم و قراره دوشنبه 19 مارس تست رو بفرستیم و تا جمعه 23 مارس باید جواب بدین.
    اما تا الان خبری نشده و دو بار هم ایمیل زدم که جواب ندادن
    به نظرتون چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
    من حتی تماس تلفنی گرفتم و یکی از دو استاد مربوطه جواب داد و گفت که قراره که تست رو استاد دوم بفرسته، نگران نباش میفرسته.. با اون استاد تماس گرفتم جواب نداد.. ایمیل قبلی رو هم جواب نداده هنوز
    با توجه به این تاخیر، دو حالت وجود داره.. یا انتخاب نشدم و یا مشکلی واسه استاد یا روند پذیرش پیش اومده... ولی اگه انتخاب نکردن خب حداقل ایمیل میزدن که شما انتخاب نشدی، یا حداقل جواب ایمیل ها رو میدادن
    حالا سوال من اینه که هنوز پیگیری کنم یا دیگه بیخیال شم؟
    درکل چاره ی دیگری ندارید جز اینکه منتظر باشید

سلام دوستان

این اساتیدی که جواب نمیدن واقعا میرن رو اعصاب ادم. یه موردی دارمم خوشحال میشم نظرتون رو در موردش بفرمایید

به یه استاد تو استرالیا ایمیل زدم و رزومه دادم. خوشش اومد و گفت پروپزال بنویس. پروپوزال رو براش فرستادم. هفته اول جواب نداد ، دوباره ایمیل زدم ، ریپلای اتومات اومد که فعلا نیستم. چند وقت بعد ایمیل زد که این هفته پروپوزال رو میخونم. یک هفته گذشت باز بهش ایمیل زدم که هنوز منتظرم. بازم جواب نداد الان 12 روز شده. به نظر شما منتظر بمونم یا برم سراغ یه استاد دیگه؟

الان تو استرالیا باید زمستون باشه نمیدونم اونام الان میرن تعطیلات یا همون تابستون خودشون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

این اساتیدی که جواب نمیدن واقعا میرن رو اعصاب ادم. یه موردی دارمم خوشحال میشم نظرتون رو در موردش بفرمایید

به یه استاد تو استرالیا ایمیل زدم و رزومه دادم. خوشش اومد و گفت پروپزال بنویس. پروپوزال رو براش فرستادم. هفته اول جواب نداد ، دوباره ایمیل زدم ، ریپلای اتومات اومد که فعلا نیستم. چند وقت بعد ایمیل زد که این هفته پروپوزال رو میخونم. یک هفته گذشت باز بهش ایمیل زدم که هنوز منتظرم. بازم جواب نداد الان 12 روز شده. به نظر شما منتظر بمونم یا برم سراغ یه استاد دیگه؟

الان تو استرالیا باید زمستون باشه نمیدونم اونام الان میرن تعطیلات یا همون تابستون خودشون؟
    تقویم اکادمیک دانشگاه رو نگاه کنین
    اگه ددلاین نزدیک نیست فعلا صبر کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

سلام دوستان

الان چله زمستونه و شروع ترم جدید (مثل ترم بهمن خودمون). ممکنه کنفرانس باشه یا سرش شلوغ باشه.. همین که خودش ایمیل زد گفت میخونم یعنی میخونه..
    شما ببینید ددلاین اپلای اون دانشگاه کی هست.. اگه بیشتر از دو ماه فرصت داره خیلی تو یادآوری عجله نکنید. مثلن بعد 3 هفته خوبه. اگه ددلاین زودتر هست خب زودتر یادآوری بفرستید.. برای من پیش اومده که به استاد بعد یه ماه یادآوری زدم و با روی خوش عذرخواهی کرد و پروپوزالو خوند..

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان

الان چله زمستونه و شروع ترم جدید (مثل ترم بهمن خودمون). ممکنه کنفرانس باشه یا سرش شلوغ باشه.. همین که خودش ایمیل زد گفت میخونم یعنی میخونه..
    شما ببینید ددلاین اپلای اون دانشگاه کی هست.. اگه بیشتر از دو ماه فرصت داره خیلی تو یادآوری عجله نکنید. مثلن بعد 3 هفته خوبه. اگه ددلاین زودتر هست خب زودتر یادآوری بفرستید.. برای من پیش اومده که به استاد بعد یه ماه یادآوری زدم و با روی خوش عذرخواهی کرد و پروپوزالو خوند..

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام ممنون ازپاسختون
    دیروز تصمیم گرفتم که با اساتید دیگه از دانشگاهشون مکاتبه کنم. دو تا ایمیل جدید فرستادم. استاد قبلیه همین امروز صبح (بعد از دو هفته از تاریخ اخرین ایمیل ریمایندر) جواب داده که پروپوزالت رو یکم مفصل تر کن.

سلام مجدد

من قبلا وقتی ایمیل میزدم به اساتید معمولا از هر 7-8 تا ایمیل 1 جواب (حالا جواب خوب یا نصفه نیمه) میگرفتم. الان خیلی وقته که ایمیل میزنم (حدود یکی دو ماه) و هیچ جوابی نمیگیرم (شاید حدود 50--60 ایمیل اخیرم رو هیچ جوابی نگرفتم). بنظرتون مشکل کجاست؟
    اینم بگم که زمان خاصی از روز رو ایمیل نمیزنم هر موقع که بشه سرچ میکنم و ایمیل میزنم.

یه سوال دیگه هم داشتم. کلا زمان تعطیلات دانشگاهی در کانادا و استرالیا کی هست؟ چه ماههایی منظورمه؟
    ویرایش توسط Tesla64 : August 1st, 2018 در ساعت 09:47 AM

Member
    رشته و دانشگاه

سلام ممنون ازپاسختون
    دیروز تصمیم گرفتم که با اساتید دیگه از دانشگاهشون مکاتبه کنم. دو تا ایمیل جدید فرستادم. استاد قبلیه همین امروز صبح (بعد از دو هفته از تاریخ اخرین ایمیل ریمایندر) جواب داده که پروپوزالت رو یکم مفصل تر کن.
    یه مقدار صبوری بباید برادر پس بسلامتی جواب داد.. با همین پیش برید امیدوارم درست بشه..

یه سیستمی دارن این استادا، فرض کنید روزی 30 تا ایمیل میرسه دستشون. ازین 30 تا، 10 تا اداریه، 10 تا متقاضی دکتری، 10 تا هم باید یه کاری انجام بدن که خوندن پروپوزال شما جزو همون ده تای آخره.. ولی چون فوری نیست جزو اولویت هاشون قرار نمیگیره. برای همین با تاخیر انجام میدن. این وسط هم ممکنه یادشون بره. اون دیگه بستگی به آدمش داره که چطوری ایمل هاشو مدیریت کنه..
    منظور اینکه با ایمل جواب ندادن ها نباید پیچیده فکر کرد..
    --

برای استرالیا، حدودای نصف شب (از 11 تا 4) بوقت تهران بهترین موقع هست.. صبحا ایمیل هاشونو چک میکنن.. ولی باز میگم که آدم به آدم فرق میکنه و تضمینی نیست که اونموقع ایمیل بزنید شانس جواب دادن بیشتر بشه..
    استادا مرخصی میرن، کنفرانس میرن، ... خلاصه زیاد پیش میاد که دفترشون نباشن. ولی موقع تعطیلات ترم هم همچنان هستن و مشغولن. حداقل برای سوپروازر من اینطوری بوده که تعطیلات ترم هم کار میکرده. فکر کنم برای بقیه هم همینطوری باشه.

نمونه ایمیلتونو بزارید بچه ها ببینن شاید نظری بدن که کمکی کنه.. ولی در حالت کلی همینه.. برای منم همینطوری بود.. انقد وضعم خراب بود که با ایمیل اتومات هم ذوق میکردم یا حتی استاد ایمیل میزد که نمیخوامت میگفتم باز خوبه جواب داد..

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    یه مقدار صبوری بباید برادر پس بسلامتی جواب داد.. با همین پیش برید امیدوارم درست بشه..

یه سیستمی دارن این استادا، فرض کنید روزی 30 تا ایمیل میرسه دستشون. ازین 30 تا، 10 تا اداریه، 10 تا متقاضی دکتری، 10 تا هم باید یه کاری انجام بدن که خوندن پروپوزال شما جزو همون ده تای آخره.. ولی چون فوری نیست جزو اولویت هاشون قرار نمیگیره. برای همین با تاخیر انجام میدن. این وسط هم ممکنه یادشون بره. اون دیگه بستگی به آدمش داره که چطوری ایمل هاشو مدیریت کنه..
    منظور اینکه با ایمل جواب ندادن ها نباید پیچیده فکر کرد..
    --

برای استرالیا، حدودای نصف شب (از 11 تا 4) بوقت تهران بهترین موقع هست.. صبحا ایمیل هاشونو چک میکنن.. ولی باز میگم که آدم به آدم فرق میکنه و تضمینی نیست که اونموقع ایمیل بزنید شانس جواب دادن بیشتر بشه..
    استادا مرخصی میرن، کنفرانس میرن، ... خلاصه زیاد پیش میاد که دفترشون نباشن. ولی موقع تعطیلات ترم هم همچنان هستن و مشغولن. حداقل برای سوپروازر من اینطوری بوده که تعطیلات ترم هم کار میکرده. فکر کنم برای بقیه هم همینطوری باشه.

نمونه ایمیلتونو بزارید بچه ها ببینن شاید نظری بدن که کمکی کنه.. ولی در حالت کلی همینه.. برای منم همینطوری بود.. انقد وضعم خراب بود که با ایمیل اتومات هم ذوق میکردم یا حتی استاد ایمیل میزد که نمیخوامت میگفتم باز خوبه جواب داد..
    خیلی ممنون از جوابتون و اینکه وقت میزارید.

والا چیزی که برام خیلی عجیبه اینه که قبلا خیلی خوب جواب میگرفتم و استادا میگفتن چقدر رزومت خوبه و ازین حرفا. ولی الان دو ماهی میشه که صفره صفره. واقعا هیچ جوابی نمیدن. حالا حداقل این وسط ادم یکی دو تا جواب میگرفتم یه چیزی . نمیدونم شاید تا الان دیگه همه دانشجوهای مد نظرشون رو گرفته باشن؟

برای کانادا چه وقتی بهتره؟

Member
    رشته و دانشگاه

شانسیه، نگران نباشید..

کانادا رو خبر ندارم.. قاعدتن یه دو ماه قبل ددلاین باید زمان مناسبی باشه.. باز دوستان با تجربه بهتر میتونن نظر بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)