صفحه 2 از 217 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Senior Member

پیش فرض پاسخ : چرا جواب نمی دن پس؟

آهان، آره جداً، واسه من که حدود 10 درصد جواب گرفتم، ولی اول خیلی تعجب کردم، گفتم چقدر این دوستمون آدم کار درستیه!!!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

پیش فرض جواب ندادن استادها

من تا جالا به خیلی اساتید ایمیل زدم ولی از این همه فقط دو نفر جواب دادن. خیلی نا امید کننده است. طوری که دیگه می‌خوام بیخیال استاد بشم. می‌خوام ببنیم همه اولش هیمن جوری بودن یا با یک تماس استاد جوابشونو می‌داده؟ اصلاً انگار این استادا ایمیلشونو چک نمی‌کنن . چی کار کنم

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نه استادا خوب جواب میدادند .نکنه میلت خیلی خوب نیست .یعنی غلط نگارشی داره یا بیانگر تواناییهات نیست .تو همون زمینه که کار کردی باید استاد پیدا کنی
    The truth of my life:I`m only looking for you

مطمئن باش جواب میدن. حتما یه اشکالی تو ایمیلت هست بگرد پیدا کن و رفعش کن.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

اتفاقا خیلی خوب جواب میدن، شما باید یک زمانی رو بگذاری و یک template مناسب برای فرستادن میل به استادا در ست کنی، اگر روش وقت بزاری حتما نتیجه میگیری.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Senior Member

من هنوز شروع نکردم. ولی برای راهنمایی به چند تا استاد email زدم برای اینکه بدونم کجا ها بهتره apply کنم. همه اغلب راهنمایی های خوبی کردن و جواب دادن.

Senior Member maryamf آواتار ها

بستگی داره شما به چند تا بگین خیلی.. بعضیا به 100 تا می گن خیلی بعضیا به 1000 تا.
    از طرفی نامتون رو به یکی دو نفر نشون بدین و چند بار ویرایش کنین. من با وجودی که یکی از دوستان بهم گفته بودند که نامه ام طولانیه و من کوتاهش کرده بودم ولی یه استادی بهم گفته بود عجب نامه مفصلی!!!(واقعا چند تا علامت تعجب هم گذاشته بود ) بعد که کوتاهترش کردم بدون هیچ تغییر دیگه خیلی بهتر از استادا جواب گرفتم. فکر میکنم نیازی نباشه بگم cv رو هم attach کنید فقط محض احتیاط یادآوری کردم.

راستی استادی بوده که به میل من هیچ جوابی نداده بود و بعد از ددلاین بهم یه میل زده بود و توپیده بود که چرا اپلای نکردم. به خاطر همین من به این نتیجه رسیدم که به هر استاد باید بیش از یک بار میل بزنیم چون ممکنه خوششون بیاد ولی با هر منطقی که دارن جواب ندن. تو میل دوم بگید چون از اولی جوابی نگرفتید دوباره میل می زنید. اصلا شاید حجم میلاشون تو یه زمانی زیاد بوده و میل شما رفته تو bulk. پس نا امید نشید

Senior Member

من خودم اينجوري نبوده که همه جوابمو بدن. تازه خيلي کم جواب ميدادن. ولي اونايم که جواب داده بودن، به نسبت جواباي خوبي بوده.
    ولي زمان emailزدن هم مهمه. اگه زود شروع کنين به mail زدن ، بهتره. ولي خوب نا اميد نشين. اينقدر بايد mail بزنين که حد نداره!

اول اينكه بايد استادها رو درست انتخاب كنيد كه تحقيقاتشون بخوره ...

بعد نحوه نوشتن ايميل خيلي خيلي مهمه...بهترين كار اينه كه براي هر استاد يه ايميل جدا بنويسيد ... البته مسلما خيليهاش مشترك ميشه ولي بايد در ايميل به يه سري ويژگيهاي خاص اون استاد يا پروژه هاش و مقالش اشاره كنيد... مثلا من از اين پروژه تون خوشم اومده و به background‌من ميخوره يا ...

تا جاي ممكن با ايميل دانشگاهي بفرستيد....

همچنين مختصر و مفيد...

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

0hamed0
    Guest

آمار من تو حدود 3-4 جواب به ازای 100 تا ایمیل (به استادهایی با زمینه کاری مرتبط) بوده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)