صفحه 201 از 217 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

یک نکته ای بگم.
    من بعد از این که چندبار به چندتا استاد ایمیل زدم و پاسخی نگرفتم، به مسئول پذیرش دانشگاهی در کانادا ایمیل زدم و علت رو جویا شدم (که نکنه چون از ایمیل آکادمیک استفاده نکردم، ایمیلم رفته باشه تو اسپم). فقط 12 دقیقه طول کشید که پاسخ ایمیل من رو داد (میخواستم ازش خواهش کنم خودش بیاد سوپروایزرم بشه انقدر که سریع بهم پاسخ داد). بهم گفت که این امکان هست که خود استاد مثلاً ایمیلت رو اسپم کنه. اما معمولاً اساتید بین 6 تا 8 هفته طول میکشه ایمیل هاشون رو بررسی کنن و تنها در صورتی جواب میدن که کیس شما رو برای ارزیابی در نظر گرفته باشن.
    خاستم بگم در کل خیلی از پاسخ ندادن نا امید نباشید. بذرپاشی کنید برید سر فصل بیاید ببینید محصول داده یا نه.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

این کار خیلی خوبی است که به طریق موثر پیگیری کرده اید و خوشبختانه موفق هم بوده اید.

در مورد این جواب ولی:

اما معمولاً اساتید بین 6 تا 8 هفته طول میکشه ایمیل هاشون رو بررسی کنن و تنها در صورتی جواب میدن که کیس شما رو برای ارزیابی در نظر گرفته باشن.

من کمی تردید در صحت آن دارم به صورت یک قاعده. ممکن است یک استادخاصی اینطور باشند ولی اینکه اساتید ایمیلیهایشان را با تاخیر ۲ ماهه میبینند حتما اشتباه است. اساتید مثل بقیه ادمها هستند با همات تواتر چک کردن ایمیل از روزی ۵۰ بار به پایین

نقل قول نوشته اصلی توسط Alaedin نمایش پست ها
    یک نکته ای بگم.
    من بعد از این که چندبار به چندتا استاد ایمیل زدم و پاسخی نگرفتم، به مسئول پذیرش دانشگاهی در کانادا ایمیل زدم و علت رو جویا شدم (که نکنه چون از ایمیل آکادمیک استفاده نکردم، ایمیلم رفته باشه تو اسپم). فقط 12 دقیقه طول کشید که پاسخ ایمیل من رو داد (میخواستم ازش خواهش کنم خودش بیاد سوپروایزرم بشه انقدر که سریع بهم پاسخ داد). بهم گفت که این امکان هست که خود استاد مثلاً ایمیلت رو اسپم کنه. اما معمولاً اساتید بین 6 تا 8 هفته طول میکشه ایمیل هاشون رو بررسی کنن و تنها در صورتی جواب میدن که کیس شما رو برای ارزیابی در نظر گرفته باشن.
    خاستم بگم در کل خیلی از پاسخ ندادن نا امید نباشید. بذرپاشی کنید برید سر فصل بیاید ببینید محصول داده یا نه.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این کار خیلی خوبی است که به طریق موثر پیگیری کرده اید و خوشبختانه موفق هم بوده اید.

در مورد این جواب ولی:

اما معمولاً اساتید بین 6 تا 8 هفته طول میکشه ایمیل هاشون رو بررسی کنن و تنها در صورتی جواب میدن که کیس شما رو برای ارزیابی در نظر گرفته باشن.

من کمی تردید در صحت آن دارم به صورت یک قاعده. ممکن است یک استادخاصی اینطور باشند ولی اینکه اساتید ایمیلیهایشان را با تاخیر ۲ ماهه میبینند حتما اشتباه است. اساتید مثل بقیه ادمها هستند با همات تواتر چک کردن ایمیل از روزی ۵۰ بار به پایین
    درسته کاملاً. استادی هم بوده که سریع جواب داده و نسخه کلی نمیشه پیچید. در زمانهای مختلف و کشورهای مختلف فرق میکنه سرعت پاسخ دهی.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Alaedin نمایش پست ها
    یک نکته ای بگم.
    احتمالا منظورش این بوده که اساتید گرچه ایمیلهای شما را بلافاصله دریافت میکنند، ولی عموما کارهایی مهمتر از جذب دانشجوی جدید دارند مگر اینکه سریعا دنبال استخدام برای یک پروژه جدید باشند. در نتیجه بررسی ایمیل شما ممکنست چند هفته ای عقب بیفته تا استاد وقت خالی پیدا کنه و جواب بده. طبعا بعضی استادها بنا بر مرام شون یا بر اساس برنامه ریزی خودشون سریع تر جواب میدهند و بعضی دیگر هر زمان وقت کنند.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

9 روز میشه که ایمیل دادم برای یکی از ریس دپارتمانهای دانشگاه سیمون فریزر کانادا، به نظرتون کی ایمیل فالواپ بفرستم؟
    اصلا برم سراغ یه استاد دیگه و توضیح بدم که به یکی دیگه هم ایمیل زدم؟
    I am still here. I am alive.

ApplyAbroad Superstar

از دید من هنوز دیر نشده چند روزی صبر بفرمایید و بعد نامه پیگیری بدهید و اگر باز هم خبری نشد با اساتید دیگر واردد مکاتبه شوید.

اساتیدی که مسوولیت مدیریتی هم دارند بیش از اندازه سرشان شلوغ میشود و شاید تا حدی طبیعی باشد که فقط به ایمیلهای خیلی ضروری زود جواب بدهند. با اینحال این دلیل جواب ندادن نیست و معمولا با پیگیری کار راه می افتد.

در نامه پیگیری بنویسید که قبلا ایمیل داده اید و یک کپی را هم الصاق کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    9 روز میشه که ایمیل دادم برای یکی از ریس دپارتمانهای دانشگاه سیمون فریزر کانادا، به نظرتون کی ایمیل فالواپ بفرستم؟
    اصلا برم سراغ یه استاد دیگه و توضیح بدم که به یکی دیگه هم ایمیل زدم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    من مي خوام براي ارشد اقدام كنم، به چند تا از اساتيد از دانشگاه هاي مختلف هم ايميل دادم ولي هنوز جواب ندادند. مي ترسم اشكال از ايميلم باشه. كسي هست كه بتونم ايميلم رو براش بفرستم و يه نگاهي بهش بندازه؟؟؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستانی که کانادا هستد
    ایا کلا استاید دانشگاه های کانادا دیر جواب میدند؟
    اروپا خیلی سریع هستش توای جواب دادند.
    واقعا باید 6 تا هشت هفته صبر کرد.
    چندتا ایمیل فالو اپ بفرستیم اگه استاد اصلا جواب نداد و بریم سراغ یکی دیگه؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_sadat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مي خوام براي ارشد اقدام كنم، به چند تا از اساتيد از دانشگاه هاي مختلف هم ايميل دادم ولي هنوز جواب ندادند. مي ترسم اشكال از ايميلم باشه. كسي هست كه بتونم ايميلم رو براش بفرستم و يه نگاهي بهش بندازه؟؟؟
    چرا متن ایمیل تون رو اینجا نمیذارید؟(اطلاعات شخصی رو پاک کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    چرا متن ایمیل تون رو اینجا نمیذارید؟(اطلاعات شخصی رو پاک کنید)
    Dear Dr.**
    I have a B.S degree in ** from ** and I am going to continue my education at ** University. I have already read your webpage and found my academic background and interests especially ** close to your research activities. Thus, I am really eager to join your research group. I have attached a copy of my CV and transcript of my records for your consideration. I am very much appreciative of your time. Hope to hear from you as soon as possible.

Sincerely,
    **
    نمي دونم شايد ايميلم خيلي تمپليته.... ولي اگه بخوام بيشتر از خودم تعريف كنم طولاني ميشه ، ممنون ميشم نظرتون رو بگين؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)