صفحه 204 از 217 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوست عزیز استاد برا فاند هست. آگه فاند نمیخوای اپلای کن. همچنین برای ارشد به شدت سخت هست فاند گرفتن برای رشته غیرمهندسی هم که شق القمر
    ممنون از شما.
    من از بقیه رشته ها خبر ندارم ولی برای رشته من دو نوع ارشد هستش که یکیش course based هستش و یکیش thesis based.
    برای thesis based سایت دانشگاه نوشته که باید سوپروایزر داشته باشی تا بتونی این نوع ارشد رو برداری. اگه کسی نخاد سوپروایزر من بشه نمیتونم وارد thesis based بشم و course based ارشد رو من نمی خوام.
    الان من اصلا نمیخام بهم فاند بدند. فقط یک استاد اوکی بده برای سوپروایزر شدن در thesis based.
    I am still here. I am alive.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان

من فکر میکنم ارسال و تسلیم مدارک را نباید معادل اپلیکیشن دانست بلکه فقط مرحله پایانی از یک پروسه است و داشتن موافقت استاد بخش دیگر و در واقع بخش اول از این پروسه است و آن را جدا از پروسه اپلای نبینید. در واقع توافق با استاد بخشی از کارهایی است که شما باید برای اپلیکیشن انجام دهید.

وقتی با استادی به توافق نمیرسید و فرمهای اپلیکیشن را میفرستید مثل این است که یکی از مدارک را نفرستاده اید و احتمال شکست تقاضا بالا میرود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوست عزیز استاد برا فاند هست. آگه فاند نمیخوای اپلای کن. همچنین برای ارشد به شدت سخت هست فاند گرفتن برای رشته غیرمهندسی هم که شق القمر
    نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    ممنون از شما.
    من از بقیه رشته ها خبر ندارم ولی برای رشته من دو نوع ارشد هستش که یکیش course based هستش و یکیش thesis based.
    برای thesis based سایت دانشگاه نوشته که باید سوپروایزر داشته باشی تا بتونی این نوع ارشد رو برداری. اگه کسی نخاد سوپروایزر من بشه نمیتونم وارد thesis based بشم و course based ارشد رو من نمی خوام.
    الان من اصلا نمیخام بهم فاند بدند. فقط یک استاد اوکی بده برای سوپروایزر شدن در thesis based.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فکر میکنم ارسال و تسلیم مدارک را نباید معادل اپلیکیشن دانست بلکه فقط مرحله پایانی از یک پروسه است و داشتن موافقت استاد بخش دیگر و در واقع بخش اول از این پروسه است و آن را جدا از پروسه اپلای نبینید. در واقع توافق با استاد بخشی از کارهایی است که شما باید برای اپلیکیشن انجام دهید.

وقتی با استادی به توافق نمیرسید و فرمهای اپلیکیشن را میفرستید مثل این است که یکی از مدارک را نفرستاده اید و احتمال شکست تقاضا بالا میرود.

موفق باشید
    بله کاملا درست میگید.
    الان یه ماه که دو استاد دو دانشگاه مختلف جواب نداند. نمی دونم چیکار کنم. رزومه ام هم مشکل انچنانی نداره. فاند هم نمیخام.
    شما چی پیشنهاد میدید؟

ApplyAbroad Superstar

موضوع جواب ندادن استادها را خیلی همه نوشته ایم. از دید من وقتی

۱- دانشجو شرایط را دارد. از زاویه معدل و نمرات خوب زبان و GRE ...یا حالا برای ارشد که واقعا کم هست ولی دانشجو مقاله دارد...
    ۲- دانشجو ایمیل خوبی نوشته (که شرایطش را در انجمن خودش بسیار همه نوشته اند)
    ۳- دانشجو استاد را با دقت انتخاب کرده باشد
    ۴- در زمان مناسب از دوره ارسال اپلیکیشنها اقدام کرده باشد

به احتمال خیلی قوی پاسخ میگیرد.

این واقعیت را در نظر بگیرید که دانشگاههای هدف شما همه دارند با ظرفیت نسبتا کامل کار میکنند و همه دانشجوهایی هم که پذیرفته میشوند همین مسیری را طی کرده اند که شما باید طی بفرمایید بنابراین سخت بشود گفت تبعیضی علیه شما قایل هستند.

بنابراین گذشته از بدشانسی احتمالی که استادهای هدفتان آدمهای مرتبی در پاسخ به ایمیل نباشند مشکل را واقعا باید در یکی از مواردی دید که بالا نوشتم و در انها اگر بشود تغییراتی داد.

امید که در همه کارها موفق باشید

بله کاملا درست میگید.
    الان یه ماه که دو استاد دو دانشگاه مختلف جواب نداند. نمی دونم چیکار کنم. رزومه ام هم مشکل انچنانی نداره. فاند هم نمیخام.
    شما چی پیشنهاد میدید؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

موضوع جواب ندادن استادها را خیلی همه نوشته ایم. از دید من وقتی

۱- دانشجو شرایط را دارد. از زاویه معدل و نمرات خوب زبان و GRE ...یا حالا برای ارشد که واقعا کم هست ولی دانشجو مقاله دارد...

به احتمال خیلی قوی پاسخ میگیرد.

این واقعیت را در نظر بگیرید که دانشگاههای هدف شما همه دارند با ظرفیت نسبتا کامل کار میکنند و همه دانشجوهایی هم که پذیرفته میشوند همین مسیری را طی کرده اند که شما باید طی بفرمایید بنابراین سخت بشود گفت تبعیضی علیه شما قایل هستند.

بنابراین گذشته از بدشانسی احتمالی که استادهای هدفتان آدمهای مرتبی در پاسخ به ایمیل نباشند مشکل را واقعا باید در یکی از مواردی دید که بالا نوشتم و در انها اگر بشود تغییراتی داد.

امید که در همه کارها موفق باشید

بله کاملا درست میگید.
    شما چی پیشنهاد میدید؟

Keep Calm and APPLY ON

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

مورد 1. فک نکنم این باشه معدلم و نمره زبانم بالاتر از مینیوم تعیین شده ی دانشگاه هستش.
    مورد 2. شاید این مورد باشه. سه پاراگراف مینویسم توی ایمیل. پاراگراف اول مختصر توضیح در مورد خودم. پاراگراف دوم چرا این دانشگاه و رشته رو میخام. پارگراف سوم تشکر و بیان درخواست هستش.
    بغیر از اینا دیگه باید چی اضافه کنم.
    مورد 3. شاید این مورد هم باشه. ولی توی پروفایل همه استادا میرم و گوگل میکنم و در ضمن رشته ی gender studies و english and film studies مورد نظر من هستش. از این دو رشته هر چی باشه من دوست دارم در موردشون پژوهش کنم. کلا میخام به استاد برسونم اماده ی هر نوع پژوهشی در این دو حوزه هستم.
    مورد 4. یعنی مثلا کی؟ من اکتبر ایمیل فرستادم.

Banned

بله کاملا درست میگید.
    شما چی پیشنهاد میدید؟
    شما که فاند نمیخواین متیونین اپلای کنین خودشون براتون استاد انتخاب میکنن چون فاند نمیخواین به خصوص خیلی راحت تره
    همه رشته ها اونطورین تز بیس کورس بیس

ApplyAbroad Superstar

طبیعتا من نمیتوانم در مورد شرایط شما قضاوت کنم برای همین یک چهارچوبی را فقط گفتم که به نظرم در قالب آن دانشجوها پذیرفته میشوند.

یکی دو نکته...

باید توجه کرد که خوبی رزومه یک دانشجو با توجه با رقبا دیده میشود.

دوم:
    از این دو رشته هر چی باشه من دوست دارم در موردشون پژوهش کنم. کلا میخام به استاد برسونم اماده ی هر نوع پژوهشی در این دو حوزه هستم.

خوب من فکر میکنم این خیلی کلی است . ضمنا برای یک دانشجو ارشد خیلی ادعای بزرگی محسوب میشود. Gender studies خودش یک دنیای ادبیات دارد و من فکر میکنم قاعدتا دانشجو با توجه به کارهای استاد هدف باید از بین گرایشها و موضوعات رشته خیلی بادقت و وسواس انهایی را انتخاب کند که با کارهای استاد واقعا نزدیک باشد تا نشان بدهد با دقت رشته و استاد را هدف قرار داده است.

دوباره تاکید میکنم من از قابلیتهای شمااطلاع ندارم و قصد قضاوت هم ندارم و فقط در جایگاه دوستی و همفکری اینها را مینویسم.

برایتان آرزوی موفقیت میکنم.

مورد 1. فک نکنم این باشه معدلم و نمره زبانم بالاتر از مینیوم تعیین شده ی دانشگاه هستش.
    مورد 2. شاید این مورد باشه. سه پاراگراف مینویسم توی ایمیل. پاراگراف اول مختصر توضیح در مورد خودم. پاراگراف دوم چرا این دانشگاه و رشته رو میخام. پارگراف سوم تشکر و بیان درخواست هستش.
    مورد 3. شاید این مورد هم باشه. ولی توی پروفایل همه استادا میرم و گوگل میکنم و در ضمن رشته ی gender studies و english and film studies مورد نظر من هستش. از این دو رشته هر چی باشه من دوست دارم در موردشون پژوهش کنم. کلا میخام به استاد برسونم اماده ی هر نوع پژوهشی در این دو حوزه هستم.

Keep Calm and APPLY ON

Senior Member

خط اول ایمیل بنویس که میخوای واسه مستر اپلای کنی و سلف فاند هستی. بدونن که فاند نمیخوای.

بعد شما مطمئنی که بدون فاند هم باید تایید استاد داشته باشی؟ از مسئول پذیرش یا coordinator دپارتمان بپرسید.
    امضا نامرئی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    خط اول ایمیل بنویس که میخوای واسه مستر اپلای کنی و سلف فاند هستی. بدونن که فاند نمیخوای.

بعد شما مطمئنی که بدون فاند هم باید تایید استاد داشته باشی؟ از مسئول پذیرش یا coordinator دپارتمان بپرسید.
    دقیقا همینه
    اساتید که ایمیل میگیرن معمولا این انتظار رو دارن که دانشجو فاند میخواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)