صفحه 205 از 217 نخستنخست ... 105155195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    طبیعتا من نمیتوانم در مورد شرایط شما قضاوت کنم برای همین یک چهارچوبی را فقط گفتم که به نظرم در قالب آن دانشجوها پذیرفته میشوند.

یکی دو نکته...

باید توجه کرد که خوبی رزومه یک دانشجو با توجه با رقبا دیده میشود.

دوم:
    از این دو رشته هر چی باشه من دوست دارم در موردشون پژوهش کنم. کلا میخام به استاد برسونم اماده ی هر نوع پژوهشی در این دو حوزه هستم.

خوب من فکر میکنم این خیلی کلی است . ضمنا برای یک دانشجو ارشد خیلی ادعای بزرگی محسوب میشود. Gender studies خودش یک دنیای ادبیات دارد و من فکر میکنم قاعدتا دانشجو با توجه به کارهای استاد هدف باید از بین گرایشها و موضوعات رشته خیلی بادقت و وسواس انهایی را انتخاب کند که با کارهای استاد واقعا نزدیک باشد تا نشان بدهد با دقت رشته و استاد را هدف قرار داده است.

دوباره تاکید میکنم من از قابلیتهای شمااطلاع ندارم و قصد قضاوت هم ندارم و فقط در جایگاه دوستی و همفکری اینها را مینویسم.

برایتان آرزوی موفقیت میکنم.
    بی نهایت ممنون از شما.
    رشته خودم ادبیات انگلیسی هستش. هر دو رشته به نوعی ادامه ی رشته ی خودم هستش و معدلم هم 16:53.
    اینکه میگید کلی میگم رو درست میگید. من بیشتر از این میترسم که موضوعی باشه که بشه پژوهش کرد و من اصلا خبر نداشته باشم همین چیزی هم هست. بیشتر میخام توی محیط قرار بگیریم و بعد صد در صد بگم این موضوع رو میخام. یه جورایی تمام اپشن ها رو میز باشه.
    I am still here. I am alive.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    خط اول ایمیل بنویس که میخوای واسه مستر اپلای کنی و سلف فاند هستی. بدونن که فاند نمیخوای.

بعد شما مطمئنی که بدون فاند هم باید تایید استاد داشته باشی؟ از مسئول پذیرش یا coordinator دپارتمان بپرسید.
    من ایمیل زدم قبلا یه جورایی غیر مستقیم همین رو گفتند. برای اطمینان بیشتر خودم دوباره ایمیل میزنم.

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

خوب شاید... والبته فقط شاید ... مساله همینجا باشد. مثلا این سوال پیش بیاید که فارغ التحصیل رشته زبان چرا به مطالعات جنسیتی علاقه دارد و در واقع چرا میخواهد تغییر رشته بدهد و اگر بدهد ایا موفق خواهد بود؟ شایدباید به شکلی نشان بدهید با موضوعات مربوط به جنسیت اشنا هستید.

اگر این دو ترکیب بشوند هم شاید خوب باشد. مثلا اشاره بفرمایید که علاقمند هستید در مورد یک موضوع خاص جنسیتی (مثلا فمینیسم) در ترجمه های ایرانی مطالعه کنید. اینکه مترجمها چطور این موضوعات را با فرهنگ و زبان ایرانی بیان میکنند یا متن اصلی را با شرایط ایران سازگار میکنند؟ یا اصلا چه دست متونی را برای ترجمه انتخاب میکنند که با زبان و فرهنگ ایرانی در مسایل جنسیتی ایجاد گفتگو کند..... خوب اگر استادی در این زمینه کار کرده باشند من فکر میکنم علاقمند به شما بشوند.

دوستان دیگر را میبینم که دارند همفکری میکنند که خیلی عالیست. ظاهرا پیشنهاد تغییر متن ایمیل را میدهند که اشاره بفرمایید فاند نمیخواهید و مساله حل میشود. خوب شاید اینهم فکری صحیح باشد و بخواهید در موردش تحقیق بفرمایید.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    بی نهایت ممنون از شما.
    رشته خودم ادبیات انگلیسی هستش. هر دو رشته به نوعی ادامه ی رشته ی خودم هستش و معدلم هم 16:53.
    اینکه میگید کلی میگم رو درست میگید. من بیشتر از این میترسم که موضوعی باشه که بشه پژوهش کرد و من اصلا خبر نداشته باشم همین چیزی هم هست. بیشتر میخام توی محیط قرار بگیریم و بعد صد در صد بگم این موضوع رو میخام. یه جورایی تمام اپشن ها رو میز باشه.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

حالا که داریم مشورت میکنیم من میتوانم اضافه کنم که خیلی با این قطعیت موافق نیستم که اساتید چنین فکری بکنند. اولین چیزی که استاد به دنبالش میگردند این است که فرد دانشجوی خوب و مناسبی برای رشته باشد یا نه. مساله فاند در مقام های بعدی است .

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دقیقا همینه
    اساتید که ایمیل میگیرن معمولا این انتظار رو دارن که دانشجو فاند میخواد.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    خط اول ایمیل بنویس که میخوای واسه مستر اپلای کنی و سلف فاند هستی. بدونن که فاند نمیخوای.

بعد شما مطمئنی که بدون فاند هم باید تایید استاد داشته باشی؟ از مسئول پذیرش یا coordinator دپارتمان بپرسید.
    ممنون دوست گرامی. متن ایمیلمو رو تغییر میدم. شاید مشکل همینه که نمی نویسم سلف فاند هستم.

Banned

حالا که داریم مشورت میکنیم من میتوانم اضافه کنم که خیلی با این قطعیت موافق نیستم که اساتید چنین فکری بکنند. اولین چیزی که استاد به دنبالش میگردند این است که فرد دانشجوی خوب و مناسبی برای رشته باشد یا نه. مساله فاند در مقام های بعدی است .
    نه دوست خوب منظور من رو متوجه نشدید
    منظور من این بود اساتید که ایمیل میگیرن از دانشجو میدونن که منظور دانشجو ساپورت مالی هست در بسیاری از موارد

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

با این پست جدید من فکر میکنم منظور شما را درست متوجه شدم ولی در درستی ان با شما اتفاق نظر ندارم. من فکر میکنم اولین وظیفه استاد اطمینان از فاند داشتن دانشجو نیست بلکه اطمینان پیدا کردن از این است که دانشجو شرایط پذیرش شدن در آن دانشگاه و رشته را دارند یا خیر. وقتی این مساله از دید استاد حاصل شد به دانشجو میگویند که با ذکر نام ایشان اپلای کند.

از دید من کمتر استادی است که برای خودش وظیفه تامین مالی دانشگاه را تعریف کرده باشد. استادها وظیفه درست هزینه کردن منابع را دارند که یک راه آن هم انتخاب بهترین دانشجو ها برای دانشگاهست

نه دوست خوب منظور من رو متوجه نشدید
    منظور من این بود اساتید که ایمیل میگیرن از دانشجو میدونن که منظور دانشجو ساپورت مالی هست در بسیاری از موارد
    ویرایش توسط susighton : November 9th, 2019 در ساعت 09:19 PM

Keep Calm and APPLY ON

Banned

دوست عزیز

با این پست جدید من فکر میکنم منظور شما را درست متوجه شدم ولی در درستی ان با شما اتفاق نظر ندارم. من فکر میکنم اولین وظیفه استاد اطمینان از فاند داشتن دانشجو نیست بلکه اطمینان پیدا کردن از این است که دانشجو شرایط پذیرش شدن در آن دانشگاه و رشته را دارند یا خیر. وقتی این مساله از دید استاد حاصل شد به دانشجو میگویند که با ذکر نام ایشان اپلای کند.

از دید من کمتر استادی است که برای خودش وظیفه تامین مالی دانشگاه را تعریف کرده باشد. استادها وظیفه هزینه کردن منابع را دارند که یک راه آن انتخاب بهترین دانشجو ها برای دانشگاهست
    سلام دوست خوب
    اینجا بحث در مورد کانادا بود و کانادا هم کاملا استاد محوره و استاد بخواد برداره فاند ra رو که قسمت اعظم فاندش هست خودش میده. بنابراین براش مهمه دانشجو سلف فاند هست یا نه

ApplyAbroad Superstar

RA برای دانشجوی ارشد؟ به نظرم کمی ambitious می آید

سلام دوست خوب
    اینجا بحث در مورد کانادا بود و کانادا هم کاملا استاد محوره و استاد بخواد برداره فاند ra رو که قسمت اعظم فاندش هست خودش میده. بنابراین براش مهمه دانشجو سلف فاند هست یا نه

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    بله کاملا درست میگید.
    الان یه ماه که دو استاد دو دانشگاه مختلف جواب نداند. نمی دونم چیکار کنم. رزومه ام هم مشکل انچنانی نداره. فاند هم نمیخام.
    شما چی پیشنهاد میدید؟
    دو تا کافی نیست. بعضی وقتها شما باید برای صد تا استاد ایمیل بزنید تا یکیشون به شما شانس مصاحبه بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)