صفحه 207 از 217 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

پیشنهاد میکنم همزمان ایمیل ندهید ولی وقتی جواب نیامد ایرادی ندارد که به استاد دیگر بنویسید.

محتاطانه هم این است که در نامه به استادهای بعدی اشاره شود که با چند استاد دیگر هم در تماس هستید که اگر بعدا جوابی از دو استاد دریافت آمد هم انتخاب و هم توضیح داشته باشید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    من از کانادا دو دانشگاه البرتا و سیمون فریزر میخام اپلای کنم هر کدوم این دانشگاها هم فقط یه رشته.
    اینکه میگن به تمام استادای یک دپارتمان ایمیل ندید چی!؟
    ویرایش توسط susighton : November 9th, 2019 در ساعت 11:04 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام
    برا کسی که سلف فاند میخواد بره کلا خیلی راحت تره. تو گزینه ها هم که اپلی میکنه میزه فاند نمیخوام
    دانشگاه هم که از خداشه دانشجوی خوب حتی متوسط بگیره سلف فاند
    یه استاد به عنوان سوپروایزر میزنن براش
    این به خصوص برا دانشگاههای خوب و متوسط و نه عالی هست
    به نکته خوبی اشاره کردید. من سلف فاند میخام برم ولی اگه شرایطش مهیا باشه چرا که نه فاند هم میخام داشته باشم. یعنی اپلای کردن من وابسته به فاند دانشگاه نیست ولی اگر هم باشه استقبال میشه
    توی اپلیکیشن اشاره شده که چه جوری هزینه ها تامین میشه؟
    I am still here. I am alive.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    من از کانادا دو دانشگاه البرتا و سیمون فریزر میخام اپلای کنم هر کدوم این دانشگاها هم فقط یه رشته.
    اینکه میگن به تمام استادای یک دپارتمان ایمیل ندید چی!؟
    نظر شخصی بنده اینست که به تمام استادانی که در زمینه مورد علاقه شما فعالیت میکنند میتوانید ایمیل بزنید. منتهی ایمیل های شما باید consistent باشد. یعنی مثلا به یک نفر ایمیل نزنید بنویسید میخواهید در زمینه زبانشناسی تحقیق کنید و به یک نفر دیگر بگویید میخواهید در زمینه حقوق بشر کار کنید.

اگر تعداد دانشگاهها و رشته های موردنظرتان را محدود کنید طبعا شانس موفقیت تان هم پایین میاید.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

سلام دوستان گلم. امیدوارم حال دلتون خوب باشه
    من میخوام ببینم شماها هم همینجور بودید تو این دوران اپلای! خیلی سخت میگذره دوران انتظار و بلاتکلیفی
    چند تا پوزیشن دانشگاههای اروپا اپلای کردم امروز ایمیلای ریجکتش اومد معلوم نیست اینا که دانشجو نمیخوان چرا ادورتایز میکنند. با دو تا آی اس آی ایمپکت 4 ریجکت شدم
    استادای کانادا هم که اصلا جواب نمیدند... خیلی دوران سختیه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    من میخوام ببینم شماها هم همینجور بودید تو این دوران اپلای! خیلی سخت میگذره دوران انتظار و بلاتکلیفی
    چند تا پوزیشن دانشگاههای اروپا اپلای کردم امروز ایمیلای ریجکتش اومد معلوم نیست اینا که دانشجو نمیخوان چرا ادورتایز میکنند. با دو تا آی اس آی ایمپکت 4 ریجکت شدم
    البته منم با شما هم دوره ام ولی چند تا نکته
    ادورتایز کردن به قانون هست کلا اون از اون
    در مورد کانادا به شدت احساس میکنم که پوزیشن ها کم شده و یا واقعا بودجه کم شده و کانادا دیه بیشتر تمایل داره کسایی رو بگیر که سلف فاند هستن حداقل قسمتا اعظم رو
    چون تو چند سال اخیر واقعا خیلی ها رفتن سلف فاند بعلاوه رقابت زیاده ایرانی چینی هندی هست که داره فرار میکنه
    مورد دوم ظاهرا بیشتر کسایی رو که از قبل توصیه کردن برمیدارن توصیه نامه منظورم.
    مورد سوم ذهنم میاد کانادا اساتید رزومه ها رو جمع میکنن برا دسامر بعد گلچین میکنن در نهایت چون بهترینش رو میخوان بردارن
    اینا نظر من هست

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من شرایط شما را درک میکنم و میدانم که دریافت نامه ریجکت مشکل است .

با اینحال واقعا شرایط تغییری نکرده و میزان پذیرشها در شکل کلی کم نشده است و اینکه دانشگاهها وقتی اگهی میکنند واقعا به دنبال بهترین دانشجو ها هستند بنابراین رقابت هست و شما نباید مایوس شوید. افت اپلای کردن و فاند و پذیرش گرفتن یاس است.

واقعا باید ادامه بدهید شرایطتتان را بهتر کنید و اساتید و فرصتها را پیگیری بفرمایید. طول میکشد ولی امید به خدا نتیجه مثبت خواهد بود

Keep Calm and Apply on

با خونسردی ولی پیگیری زیاد ادامه بدهید و در همین حین هم سعی بفرمایید نمره های زبان بهتر به خصوص پروپوزالهای بهتر اماده بفرمایید.

به غیر از بچه های المپیادی و برنده های مسابقه های جهانی و واقعا با هوش و پرکار که در شرایط بهتری هستند بقیه همه این بچه هایی که از ایران و دیگر کشورها پذیرش میگیرند شرایط شما را تجربه کرده اند و راه دیگری جز مداومت و دلسرد نشدن نیست.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    البته منم با شما هم دوره ام ولی چند تا نکته
    ادورتایز کردن به قانون هست کلا اون از اون
    در مورد کانادا به شدت احساس میکنم که پوزیشن ها کم شده و یا واقعا بودجه کم شده و کانادا دیه بیشتر تمایل داره کسایی رو بگیر که سلف فاند هستن حداقل قسمتا اعظم رو
    چون تو چند سال اخیر واقعا خیلی ها رفتن سلف فاند بعلاوه رقابت زیاده ایرانی چینی هندی هست که داره فرار میکنه
    مورد دوم ظاهرا بیشتر کسایی رو که از قبل توصیه کردن برمیدارن توصیه نامه منظورم.
    مورد سوم ذهنم میاد کانادا اساتید رزومه ها رو جمع میکنن برا دسامر بعد گلچین میکنن در نهایت چون بهترینش رو میخوان بردارن
    اینا نظر من هست
    اول از همه ممنونم از اینکه جواب دادین. اره منم با نظرات شما موافقم. آخه واقعا باید چه کرد؟ جای دیگه ای نمیمونه! اون از آمریکا که ویزاش خیلی ریسکیه. اون از استرالیا که طرف با چهار تا مقاله بورس نمیگیره. اینم از کانادا
    واقعا خیلی روزای سختیه.. امیدوارم شما هم سریعتر ازین برزخ دربیاید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من شرایط شما را درک میکنم و میدانم که دریافت نامه ریجکت مشکل است .

با اینحال واقعا شرایط تغییری نکرده و میزان پذیرشها در شکل کلی کم نشده است و اینکه دانشگاهها وقتی اگهی میکنند واقعا به دنبال بهترین دانشجو ها هستند بنابراین رقابت هست و شما نباید مایوس شوید. افت اپلای کردن و فاند و پذیرش گرفتن یاس است.

واقعا باید ادامه بدهید شرایطتتان را بهتر کنید و اساتید و فرصتها را پیگیری بفرمایید. طول میکشد ولی امید به خدا نتیجه مثبت خواهد بود

Keep Calm and Apply on

با خونسردی ولی پیگیری زیاد ادامه بدهید و در همین حین هم سعی بفرمایید نمره های زبان بهتر به خصوص پروپوزالهای بهتر اماده بفرمایید.

به غیر از بچه های المپیادی و برنده های مسابقه های جهانی و واقعا با هوش و پرکار که در شرایط بهتری هستند بقیه همه این بچه هایی که از ایران و دیگر کشورها پذیرش میگیرند شرایط شما را تجربه کرده اند و راه دیگری جز مداومت و دلسرد نشدن نیست.

پایدار باشید
    دوست عزیزم واقعا خیلی خیلی از پستتون امید گرفتم. ممنون از وقتی که برای تازه واردهایی چون من میگذارید.
    بنظرتون اساتید بدلیل رزومم جواب نمیدن؟ ( دو مقاله هر کدام ایمپکت 4، معدل 16/60 ارشد، سابقه RA و TA)
    چون متن ایمیلم رو مطابق با نظرات خودتون تنظیم کردم

Senior Member Sha7ab آواتار ها

دوست عزیزم واقعا خیلی خیلی از پستتون امید گرفتم. ممنون از وقتی که برای تازه واردهایی چون من میگذارید.
    بنظرتون اساتید بدلیل رزومم جواب نمیدن؟ ( دو مقاله هر کدام ایمپکت 4، معدل 16/60 ارشد، سابقه RA و TA)
    چون متن ایمیلم رو مطابق با نظرات خودتون تنظیم کردم
    به استاد تو دانشگاه ها با چه رنکی ایمیل میزنین؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    به استاد تو دانشگاه ها با چه رنکی ایمیل میزنین؟
    سلام دوست عزیز. دانشگاههای رنک حدود 170 الی 200 به بالا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)