صفحه 21 از 217 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام دوستان،
    من به 5-6 تا استاد تو دانشگاههای کانادا میل زدم اما هیچکدوم جوابمو ندادن! حتی دوباره یه ایمیل دیگه به هر کدومشون فرستادم و ازشون محترمانه خواستم که یه جوابی بدن اما متاسفانه هیچ خبری نشد. این در حالیه که همین ایمیل رو به 4-5 تا دانشگاه استرالیایی فرستادم همشون جواب دادن و قبولم کردن... اما واقعا من دوست دارم از کانادا پذیرش داشته باشم. مطالبی هم که در اینجا گفته شد برای میل زدن همه رو رعایت کردم، عنوام میل، متن میل، رزومه و غیره. نمی دونم چرا جوابمو نمیدن... لطفا اگه ممکنه راهنماییم کنید.

Smile پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_6162 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من به 5-6 تا استاد تو دانشگاههای کانادا میل زدم اما هیچکدوم جوابمو ندادن! حتی دوباره یه ایمیل دیگه به هر کدومشون فرستادم و ازشون محترمانه خواستم که یه جوابی بدن اما متاسفانه هیچ خبری نشد. این در حالیه که همین ایمیل رو به 4-5 تا دانشگاه استرالیایی فرستادم همشون جواب دادن و قبولم کردن... اما واقعا من دوست دارم از کانادا پذیرش داشته باشم. مطالبی هم که در اینجا گفته شد برای میل زدن همه رو رعایت کردم، عنوام میل، متن میل، رزومه و غیره. نمی دونم چرا جوابمو نمیدن... لطفا اگه ممکنه راهنماییم کنید.
    سلام
    شاید به این دلیل باشه که هنوز ترم تحصیلی بسیاری از دانشگاهها شروع نشده.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member hurricane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif_Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_6162 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من هم همین مشکل رو دارم. من به 7 تا استاد کانادایی و 7 تا امریکایی توی دانشگاه های مختلف میل زدم. ولی دریغ از یه تمپلت که جواب بدن! اما به هر حال نباید مایوس شد. بخصوص اینکه ترم جدید داره شروع میشه و سر استادا یه ذره شلوغه.
    تکراری... قفل شد !!!!!!! (not serious)

ApplyAbroad Champion

Unhappy پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام دوستان

من نزدیک به 60 email برای اساتید آمریکا و کانادا فرستادم، الان یک هفته گذشته تنها نزدیکه 20 از آنها جواب دادند، آن هم همشان templet فرستادن و گفتن apply کن، بقیه هم الام یک هفته گذشته جواب ندادند با اینکه رزومه ی من بدک نیست 5 مقاله ی ISI دارم و شرایطه دیگم هم نسبتا خوبه و سعی کردم ایمیل رو بر اساس مطالبی که بچه ها تو این فرم ذکر کردن بنویسم، رزومه ی خودم رو هم خیلی خوب نوشتم؟؟؟ واقعا این روزها بد جوری استرس گرفتم اگه کسی نخواد جواب بده خیلی سخته از بین نزدیک به 30 تا دانشگاه که من جدا کردم انتخاب کنم که برای کدما apply کنم، دوستان با تجربه خواهشا راهنمایی کنند...

با آرزوی موفقیت

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

First of all 60 Emails is still not a huge number to get worried about; Also, there should be some other eyecatchers for them like GPA, TOEFL, univ u have graduated from ,...........ranks at schooles, and if all dont work, be careful of your research area and that of contacted professors:they should be somehow overlapped if not all the area

ApplyAbroad Champion

سلام دوستان

بچه ها یک سوال داشتم و آن اینکه چند بار به یه استاد میل بزنیم بعد بی خیالش بشیم اگه جواب نداد چون من تو بعضی از دپارتمان ها 4-5 استاد دارم که می تونم با هاشان کار کنم به اولی که دو بار میل می زنم با فاصله ی 1 هفته جواب نداده هنوز به نظرتان برم سراغ استاد دومی تو همان دپارتمان یا باز هم باید منتظر بمانم شاید اولی جواب بدهد؟ می ترسم نخواد جواب بدهد و مقعیت بقیه ی استاد ها پر بشه؟ لطفا راهنمایی کنید.

رشته و دانشگاه

اگه من بودم به بقیه هم ایمیل می دادم-که اینکارم کردم- جاهایی که تابلو بود و تو یه گروه بودند مینوشتم که من به بقیه همکاراتون هم ایمیل دادم اما یو بهتری انگار

Junior Member

بارها شنیدم که میل زدن به استادهای آمریکایی چندان موثر نیست و حتی میتونه شانس گرفتن پذیرشتون رو پایین بیاره. به این صورت که در اکثر دانشگاههای آمریکا کمیته ای دانشجوهای دکترا رو انتخاب میکنه و اگر استادی مایل به پذیرش شما باشه، و کمیته قبول نکنه، باقی استادها تمایلی دیگه به شما نشون نمیدن. حالا برام سواله که چرا انقد به آمریکا میل زده میشه؟ چه موردهایی بوده که از آمریکا تونستن با روش میل زدن پذیرش بگیرن؟ شاید رزومه ی قوی داشتن و استاد و کمیته هر دو موافق بودن. بهتره سوال اساسی این باشه که چقد نظر استاد مهمه تو آمریکا؟ مسلما مثل کانادا نیست. ولی خب چقدره؟

رشته و دانشگاه

نظر استاد خیلی مهمه تو امریکا بخصوص واسه دکترا - و شما سوالت رو با پیش ذهنیتی اشتباه شرووع و با همون هم تمام
    دلیلش هم کاملا واضحه: دانشگاه نمیتونه دانشجو بگیره و به زور به استاده بگه بیا بیا این بابا خوبه حتما باید با این کار کنی- درحالی که نظر استاد هم روی رزومه و زمینه های مشترک تحقیقی مهمه

Junior Member hurricane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif_Mechanical Eng

وقتی توی یه دانشگاهی یه استادی جواب می ده که "توی دانشگاه ما اپلای یه پروسه رسمی داره. اگه پذیرش گرفتی بعدش بهم ای میل بزن" (قطعاً تمپلته) باید بی خیال بقیه استادای اون دانشگاه بشی یا اون استاد فقط خواسته بپیچونه؟
    تکراری... قفل شد !!!!!!! (not serious)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)