صفحه 210 از 217 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211212213214215216217 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdani101 نمایش پست ها
    سلام دوستان، اینکه استادی در جواب ایمیل، میگه: "در حال حاضر پوزیشن ندارم ولی در صورتی که فراهم بشه با شما تماس میگیرم"، واقعا احتمالش هست تماس بگیره یا اینکه این فقط یه تمپلیت آماده ست که به همه میزنن؟ یه استادی ایمیل زیر رو برام فرستاده:

Dear Mr X,
    Thank you for your interest in my work. Unfortunately, I have no position available at the moment. If something comes up, I’ll contact you.
    Best regards,

منظور بنده اینه که تا حالا کسی این تجربه رو داشته که استادی بهش گفته باشه در صورت داشتن پوزیشن تماس میگیرم، و بعد از یه مدت واقعا باهاش تماس گرفته باشه؟؟
    بستگی به استاد و رزومه فرد هم دارد. برخی مواقع در متن از اینکه زمینه کاری مشترکی وجود داشته یا رزومه شما را دیده اند هم نشانه ای دیده می شود که امیدوار کننده تر است. این متن شما یک مقداری می تواند تمپلیت تر باشد و شاید اصولا رزومه شما را هم ندیده باشند (مگر اینکه ایمیلهای قبلی و دیگری رد و بدل کرده باشید)
    در هر حال حتی در مورد کیس اول جوابها هم توصیه این که منتظر باز شدن فاند برای این استاد بمانید نمی توان کرد. معمولا زمان فاندها مشخص نیست و خیلی می تواند طولانی تر باشد از انچه که حتی خود استاد پیش بینی میکند. بهتر است موقعیتهای دیگر را هم مدنظر قرار دهید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان، اینکه استادی در جواب ایمیل، میگه: "در حال حاضر پوزیشن ندارم ولی در صورتی که فراهم بشه با شما تماس میگیرم"، واقعا احتمالش هست تماس بگیره یا اینکه این فقط یه تمپلیت آماده ست که به همه میزنن؟ یه استادی ایمیل زیر رو برام فرستاده:

Dear Mr X,
    Thank you for your interest in my work. Unfortunately, I have no position available at the moment. If something comes up, I’ll contact you.
    Best regards,

منظور بنده اینه که تا حالا کسی این تجربه رو داشته که استادی بهش گفته باشه در صورت داشتن پوزیشن تماس میگیرم، و بعد از یه مدت واقعا باهاش تماس گرفته باشه؟؟
    اگر استاد بطور مشخص منتظر گرنتی یا پروژه خاصی باشه معمولا تایم لاین میده، مثلا ممکنه بگه دو ماه دیگه تماس بگیر ممکنه پروژه ای داشته باشم. اینجوری که میگه "حالا اگر خبری شد باهات تماس میگیرم" یعنی امیدی بهش نبندید. در اکثریت موارد این یک جور ریجکت مودبانه است.

دوستان خیلی ممنون از پاسخ هاتون.
    راستش بنده حدودا 20 تا ایمیل فرستادم که فقط 5 تاشون جواب دادن. ازین 5تا هم فقط این یه استاد گفته بود تماس میگیرم و بقیه فقط گفته بودن در حال حاضر پوزیشن خالی ندارند. واسه همین یه کم بی خودی امیدوار شده بودم.
    ممنون.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

کاملا احساس شما را درک میکنم.

واقعا راه دیگری هم نیست باید با صبر و حوصله و البته توجه و هوش ادامه بدهید تا امید به خدا به نتیجه منجر شود: Keep Calm and Apply ON را شعارتان بفرمایید و فرصت بعدد از فرصت را دنبال بفرمایید.

حالا البته در طول زمان کم کم میتوانید با دقت تر اساتید را هدف بگیرید یا نحوه مکاتبه و شروع و خاتمه را بهبود ببخشید و همه اینحا کمک میکنند تا نرخ بالاتری برای بازگشت ایمیلها داشته باشید.

پایدار باشید

راستش بنده حدودا 20 تا ایمیل فرستادم که فقط 5 تاشون جواب دادن. ازین 5تا هم فقط این یه استاد گفته بود تماس میگیرم و بقیه فقط گفته بودن در حال حاضر پوزیشن خالی ندارند. واسه همین یه کم بی خودی امیدوار شده بودم.
    ممنون.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

ممنون.
    20 تا ایمیل برای گرفتن ادمیشن خیلی کمه باید حداقل 300 400 تا ایمیل بزنید . من خودم روزی ده بیست تا ایمیل زده بی وقفه که تونستم پذیرش بگیرم . انواع و اقسام جواب ها هم دادند خیلیا جواب ندادن خیلیا گفتن فاند ندارن خیلیا گفتن اگه با پول خودت میای بیا و ...
    باید خیلی زمان بگذاری دوست عزیز

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    20 تا ایمیل برای گرفتن ادمیشن خیلی کمه باید حداقل 300 400 تا ایمیل بزنید . من خودم روزی ده بیست تا ایمیل زده بی وقفه که تونستم پذیرش بگیرم . انواع و اقسام جواب ها هم دادند خیلیا جواب ندادن خیلیا گفتن فاند ندارن خیلیا گفتن اگه با پول خودت میای بیا و ...
    باید خیلی زمان بگذاری دوست عزیز
    جسارتا آخرش کجا پذیرش گرفتین؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    جسارتا آخرش کجا پذیرش گرفتین؟
    university of granada
    university of jaen
    utm
    با فاند
    یکی دوتا دانشگاه انگلستانی مثل بریستول و مونتفروت هم بدون فاند.

سلام

رزومه من حداقل ها رو داره، معدل فوق و كارشناسيم 18 و 17 هست. دو تا ISI دارم. ولي هيچ استادي تو كانادا بهم جواب مثبت نداده. به حدود 30 نفر فرستادم و دو سه نفر گفتن دانشجو نميگيريم، بقيه هم كه كلا هيچي. دليل خاصي داره؟ بايد چكار كنم؟

متن ايميلم اينه؟

Dear Professor ...

Investigating your professional Homepage, I found my expertise and interests in close compatibility with yours. It would be appreciated if you have a look trough my attached CV and let me know if there is any chance for me to continue my education under your supervision.
    I will be available via mobile phone and email, any time at your convenience.
    Thanks in advance for your time and consideration.

Sincerely Yours,
    ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhoda_shahed نمایش پست ها
    سلام

رزومه من حداقل ها رو داره، معدل فوق و كارشناسيم 18 و 17 هست. دو تا ISI دارم. ولي هيچ استادي تو كانادا بهم جواب مثبت نداده. به حدود 30 نفر فرستادم و دو سه نفر گفتن دانشجو نميگيريم، بقيه هم كه كلا هيچي. دليل خاصي داره؟ بايد چكار كنم؟

متن ايميلم اينه؟

Dear Professor ...

Investigating your professional Homepage, I found my expertise and interests in close compatibility with yours. It would be appreciated if you have a look trough my attached CV and let me know if there is any chance for me to continue my education under your supervision.

Sincerely Yours,
    ...
    همه اینطورین. جواب نمیدن یا به سختی جواب میدن ربطی به رزومه هم نداره. دلایلش قبلا اینجا حدس زده شده. کلا کاندا مثل سابق نیست

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhoda_shahed نمایش پست ها
    سلام

متن ايميلم اينه؟

Dear Professor ...

Sincerely Yours,
    ...
    ایمیلتون هم خیلی جنراله. یکم خاص ترش کنید شاید بهتر بشه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)