صفحه 212 از 217 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط amiray نمایش پست ها
    با سلام
    من براییک دانشگاهی در کانادا ایمیل زدم چند تا استادش و بعد از چند روز یکی از اساتید جواب داد و گفت که میتونم سوپروایزت کنم و اپلای کن تا کمیته نظرشو بدهو منم کاراتو پیگیری میکنم.
    منم ایمیل زدم تشکر کردم و یک مشکلی داشتم در مورد زبان که بهشون گفتم و گفتم من باز مراحل رو از کمیته میپرسم و خبرشو به استاد میگم. و بعدش به کمیته ایمیل زدم و مشکل رو تقریبا حل کردم و به استاده دوباره ایمیل زدم که من مشکل رو با کمیته در میون گذاشتم و مشکلی نیست. و ازش پرسیدم که باری کدوم ترم اپلای کنم؟ و الان چند روزه خبری ازش نیس و جواب نمیده. ممکنه که منصرف شده باشه از برداشتن من؟
    نه به نظرم دو سه روز دیگه صبر کنین و اگه جواب نداد بهش ریمایندر بزنین.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک میگویم تا اینجا کارها را خیلی خوب پیش برده اید. امید که بقیه مسیر هم به خوبی طی شود.

اصلا لزوما به این معنی نیست. الان فصل امتحانهاست تقریبا و اساتید ممکن است مسایل کاری داشته باشند. استاد ممکن است منتظر نتیجه سوالی چیزی در مورد شما باشند یا خیلی دلایل کاری و شخصی دیگر که نتوانسته اند پاسخ بدهند. به نظرم اصلا دیر نشده و برای پیگیری کمی صبر بفرمایید.

منتظر خبرهای خوب هستیم.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amiray نمایش پست ها
    با سلام
    من براییک دانشگاهی در کانادا ایمیل زدم چند تا استادش و بعد از چند روز یکی از اساتید جواب داد و گفت که میتونم سوپروایزت کنم و اپلای کن تا کمیته نظرشو بدهو منم کاراتو پیگیری میکنم.
    منم ایمیل زدم تشکر کردم و یک مشکلی داشتم در مورد زبان که بهشون گفتم و گفتم من باز مراحل رو از کمیته میپرسم و خبرشو به استاد میگم. و بعدش به کمیته ایمیل زدم و مشکل رو تقریبا حل کردم و به استاده دوباره ایمیل زدم که من مشکل رو با کمیته در میون گذاشتم و مشکلی نیست. و ازش پرسیدم که باری کدوم ترم اپلای کنم؟ و الان چند روزه خبری ازش نیس و جواب نمیده. ممکنه که منصرف شده باشه از برداشتن من؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام من چنتا ایمیل برا چند تا پوزیشن تو اروپا زدم به اساتیدشون ولی هیش کدوم جواب ندادن. پوزیشن ها خیلی نزدیک به موضوع پایانامه م بودن و واقعا خیلی میخوامشون ولی الان بعد 2 3 روز هنوز جوابی نیومده. میخواستم ببینم بعد چند روز میتونم کامل مطمئن شم که طرف دیگه جواب نمیده؟ و این که ایا باید به طور خاص بنویسیم؟ من شبیه نامه نگاری ها مینویسیم اولش dear dr x و بعد شروع میکنم راجب رزومه ام حرف زدن و این که خیلی این موضوع به من شباهت داره و میخوامش و فلان و در نهایت میگم منتظر تماستون هستم yours sincerely, aaaa والسلام.! در کل این جواب ندادن چه معنایی داره؟
    این پوزیشنای اروپایی مثل بورسیه ماری کوری همشون اینطورین؟ اساتیدشون شاید به ایرانی ها محل نمیذارن یا چی؟ حداقل جواب بده برو گم شو خیلی بهتره )) تا اینکه هیچی نگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1256 نمایش پست ها
    سلام من چنتا ایمیل برا چند تا پوزیشن تو اروپا زدم به اساتیدشون ولی هیش کدوم جواب ندادن. پوزیشن ها خیلی نزدیک به موضوع پایانامه م بودن و واقعا خیلی میخوامشون ولی الان بعد 2 3 روز هنوز جوابی نیومده. میخواستم ببینم بعد چند روز میتونم کامل مطمئن شم که طرف دیگه جواب نمیده؟ و این که ایا باید به طور خاص بنویسیم؟ من شبیه نامه نگاری ها مینویسیم اولش dear dr x و بعد شروع میکنم راجب رزومه ام حرف زدن و این که خیلی این موضوع به من شباهت داره و میخوامش و فلان و در نهایت میگم منتظر تماستون هستم yours sincerely, aaaa والسلام.! در کل این جواب ندادن چه معنایی داره؟
    این پوزیشنای اروپایی مثل بورسیه ماری کوری همشون اینطورین؟ اساتیدشون شاید به ایرانی ها محل نمیذارن یا چی؟ حداقل جواب بده برو گم شو خیلی بهتره )) تا اینکه هیچی نگه
    سلام دوست عزیز
    این شرایط برای همه بوده
    خیلی از ما بورسیه ماری کوری رو برنده شدیم و نمیشه گفت به ایرانیا نمیدن . ولی من صدها پوزیشین !!! اپلای کردم و شرایط شما رو داشتم . برای هر موقعیت دکتری حدود 100 نفر ممکنه اپلای کنن پس استاده وقت نداره به تک تک افراد پیام بده .
    همینطوری ادامه بده بدون خستگی ایشالا که بهترین نتیجه برای شما رقم بخوره . ممکنه خیلی موقعیت ها باشه نزدیک کار شما ولی حتی شورت لیست هم نشید و این بستگی به رقبا داره .

سلام دوست گرامی. اروپا در کل مراوده با اساتید چندان کارساز نیست دلیلشم اینه که موقعیتا پوزیشنی بوده و در سایت دانشگاه و سایر سایتهای مربوط به job ادورتایز میشه. از این رو اگه شما دنبال موقعیتی بودید و تو سایت اون دانشگاه نبود قطعا بدونید باید اساتید اون دانشگاه رو بی خیال بشید. در مورد جواب ندادن به ایمیلها،معمولا ته جوابی که می دهند اینه که لینک پوزیشن رو از داخل سایت دانشگاه براتون میفرستن میگن از این طریق اقدام کنید. واینکه برای پوزیشنای ماری کوری به لطف دوستان چینی و هندی واقعا جنگه و انقدر اپلیکشنای خوب از همون مرجع سایت دانشگاه براشون میاد که باید حق داد بهشون که خودشون رو درگیر جواب دادن به ایمیلها نکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این شرایط برای همه بوده
    خیلی از ما بورسیه ماری کوری رو برنده شدیم و نمیشه گفت به ایرانیا نمیدن . ولی من صدها پوزیشین !!! اپلای کردم و شرایط شما رو داشتم . برای هر موقعیت دکتری حدود 100 نفر ممکنه اپلای کنن پس استاده وقت نداره به تک تک افراد پیام بده .
    همینطوری ادامه بده بدون خستگی ایشالا که بهترین نتیجه برای شما رقم بخوره . ممکنه خیلی موقعیت ها باشه نزدیک کار شما ولی حتی شورت لیست هم نشید و این بستگی به رقبا داره .
    والا من اخه نوز پایانامه م مونده یه کمیش و این که مقاله ندارم چون کارم تموم نشده و این پوزیشنا هم شروعشون مهر ماه یا ابان ماه بود ولی چون خیلی موضوعشون رو دوس داشتم گفتم ایمیل بزنم شرایطمو به سوپروایزر پروژه بگم بینم راهی داره مثلا به خاطر من میتونن دیفر کنن؟ ولی اصلا هیچ جوابی ندادن
    اونایی که میشناسین بورسیه رو قبول شدن چه شرایطی داشتن؟ دانشگاه رنک بالا مقالات زیاد یا مثلا sop قوی؟ میخوام ببینم من که از دانشگاه معمولیم با معدل معمولی امید داشته باشم به این پوزیشنا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی. اروپا در کل مراوده با اساتید چندان کارساز نیست دلیلشم اینه که موقعیتا پوزیشنی بوده و در سایت دانشگاه و سایر سایتهای مربوط به job ادورتایز میشه. از این رو اگه شما دنبال موقعیتی بودید و تو سایت اون دانشگاه نبود قطعا بدونید باید اساتید اون دانشگاه رو بی خیال بشید. در مورد جواب ندادن به ایمیلها،معمولا ته جوابی که می دهند اینه که لینک پوزیشن رو از داخل سایت دانشگاه براتون میفرستن میگن از این طریق اقدام کنید. واینکه برای پوزیشنای ماری کوری به لطف دوستان چینی و هندی واقعا جنگه و انقدر اپلیکشنای خوب از همون مرجع سایت دانشگاه براشون میاد که باید حق داد بهشون که خودشون رو درگیر جواب دادن به ایمیلها نکنند
    یعنی به کل نمیشه با اساتید اروپا ارتباط برقرار کرد؟ نظرشونو جلب کرد؟ بدون پوزیشن اصلا دانشجو ورنمیدارن؟ من اخه فقط اروپا میخوام برم خودشم پوزیشن دوس دارم یعنی یه چیز واقعی نه اینکه بریم رو یه موضوع الکی کار کنیم.
    این بورسیه های اروپا فقط ماری کوری و اراسموس هستن چیز دیگه ای نیس؟ و این که اینارو معمولا چه زمانی از سال اعلام میکنن؟ چون من الان خیلی پوزیشن تو سایت کمیسیون اروپا میبینم. همیشه سال اینطوریه یا الان به خاطر ترم پاییز اینطوریه؟ اخه من شنیدم پوزیشنای اروپا همیشه هس نه فقط برا شروع سال جدید تحصیلی

ApplyAbroad Guru

یعنی به کل نمیشه با اساتید اروپا ارتباط برقرار کرد؟ نظرشونو جلب کرد؟ بدون پوزیشن اصلا دانشجو ورنمیدارن؟ من اخه فقط اروپا میخوام برم خودشم پوزیشن دوس دارم یعنی یه چیز واقعی نه اینکه بریم رو یه موضوع الکی کار کنیم.
    این بورسیه های اروپا فقط ماری کوری و اراسموس هستن چیز دیگه ای نیس؟ و این که اینارو معمولا چه زمانی از سال اعلام میکنن؟ چون من الان خیلی پوزیشن تو سایت کمیسیون اروپا میبینم. همیشه سال اینطوریه یا الان به خاطر ترم پاییز اینطوریه؟ اخه من شنیدم پوزیشنای اروپا همیشه هس نه فقط برا شروع سال جدید تحصیلی
    در سیستم دانشگاهی اروپایی (بجز انگلستان) دانشجوی دکترا کارمند دانشگاه حساب میشود و در نتیجه باید پروسه استخدامی دانشگاه را طی کند. بهمین دلیل در این دانشگاهها استاد همینطوری نمی تواند دانشجو بردارد.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

دوستان اینجا تجربیاتشان را مینویسند که ممکن است با شرایط شما منطبق باشد یا نباشد. بعضی دوستان موفق بوده اند بعضی کمتر توفیق داشته اند سما باید با توجه به شرایط خودتان شروع به فعالیت بفرمایید.

یعنی به کل نمیشه با اساتید اروپا ارتباط برقرار کرد؟

حتما میشود با استادها ارتباط گرفت. این تعداد بسیار زیاد دانشجوی غیر اروپایی هر ساله دارندمی آیند شروع به درس میکنند و فارغ التخصیل میشوند و ... بنابراین حتما اگر مسیر درستی انتخاب شود اساتید وارد تعامل میشوند. از دید من تفاوتی بین اروپا و غیر اروپا نیست.

در ثانی اروپا یک قاره است با حدود 40 کشور. اینها شباهتهایی ممکن است داشته باشند ولی تفاوتهایشان هم کم نیست. بنابراین نمیشود گفت کل اروپا این طور است یا نیست.

بدون پوزیشن اصلا دانشجو ورنمیدارن؟

بورسیه های بسیار متعدد و متفاوتی در سطح اروپا و کشوری و استانی و شهری و حتی دانشگاهی وجود دارد بسیاری از انها هم پوزیشنی نیستند. در لندن به تنهایی با دهها دانشگاه تفاوت فاند و گرنتها بسیار زیاد است. منتها باید حوصله کرد تک به تک نگاه کرد انتخاب کرد با استاد رابطه گرفت انتخاب مسیر کرد و اهتمام به خرج داد.

من مطمین هستم شما با پشتکار و در صورت داشتن شرایط لازم مثل معدل و نمره های زبان و ... موفق خواهید شد همانطور که سالیانه صدها دانشجوی دکتری از قسمتهای مختلف دنیا به اروپا می ایند و درس میخوانند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

والا من اخه نوز پایانامه م مونده یه کمیش و این که مقاله ندارم چون کارم تموم نشده و این پوزیشنا هم شروعشون مهر ماه یا ابان ماه بود ولی چون خیلی موضوعشون رو دوس داشتم گفتم ایمیل بزنم شرایطمو به سوپروایزر پروژه بگم بینم راهی داره مثلا به خاطر من میتونن دیفر کنن؟ ولی اصلا هیچ جوابی ندادن
    اونایی که میشناسین بورسیه رو قبول شدن چه شرایطی داشتن؟ دانشگاه رنک بالا مقالات زیاد یا مثلا sop قوی؟ میخوام ببینم من که از دانشگاه معمولیم با معدل معمولی امید داشته باشم به این پوزیشنا؟
    من خودم قبول شدم یکی از دوستان هم رشته کامپیوتر مادرید قبول شدن بورس ماری کوری . بیشتر بستگی به مقاله داره که سطحش خوب باشه وگرنه من معدلم کاملا متوسط بود و دانشگاهم شهرستان بودم. حالا رشته های دیگه رو نمیدونم ولی رشته های فنی تسلط به نرم افزارهای مرتبط رشته و مقاله و پژوهش و پروزه های علمی بسیار مهم
    البته من فارغ التحصیل بودم . ریکام قوی هم موثره من استادم تو همین دانشگاه با همین استادم درس خونده بود و با هم مقاله هم داشتن .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)