صفحه 216 از 217 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط appmoh نمایش پست ها
    دوستان آیا لازمه موقع ریمایندر زدن، ایمیل اولیه هم همراهش فوروارد بشه یا اینکه صرفا اشاره کنیم که فلان تاریخ ایمیل زدیم؟ چون ممکنه حوصله شو نداشته باشن ایمیل اولیه رو پیدا کنن!
    و اینکه چیزایی رو که attach کردیم مثل رزومه و ریزنمرات، دوباره با ریمایندر بفرستیم؟
    ممنونم.
    من پیشنهاد می کنم روی ایمیل قبلی ریپلای کنی و بگی که فقط می خواستی ریمایند کنی به طرف و مطمئن بشی که ایمیلت رو دیده. اگه اینکارو بکنی چون متنش کوتاهه دیگه لازم نیست دوباره همه چیز رو اتچ کنی و اگه استاد بخواد میره متن ایمیل اصلی و اتچمنت ها رو می خونه.
    کلاً ریمایندر اسمش روشه دیگه. پیش میاد که توی تمام ایمیلی هایی که استاد می گیره ایمیل شما بره ته لیست و دیده نشه یا اصلاً ایمیلت رو می بینه ولی نمی خواد همون موقع جواب بده و بعداً هم دیگه یادش میره.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

دوستان آیا لازمه موقع ریمایندر زدن، ایمیل اولیه هم همراهش فوروارد بشه یا اینکه صرفا اشاره کنیم که فلان تاریخ ایمیل زدیم؟ چون ممکنه حوصله شو نداشته باشن ایمیل اولیه رو پیدا کنن!
    و اینکه چیزایی رو که attach کردیم مثل رزومه و ریزنمرات، دوباره با ریمایندر بفرستیم؟
    ممنونم.
    ایمیل قبلی با تمام ضمایم رو مجدد فوروارد کنین و بپرسین که این ایمیل قبلیتون رو دریافت کرده یا نه.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ممنونم.
    سلام.اگه بار اول به استاد مربوطه ایمیل زدید و جوابی دریافت نکردید تجربه شخصیم میگه نیازی نیست ریمایندی بزنید و دوباره یه ایمیل جدید با فاصله زمانی معقول بزنید.اساتید خارجی انقدر روزانه براشون ایمیل از سرتاسر دنیا زده میشه اصلا یادشون نمیمونه که کدومو قبلا دیدن یا ندیدن.چنانچه دوباره جوابی نگرفتید اساتید دیگه رو مدنظر قرار بدید.در کل ریمایند زدن بنظرم یجور وادار کردن استاد به پاسخ دادنه.موفق باشید

دوستان، من به هر استادی ایمیل می زنم جواب نمی ده این چند ماهه... چرا آخه؟
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها

با یک آدرس دیگه ایمیل بزن. ممکنه ایمیلی که زیاد ازش در همه سایت ها استفاده می کنی، اسپم شناخته بشه. مخصوصا وقتی به کسی بزنی که قبلن ازت ایمیلی دریافت نکرده.
    من ناظم دانشگاهمون هر بار ایمیل می زنه بهم می ره تو اسپم، و صد بار گفتم این اسپم نیست. ولی انگار هوش مصنوعی هم کرونا گرفته
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

it is because they are too busy, maybe they don't find your CV interesting or you are just sending your CV to the top 50 universities.
    just send your CV to the professors who are relevant to your research field.
    keep in your mind that just send your CV to one professor in each department(university).

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    با یک آدرس دیگه ایمیل بزن. ممکنه ایمیلی که زیاد ازش در همه سایت ها استفاده می کنی، اسپم شناخته بشه. مخصوصا وقتی به کسی بزنی که قبلن ازت ایمیلی دریافت نکرده.
    من ناظم دانشگاهمون هر بار ایمیل می زنه بهم می ره تو اسپم، و صد بار گفتم این اسپم نیست. ولی انگار هوش مصنوعی هم کرونا گرفته
    ممنونم. من با آدرس gmail می فرستم یکی دو سال قبل ولی الان با Yahoo دارم می فرستم.
    فکر نکنم به خاطر اون باشد.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5

نقل قول نوشته اصلی توسط behi16 نمایش پست ها
    it is because they are too busy, maybe they don't find your CV interesting or you are just sending your CV to the top 50 universities.
    just send your CV to the professors who are relevant to your research field.
    keep in your mind that just send your CV to one professor in each department(university).
    My Resume is not bad that much to get not noticed by professors (ECE at top Iranian University+ 1 Journal Paper and 10 Conference papers), either I don't send to top 50 because I have applied before for top 50 in the times of Corona Virus without results due to corona virus situation and high competency.

My Resume is not bad that much to get not noticed by professors (ECE at top Iranian University+ 1 Journal Paper and 10 Conference papers), either I don't send to top 50 because I have applied before for top 50 in the times of Corona Virus without results due to corona virus situation and high competency.
    i don't know how you contacted professors but if you have good TOEFL and GRE scores(for USA) and also a decent gpa, be patient. chance is another important factor

نقل قول نوشته اصلی توسط behi16 نمایش پست ها
    i don't know how you contacted professors but if you have good TOEFL and GRE scores(for USA) and also a decent gpa, be patient. chance is another important factor
    I did introduced myself in addition to my research interest, publications and etc.
    +work history
    at the end my request to join his/her lab.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)