صفحه 27 از 217 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط EROS نمایش پست ها
    FOR A THOUSANDTH TIME:
    THIS EMAILING WILL NOT WORK BECAUSE PROFESSORS PREFER TO HAVE ALL THE OPTIONS AT THE SAME TIME AND THEN CHOOSE!!!(THE ONLY EXCEPTION IS FOR WHOSE HAVE DONE THE EXACT RESEARCH THEY DO)

ABOUT ANSWER, ONE OF MY FRIENDS (WITH WEAK APPLICATION)RECEIVED A RESPONSE FROM PRINCETON UNI STATING THAT U R WELCOME TO APPLY!!!!!!!!!!

U R WASTING UR TIME!!!!
    من هم به نظرم داریم وقت تلف می کنیم، من هم با دوستام صحبت کردن می گفتن که از دانشگاه هایی که جواب نگرفتن admission با فاند گرفتن. یکی بود که استاد قول اساسی بهش داده بود اون هم استاد آشنا بوده باهاش یعنی دانشجو رو به استاد معرفی کرده بودن، استاده هم ایرانی بوده.

البته من کماکان دارم به این اتلاف وقت ادامه می دم
    ویرایش توسط amiroo0oo : November 30th, 2009 در ساعت 10:14 PM

Junior Member

FOR A THOUSANDTH TIME:
    THIS EMAILING WILL NOT WORK BECAUSE PROFESSORS PREFER TO HAVE ALL THE OPTIONS AT THE SAME TIME AND THEN CHOOSE!!!(THE ONLY EXCEPTION IS FOR WHOSE HAVE DONE THE EXACT RESEARCH THEY DO)

ABOUT ANSWER, ONE OF MY FRIENDS (WITH WEAK APPLICATION)RECEIVED A RESPONSE FROM PRINCETON UNI STATING THAT U R WELCOME TO APPLY!!!!!!!!!!

U R WASTING UR TIME!!!!
    سلام
    برای چی باید به استادی که زمینه کاریش با ما نمی خوره میل زد؟
    .All that you are, is the result of what you have thought

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1101 نمایش پست ها
    سلام
    برای چی باید به استادی که زمینه کاریش با ما نمی خوره میل زد؟
    منظوره دوستمون اینه که رو ایمیل تشویق کننده برای اپلای نمیشه حساب باز کرد و امید به گرفتن جواب قطعی اونم با ایمیل رو فراموش کن. کی میگه به استادی که زمینه کاریش به شما نمی خوره میل بزنی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    منظوره دوستمون اینه که رو ایمیل تشویق کننده برای اپلای نمیشه حساب باز کرد و امید به گرفتن جواب قطعی اونم با ایمیل رو فراموش کن. کی میگه به استادی که زمینه کاریش به شما نمی خوره میل بزنی؟
    بازم بستگی به نوع ایمیلی داره که استاده بهت میده داره. منم میدونم که رو جواب استادا بطور 100 درصد نمیشه حساب باز کرد ولی خوب وقتی استد میتونه تو مراحل پذیرش کمکتون کنه و دنبال کارتون باشه، چرا که نه؟؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

کاملا حرفتون متینه و اگه استاد جوابه مثبت بده و template هم نباشه خیلی شانسو میبره بالا. ولی شما فرمودید که چرا به استادی که زمینه کاریش با من یکی نیست باید ایمیل بزنم؟!! در صورتیکه کسی همچین توصیه ای نکرده!

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

سلام راستش من که کوچیکتر از اونم که حرفی برای گفتن داشته باشم ولی اینو در نظر داشته باشید که الان برای دانشگاهها و رشته هایی که ددلاینشون 1jan هست دیگه دیره چون اکثر استادا دیگه به اندازه کافی گزینه برای انتخاب سر جلسه admission committee دارند البته شما سعی خودتون را بکنید ولی این را هم مدنظر داشته باشید. ولی برای 1نامه باید اولا حداکثر 200 تا 220 کلمه باشه و توی پاراگراف اول خودتون را از نظر رشته و دانشگاه و معدل معرفی کنید و توی پاراگراف دوم چندتا از درسهای خفن تخصصی که توی ارشد پاس کردید بگید و همین طور موضوع پایان نامتون را بگید. توی پاراگراف سوم بیایید از موضوعات ریسرچ مورد علاقتون بگید و بعدش حتما حتما بگید که چند تا از مقاله ها و سیلابس درسهایی که اون استاد ارائه کرده را در فلان موضوع خواندید و بنابراین ایشون را بهترین گزینه برای ادامه تحصیل خود در آن دانشگاه برای فلان موضوع میدانید.
    و در پاراگراف آخر حتما بگید که لطفا به رزومه شما نگاهی بیاندازد و شما منتظر جواب ایشون هستید و شما هم به استاد دیگری ایمیل نمیزنید ولی اگر خود استاد صلاح میدونه ایمیل شما را برای استاد دیگری فوروارد کنه یا استاد دیگری را معرفی کنه.
    راستش من 2.5 ماه نزدیک به 400 ایمیل زدم خیلی از روزها هم 10 ساعت پشت کامپیوتر ایمیل بازی میکردم و نه مثل خیلی از بچه ها همین طوری 1تمپلیت به استادا بزنم و منتظر جواب شانسی باشم. خیلی از مواقع به فاصله 5روز اگر استاد جواب نمیداد همون ایمیل قبلی را براش فوروارد میکردم تا ببینه قبلا هم به ایشون ایمیل زدم و البته همین کارهم برای مواقعی که از کارمندی سوال داشتم انجام میدادم و هیچ وقت هم ناامید نمیشدم. ولی اینکه گفتم پشت کامپیتر باشید برای این بود که خیلی مواقع که کسی (استاد یا کارمند) جواب منو میداد اگر جواب کامل نبود و بازم جای سوال برام باقی بود کمتر از 3 تا 5 دقیقه ای دوباره reply میکردم و سوال میپرسیدم که 98% دوباره به من سریع جواب میدادند این به نظرم خیلییی مهمههه.
    امیدورام پیروز و بهروز باشید
    ویرایش توسط h.behrouz : December 7th, 2009 در ساعت 09:20 PM
    I am back to AA.

FOR A THOUSANDTH TIME:

U R WASTING UR TIME!!!!
    کلا برادر های آمریکایی آدم های رو راستی هستن اگه می گن برو اپلای کن یعنی جای خالی دارن (اگه رزومه شما در مقایسه با دیگر رقبا بهتر بود که دیگه حله و قبول می شید) و گرنه که از همون اول می گن فاند نداریم و از این جور حرف ها.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

این در حالیکه اون ایمیل تمپلت نباشه- و واقعا که اونها از همه شرایط اپلیکانت ها خبر ندارند

to:countdown

من فکر می کنم که تمپلیت بودن یا نبودن ایمیل زیاد مهم نیست چون حداقل نشون می ده که اون استاد به دانشجو احتیاج داره و احتمالا فاند هم داره که دانشجو هاشو ساپورت کنه پس آدم می فهمه شانسی داره !
    واگر نه بعد از اون ادامه دادن ارتباط هست که می شه از اون به طور دقیق می شه گفت که سر کارمون گذاشته یا رزومه مون واقعا براش جالب بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Javad نمایش پست ها
    to:countdown

من فکر می کنم که تمپلیت بودن یا نبودن ایمیل زیاد مهم نیست چون حداقل نشون می ده که اون استاد به دانشجو احتیاج داره و احتمالا فاند هم داره که دانشجو هاشو ساپورت کنه پس آدم می فهمه شانسی داره !
    واگر نه بعد از اون ادامه دادن ارتباط هست که می شه از اون به طور دقیق می شه گفت که سر کارمون گذاشته یا رزومه مون واقعا براش جالب بوده.
    من فک نکنم که صرف جواب template گرفتن نشون بده که استاد نیاز به دانشجو داره
    این موقعیتو در نظر بگیرین که دانشکده گفته هر کس میل زد بهش بگین apply کنه!! بالاخره از خیلی لحاظا بنفع، نیست؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)