صفحه 28 از 217 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1101 نمایش پست ها
    من فک نکنم که صرف جواب template گرفتن نشون بده که استاد نیاز به دانشجو داره
    این موقعیتو در نظر بگیرین که دانشکده گفته هر کس میل زد بهش بگین apply کنه!! بالاخره از خیلی لحاظا بنفع، نیست؟؟

دقیقا جواب تمپلیت اصلا نشون دهنده فاند که هیچی، حتی نشون دهنده نیاز به دانشجو نیست. من معمولا بعد از تمپلیت به استاد ایمیل می زنم که حالا اگه من از دانشگاه ادمیشن گرفتم، شما funded position داری، که بعضی گفتن position داریم ولی فاند رو قول نمی دیم و چند مورد هم یارو با اینکه گفته بوده اپلای کن به هم گفته position هم نداره چه برسه به فاند.

to:amir1101
    جا هایی که سیاست کلی اونجا این باشه که همه باید اپلای کنن یا ارتباط با استاد بی تاثیر هست صحبت شما درسته.

to: amir00o00
    با یکی دو مورد که نمیشه نتیجه گرفت اکثرا وقتی position open هست جواب می دن بعد هم نمیشه که تو ایمیل اول یارو بگه بیا اینم فاند باید رابطه رو ادامه بدید تا استاد متوجه بشه شما به دردش می خورین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Javad نمایش پست ها
    to:amir1101
    جا هایی که سیاست کلی اونجا این باشه که همه باید اپلای کنن یا ارتباط با استاد بی تاثیر هست صحبت شما درسته.

to: amir00o00
    با یکی دو مورد که نمیشه نتیجه گرفت اکثرا وقتی position open هست جواب می دن بعد هم نمیشه که تو ایمیل اول یارو بگه بیا اینم فاند باید رابطه رو ادامه بدید تا استاد متوجه بشه شما به دردش می خورین.
    خوب اونکه معلومه وقتی open position هست جواب می دن، در مورد فاند هم که من خودم گفتم تو ایمیل دوم می پرسم، اون هم تا حالا فقط یه نفر به من یه نیمچه قول داده بقیه همه گفتن شرایط رقابتیه و بقیه رو باید ببینیم. حرف من این بود که صرف جواب نشون دادن چیزی نیست باید حداقل تو ایمیل بعدی از زیر زبونش بکشی که position داره چون ممکنه یارو بگه اپلای کن در حالی که اصلا position نداره.

Junior Member civilca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural engineering at CA

Arrow پاسخ : برای هر استاد چند بار،و باچه فاصله ی زمانی ایمیل بزنیم؟

ممنون حسین جان.
    زبانم بدنیست.1 ماه دیگه IBT دارم.
    معدل لیسانسمم 14.11 هست.
    اساتیدزیادی حالا جوابمو دادن اما همگی گفتن:
    I haven't no opening at this time.
    With the best wishes in your future educational duration.
    همه همینو میگن.
    همشونم CV رو مطالعه کردن و کلی هم استقبال، اما جواب بالایی رو دادن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض پاسخ : برای هر استاد چند بار،و باچه فاصله ی زمانی ایمیل بزنیم؟

سلام دوستان
    در هر دانشگاه زمینه تخصصی اساتید خیلی خیلی محدود است. در نتیجه تعداد اساتیدی که در زمینه مورد دلخواه شما کار کرده باشند کم است. حالا از این بین، اساتید یا به نامه جواب نمیدهند یا اگر جواب دادند گفتند فول هستند. می_خواهم بدونم اینکه استادی پاسخ میدهد فول است به این دلیل است که رزومه من مورد توجه اش واقع نشده است؟
    چطوری میشود از طریق سایت دانشگاه فهمید کدام اساتید فول نیستند؟
    آیا درست است که از استادی که پاسخ داده فول است بپرسیم چه زمانی میتواند دانشجو بپدیرد؟
    با سپاس از همه دوستان

سلام
    من يه موسسه توي اروپارو پيدا کردم که چندتا position داره که براي هر کدوم يه استاد از يک دانشگاه اروپايي تعيين شده. گفته که به اون استادا mail بزنين. منم 5 روز پيش به چندتاشون mail زدمو گفتم که interestهام با شما و اون position خاص همخوني داره و يه خلاصه 3 خطي از از تزمو جوري که به position مربوط بشه گفتم و اينکه بسيار علاقه به همکاري با شما دارم، چه در اون position‌ و چه در موارد ديگه که مرتبط باشه و لطفا منو از موقعيتهاي خالي که با قابليتهاي من همخوني دارند مطلع کنند. يه CV و آدرس سايتمم ضميمه کردم. اما هيچ کدوم نه جوابي دادند نه سايتمو چک کردند. به نظرتون اين عاديه؟ يا اينکه جور ديگه اي بايد مطرح مي کردم؟ يا بايد دوباره mail بزنم؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    سلام
    من يه موسسه توي اروپارو پيدا کردم که چندتا position داره که براي هر کدوم يه استاد از يک دانشگاه اروپايي تعيين شده. گفته که به اون استادا mail بزنين. منم 5 روز پيش به چندتاشون mail زدمو گفتم که interestهام با شما و اون position خاص همخوني داره و يه خلاصه 3 خطي از از تزمو جوري که به position مربوط بشه گفتم و اينکه بسيار علاقه به همکاري با شما دارم، چه در اون position‌ و چه در موارد ديگه که مرتبط باشه و لطفا منو از موقعيتهاي خالي که با قابليتهاي من همخوني دارند مطلع کنند. يه CV و آدرس سايتمم ضميمه کردم. اما هيچ کدوم نه جوابي دادند نه سايتمو چک کردند. به نظرتون اين عاديه؟ يا اينکه جور ديگه اي بايد مطرح مي کردم؟ يا بايد دوباره mail بزنم؟؟
    با سلام

دو سه مورد من می خوام بگم شاید بتونه بهتون کمک کنه، اولا من خودم الان برای استادای خودم که ایمیل می زنم، سه روز تا چهار روز کاری طول می کشند جواب بدهند، البته سوالات فوری نه، مثلا برای انجام پروژه و اینها! عادت استادهای اروپایی این هست معمولا نه همیشه!
    مورد دیگهف با توجه به اینکه همشون در یک موسسه هستند، ممکن این اساتید با هم در ارتباط باشند و وقتی شما به طور همزمان ارسال می کنید ، باعث بشه یکم روی تصمیم گیرشان تاثیر بذاره ، مخصوصا اگر استادهای زمینه ی کاری مشترک نداشته باشند..
    و در آخر هم اگر موارد بالا بعید به نظرتون میاد، حتما یکبار دیگه ایمیل بزنید، و این موراد رو که من از خود استادها شنیدم رعایت کنید، شاید کمک کنه:

1. نامه باید کوتاه و مختصر به صورت واضح باشد. ( برخلاف اساتید آمریکا اروپایی ها با آدم هایی که صریحا می گویند من می توانم اینکارو انجام بدهند، ( یعنی با اعتماد بنفس خیلی بالا) راحت ارتباط برقرار نمی کننذ.)--- ( این تجربه شخصی هم هست.)
    2. به جای سی وی ، رزومه را بفرستید.( رزومه یعنی موارد مهم و کوتاه از سابقه تان حداکثر 2 صفحه و زیاد نباشه، چون وقت ندارند. )
    ..

موفق پیروز باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

مرسي attanew جان. فکر مي کنم چند روز ديگه يک ايميل به يکي از اونها که بيشتر به سوابقم مي خوره بزنم. فقط منظورت رو از مورد 1 درست نگرفتم. نامه بايد واضح باشه و صريح نباشه؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    مرسي attanew جان. فکر مي کنم چند روز ديگه يک ايميل به يکي از اونها که بيشتر به سوابقم مي خوره بزنم. فقط منظورت رو از مورد 1 درست نگرفتم. نامه بايد واضح باشه و صريح نباشه؟؟؟
    خواهش می کنم، منظورم این بود که تو نامه برای اساتید آمریکایی هر چی بیشتر خودتو بالابربری راحت تر استاد ارتباط برقرار میکنه مثلا: " من مطمئنما که توانایی زیادی در ارتباط با پروژه های شما دارم...." ولی برای اساتید اروپایی این نوع حرف زدن یکم غیر معموله و جا می خورن، چون عادت ندارن... پس بهتره در مورد اساتید اروپایی بگذارید خودشون تصمیم بگیرند که تواناییش رو دارید یا نه...

نقل قول مستقیم بود..
    موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

دوستان عزیز با تجربه سلام
    آقا من 2 ماهه شروع کردم میل زدن برا ترم winter
    جواب نمیدن آقا! من از این template واسه ایمیلام استفاده میکنم به نظرتون چطوره
    رزومه هم فقط یه مقاله ژورنال (weily) Accepted, in press دارم با دو تا Under revise که فکر میکنم بتونم تا 2، 3 ماه دیگه accept بگیرم. 1 patent ثبت شده تو اداره مالکیت صنعتی، تافل ibt هم 92 معدل فوقم 16.3
    Professor ……
    Department of …….
    College …..
    University of …., city name, state name, country
    Dear professor…
    I am a M.Sc. Graduate of … from … University in Tehran, Iran. My field of study is …. . I have defended my thesis which was on "…". I am very interested in pursuing my education towards a Ph.D. degree in the area of “………”or a related area which would also be of interest to you. I am sending a copy of my resume along with this email for your information. I would greatly appreciate if you would take some of your valuable time to review my resume and for consideration as one of your future students. I am looking forward to hearing from you. Thank you very much in advance.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)