صفحه 29 از 217 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

Unhappy پاسخ : جواب ندادن استادها

دوستان لطف میکنید منو راهنمایی کنید من واقعا درموندم
    به نظر شما ایراد از متن ایمیله یا از رزومه؟

با تشکر از توجه شما
    حامد

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

اساتید مخصوصا تو دانشگاه های معتبر خیلی سخت جواب میدن. به این زودی ناامید نشید و این یه روند طبیعیه. البته چند وقت که بگذره سرشون خلوت تر هم خواهد شد. اگه واقعا زمینه کاری استادی رو می پسندین و به تجارب شما مربوط میشه ایمیل تمپلیت براش نفرستید. سعی کنید متوجه بشه که این ایمیل صرفا برای اون شخص اومده
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط jnn_rj نمایش پست ها
    دوستان لطف میکنید منو راهنمایی کنید من واقعا درموندم
    به نظر شما ایراد از متن ایمیله یا از رزومه؟

با تشکر از توجه شما
    حامد
    دوست خوب من 8 ماهه دارم میل می زنم جواب نگرفتم پس صبور باش
    تجربیات من جالبه شاید بدرد شما هم بخوره
    1-میل زدم به یک استاد توی کانادا جواب نداد 3 هفته بعد بازم میل زدم گفت من دارم بازنشسته می شم و به دو تا همکار معرفیت کردم اما فکر نکنم زمینه کاری شما و بخوان . اما از یکی از همین استادا جواب گرفتم
    دقیقا همین ماجرا بازم اتفاق افتاد برای یک استاد دیگه .
    2-بعد از 6 ماه یک استاد دیگه از کانادا جواب داد که تازه دیدم ای میل شما را و اگه فاند گیرم اومد شما کاندید هستی

3- 6ماه پیش به یک استاد در اروپا میل دادم جواب نداد 3 تا میل دیگه هم دادم تا دیروز که من و معرفی کرد به یکی از همکاراش

اما بقیه افرادی که جواب منفی دادن یا جای خالی نداشتن یا فاند و بیشترشون در حال بازنشستگی بودن . به نظرم شاید استادهای خیلی با تجربه و معروفی انتخاب کردم که درست نبوده چون این تیپ استادها معمولا سن بالایی دارن و در حال بازنشستگی هستن

Junior Member

ممنون از راهنمایی هاتون
    اما واسه وینتر وقت زیادی نیست

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش در فنی و مهندسی، 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_999 نمایش پست ها
    سلام. من دیروز یه هیمیل دربافت کردم به شرح زیر
    میخاستم بدونم به طور خلاصه یعنی چی!الان پذیرش گرفتم یعنی؟ قبل ار اپلای به بعضی اساتید میل زدم که هیچکدوم جواب ندادن! چکار کنم به نظرتون؟ ممنون
    :

This is to acknowledge that your application for graduate study in our department is complete and has passed the preliminary review of our graduate committee. The department has a policy of not admitting a graduate student without prior commitment by a professor to serve as a major advisor. Therefore, you must contact potential advisors whose research areas interest you in order to secure this commitment. This is best done on an individual basis as specific research projects, funding, and availability of lab space are constantly changing. Because qualified applicants far exceed available department resources, it is important that you take the initiative in this effort and not wait for advisors to contact you. Please review the “Faculty Research Interests” list provided on our web site .

Your application will remain “open” until a faculty member has made a commitment to serve as your research advisor. “Open” means that your file is complete and your academic qualifications have been found acceptable by the department graduate committee, but that no faculty member has agreed to serve as your advisor. “Open” applications will be rejected if no advisor is secured at the start of the quarter in which you wish to enroll.

You must contact potential faculty advisors in whose research you are interested to secure a lab position in the department.

Please let us know at any time if you wish to withdraw your application from further consideration.

Thank you for your interest in our graduate program. If you have further questions, please contact me by e-mail.

Best regards,
    گوشی تلفن رو بردار و با تمام استاد هایی که موضوع مشابهی با شما دارن تماس بگیر و بهشون بگو قضیه رو و بگو مایلی باهاشون همکاری کنی تا یکی پیدا شه قبولت کنه ... ایمیل فایده نداره ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    گوشی تلفن رو بردار و با تمام استاد هایی که موضوع مشابهی با شما دارن تماس بگیر و بهشون بگو قضیه رو و بگو مایلی باهاشون همکاری کنی تا یکی پیدا شه قبولت کنه ... ایمیل فایده نداره ...
    به نظرم زنگ زدن به استاد ها که خیلی اوقات وقت چک کردن ایمیل رو هم ندارن یه جور مزاحمت حساب میشه و اثر منفی داره،در ضمن اگه شما به یک استاد یک بار یا دو بار ایمیل زدید و جواب نداد میتونید مطمین باشید که شما رو نمی خواد یا کلا موقعیت خالی نداره...
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006 نمایش پست ها
    به نظرم زنگ زدن به استاد ها که خیلی اوقات وقت چک کردن ایمیل رو هم ندارن یه جور مزاحمت حساب میشه و اثر منفی داره،در ضمن اگه شما به یک استاد یک بار یا دو بار ایمیل زدید و جواب نداد میتونید مطمین باشید که شما رو نمی خواد یا کلا موقعیت خالی نداره...
    دوستان لطفا ايني رو كه دوستمون گفتن رعايت كنين تا بعدا براي كسي عواقب نداشته باشه.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006 نمایش پست ها
    در مورد قسمت اول مخالفم ... چون خود شما فکر کن بعد از 4 ساعت که ایمیلت رو چک کردی دوباره میای و می بینی 50 تا ایمیل جدید برات رسیده ... حوصله داری همه رو جواب بدی ؟؟؟ ولی تلفن 5 دقیقه شاید کمتر و کار خاصی هم لازم نیست انجام بدی ... فقط باید گوش بدی ...

در مورد دوم هم مخالفم ... چون خودم چند نفر رو می شناسم که از استاد هایی که ازشون جواب ایمیل نگرفتند الان فول فاند دارند ... این تجربۀ من بود .

Junior Member

در مورد قسمت اول مخالفم ... چون خود شما فکر کن بعد از 4 ساعت که ایمیلت رو چک کردی دوباره میای و می بینی 50 تا ایمیل جدید برات رسیده ... حوصله داری همه رو جواب بدی ؟؟؟ ولی تلفن 5 دقیقه شاید کمتر و کار خاصی هم لازم نیست انجام بدی ... فقط باید گوش بدی ...

در مورد دوم هم مخالفم ... چون خودم چند نفر رو می شناسم که از استاد هایی که ازشون جواب ایمیل نگرفتند الان فول فاند دارند ... این تجربۀ من بود .
    تلفن کردن به استادها در اغلب اوقات نتنها کمکی نمی کنه بلکه باعث از دست رفتن هرگونه شانس باقیمونده هم میشه.
    شاید استاد میل شما رو به دلیل کمبود وقت نخونه ولی تلفن کردن برای این موارد کاری بر خلاف اخلاق اکادمیکه و بی ادبی شما برداشت میشه.
    البته احتمال (خیلی خیلی کم) اینکه فایده داشته باشه رو انکار نمی کنم ولی در کل تنها تاثیرش از بین رفتن همون شانس کوچیک باقیمونده و البته بالا رفتن پول تلفن شما خواهد بود.
    جواب میل نگرفتن و بعد پذیرش گرفتن از همون استاد چیزه رایجی هست اما هیچ ربطی به تاثیر تلفن زدن نداره.
    پیشنهاد می کنم به میل زدن ادامه بدید البته احتمالا باید روی موضوع و متن نامتون بیشتر کار کنید. (توی تاپیک های دیگه به این موضوع پرداخته شده)

بله در هر موردی استثنا وجود داره،و دوستان شما احتمالا رزومه خیلی قوی داشتن که تونستن پذیرش بگیرن،در مورد دوم هم اینطور نیست که ایمیل های قبلی اصلا خونده نشن،اینقدر ماشینی فکر نکنید،استاد هم یه ادمه مثل همه،اگه نیاز داشته باشه دنبال بهترین می گرده و همه ایمیل ها رو حتی در چند ثانیه چک میکنه و از کاور لتر یه چیزایی می فهمه،و بوده که استاد بعد از یک ماه به کسی جواب داده ولی نه به خاطر تعداد زیاد ایمیل که اگه جوابش مثبت بود همون اولی کار خودش رو میکرد،از دوستان زیادی شنیدم که جواب رو با ایمیل اول گرفتن،ولی خب استثنا وجود داره همیشه
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)