صفحه 32 از 217 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط safir نمایش پست ها
    نظر شخصی من اینه که وبلاگ ایده خوبی نیست. چون اصلا کارکرد وبلاگ چیز دیگری هست.
    بهتره که وب سایتتون یک صفحه شخصی روی وب سایت دانشگاه مقطع قبلیتون باشه. اگر دانشگاهتون این امکان رو بهتون نمیده من google page رو پیشنهاد می کنم.
    گرفتن یک دامنه و هاست شخصی هم خوبه بیشتر از 20 تومن در نمیاد و رسمی تر هم هست.
    با سلام

این سایت رو امتحان کنید برای گذاشتن CV و Paper هاتون. برای همین کار ساخته شده، مجانی هم هست.
    یکی از بچه های همین Apply abroad معرفی کرده بود این سایت رو، نمی دونم کی بود ولی واقعا دستش درد نکنه.
    http://academia.edu
    با آرزوی موفقیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharit Univ. of Tech/Chemical Engineering/M.Sc

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

من به یکی از استادای UBC میل می زنم جوابمو نداده ، این استاد و این دانشگاه خیلی واسم مهمه ، چه کار باید کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afrooz.farjoo نمایش پست ها
    من به یکی از استادای UBC میل می زنم جوابمو نداده ، این استاد و این دانشگاه خیلی واسم مهمه ، چه کار باید کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید

سلام،
    دوست گرامی اگر براتون اهمیت خاصی داره با استاد مورد نظرتون تماس تلفنی بگیرید. اگر هم جواب نداد، به احتمال زیاد میتونید پیغام بذارید و در غیر اینصورت باید تماستون رو در ساعت ها و روزهای مختلف تکرار کنید تا بالاخره جواب بگیرید. میتونید در تماس تلفنی بهشون بگید که ایمیل زدید و رزومتون رو فرستادید و از استاد بخواین که رزومتون رو ببینه. موفق باشید!
    ویرایش توسط Nima_87 : September 2nd, 2010 در ساعت 10:44 PM
    The best way to predict the future is to invent it

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

[من به یکی از استادای UBC میل می زنم جوابمو نداده ، این استاد و این دانشگاه خیلی واسم مهمه ، چه کار باید کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید

سلام
    دوست عزیز اگه منظور و کار خاصی با اون استاد دارید به شما حق می دم ولی اگه دنبال بورس شدن و گرفتن پذیرش هستید از یه استاد و یه UN3 نمی تونید پذیرش بگیرد مگر به قول بچه های این
    تایپک دانشجوی خفنی باشید من الان 2 ماه به نزدیک 20 استاد ایمیل زدم حتی یکی هم به من پاسخ نداده است،باید به اساتید و Un3 های زیادی ایمیل بدی.
    از دوستی که در صفحه قبل به سوالم پاسخ داد ممنونم.
    با آرزوی موفقیت برای بچه های فروم وهمه ی دانشجوها و علم دوستان

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

فاصله ی بین دو میل متوالی به استاد، در صورتی که به اولی جواب نداد چقدر باید باشه؟؟
    مرسی

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    فاصله ی بین دو میل متوالی به استاد، در صورتی که به اولی جواب نداد چقدر باید باشه؟؟
    مرسی
    معمولا بین 1 هفته تا 10 روز

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط laplas نمایش پست ها
    [من به یکی از استادای UBC میل می زنم جوابمو نداده ، این استاد و این دانشگاه خیلی واسم مهمه ، چه کار باید کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید

سلام
    دوست عزیز اگه منظور و کار خاصی با اون استاد دارید به شما حق می دم ولی اگه دنبال بورس شدن و گرفتن پذیرش هستید از یه استاد و یه UN3 نمی تونید پذیرش بگیرد مگر به قول بچه های این
    تایپک دانشجوی خفنی باشید من الان 2 ماه به نزدیک 20 استاد ایمیل زدم حتی یکی هم به من پاسخ نداده است،باید به اساتید و Un3 های زیادی ایمیل بدی.
    از دوستی که در صفحه قبل به سوالم پاسخ داد ممنونم.
    با آرزوی موفقیت برای بچه های فروم وهمه ی دانشجوها و علم دوستان
    20 تا ایمیل به چند تا دانشگاه؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

[20 تا ایمیل به چند تا دانشگاه؟]
    در جواب دوستم باید بگم که به 6تا 7 دانشگاه مختلف البته این هم بگم که من رشته ام برق و تقریبا همه دانشگاه ها این رشته رو دارن البته من به رشته های فیزیک هم علاقه دارم و به چند تایی از اساتید
    فیزیک ایمیل زدم ...البته من تا از یک استاد نا امید نشم به یه استاد دیگه ایمیل نمیدم چون این به دور از اخلاق خواهد بود که هم زمان ایمیل داد...من نمی دونم روزمه شما چطوری و توو چه مرحله ای هستی ولی باید بگم
    تنها در صورتی میتونید با 2 تا 3 تا ایمیل زدن پذیرش بگیرید یا بهتر بگم fund بگیرید که دانشجو یی باشید با یه رزومه خفن!!!؟؟؟!!!
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط laplas نمایش پست ها
    [20 تا ایمیل به چند تا دانشگاه؟]
    در جواب دوستم باید بگم که به 6تا 7 دانشگاه مختلف البته این هم بگم که من رشته ام برق و تقریبا همه دانشگاه ها این رشته رو دارن البته من به رشته های فیزیک هم علاقه دارم و به چند تایی از اساتید
    فیزیک ایمیل زدم ...البته من تا از یک استاد نا امید نشم به یه استاد دیگه ایمیل نمیدم چون این به دور از اخلاق خواهد بود که هم زمان ایمیل داد...من نمی دونم روزمه شما چطوری و توو چه مرحله ای هستی ولی باید بگم
    تنها در صورتی میتونید با 2 تا 3 تا ایمیل زدن پذیرش بگیرید یا بهتر بگم fund بگیرید که دانشجو یی باشید با یه رزومه خفن!!!؟؟؟!!!
    موفق باشید
    شما کجا اپلای کر ده اید؟ اروپا یا آمریکا یا کانادا یا استرالیا؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

من برای دانشگاه های کانادا تقاضا دارم می دم....Alberta,Calgary,waterloo,manitoba,concordi a و اساتید به سختی جواب می دن یا اصلا جواب نمی دن؟؟؟؟!!!!!؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)