صفحه 33 از 217 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط laplas نمایش پست ها
    من برای دانشگاه های کانادا تقاضا دارم می دم....Alberta,Calgary,waterloo,manitoba,concordi a و اساتید به سختی جواب می دن یا اصلا جواب نمی دن؟؟؟؟!!!!!؟؟؟؟؟
    آره دوستان من هم دارم میل میزنم به دانشگاه های کانادایی اما اصلا جواب نمیدن. حداقل دانشجو رو نمیخوان یه پیام template بدن تا تکلیف روشن بشه. من حتی به Graduate Adviser دانشگاه calgary دیروز میل زدم و در مورد Pre-Application پرسیدم، اون رو هم جواب ندادن.
    نمیدونم چرا جواب نمیدن.
    دوستان به نظرتون من اگه واسه استادی که 1 September واسش میل فرستادم جواب نداده، امروز که 7 ام باشه میل دوباره بفرستم زود نیستش؟
    ممنون از همه

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

دوست عزیز تقریبا بستگس به شما داره ....اگه عجله نداری تا یک هفته هم میشه صبر کرد ولی اگه عجله داری بین 3 تا 4 روز صبر کن و اگه خیلی عجله داری به اساتید مختلف از Un3 های مختلف
    ایمیل بده......تا بلاخره از یکی جواب بگیری....از بچه های فروم شنیدم که میگن خیلی وقت ها اساتید جواب نمی دن ولی خود دپارتمن هم پذیرش می کنه و هم fund می ده و هم خود دپارتمن
    بعد از رفتن advisor رو مشخص میکنه....البته از صحت این مطلب مطمین نیستم...تحقیق کنید.
    موفق باشید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    آره دوستان من هم دارم میل میزنم به دانشگاه های کانادایی اما اصلا جواب نمیدن. حداقل دانشجو رو نمیخوان یه پیام template بدن تا تکلیف روشن بشه. من حتی به Graduate Adviser دانشگاه calgary دیروز میل زدم و در مورد Pre-Application پرسیدم، اون رو هم جواب ندادن.
    نمیدونم چرا جواب نمیدن.
    دوستان به نظرتون من اگه واسه استادی که 1 September واسش میل فرستادم جواب نداده، امروز که 7 ام باشه میل دوباره بفرستم زود نیستش؟
    ممنون از همه
    اساتید کانادایی همینطورن خیلی به سختی جواب میدن ضمنا این نکته رو توجه داشته باشید بعضی از اساتید کماکان در تعطیلات هستن بعضیهاشون هم که برگشتن سرشون خیلی شلوغه خیلی به ایمیل ها جواب نمیدن.امیدوار باشید و اگه دانشگاه مزبور خیلی براتون مهمه موردی دوباره با فاصله 5-6 روز میل بزنید.

سوالی که برای من پیش اومده این که آیا همیشه اینجوری بوده که استادا جواب نمیدن یا اینکه امسال اینجوری شده؟ چون من و چند تا از دوستام این مشکل را داریم!

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط baltazar490 نمایش پست ها
    سوالی که برای من پیش اومده این که آیا همیشه اینجوری بوده که استادا جواب نمیدن یا اینکه امسال اینجوری شده؟ چون من و چند تا از دوستام این مشکل را داریم!
    بله دوست من، همیشه همینطوری بوده. دلیلش هم واضحه! برای این استاد ها روزانه ده ها ایمیل با عناوین مشابه و رزومه های پیوست شده میاد که همشون دنبال پوزیشن و فاند هستن! در نظر بگیرید که این اساتید خیلی مواقع این ایمیل ها رو پاک هم می کنند. اگر بخوان همه ایمیل ها رو کامل بررسی کنند و پاسخ بدن که به کارای دیگه نمیرسن. باید شکیبا باشید و ادامه بدید و اگر رزومه خوبی داشته باشید بالاخره جواب خواهید گرفت. با آرزوی موفقیت!
    The best way to predict the future is to invent it

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

دوستان کسی با شرایط ذیل می تونه در دانشگاه های top20 پذیرش بگیره؟
    در دانشگاه شهر ستان تحصیل کرده باشه، ولی مقاله و زبان خوبی داشته باشهTOEFL 100, GRE 1200
    در حالیکه اساتید هم جواب میدن.
    اگه نه که ما وقتمون اونجاها تلف نکنیم.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دوستان کسی با شرایط ذیل می تونه در دانشگاه های top20 پذیرش بگیره؟
    در دانشگاه شهر ستان تحصیل کرده باشه، ولی مقاله و زبان خوبی داشته باشهTOEFL 100, GRE 1200
    در حالیکه اساتید هم جواب میدن.
    اگه نه که ما وقتمون اونجاها تلف نکنیم.
    سلام دوست خوبم،

البته بستگی به اون دانشگاه شهرستان هم داره. مثلا دانشگاه صنعتی اصفهان دانشگاه واقعا قوی هستش. اما اگر منظورتون بطور عمومی هست، به نظر من احتمالش خیلی ضعیفه که از top20 بتونه پذیرش بگیره. افرادی که از Top 20 پذیرش میگیرن، معمولا از بهترین دانشگاههای ایران و بهتر بگم تهران اپلای می کنند. ضمنا سایر شرایط شامل معدل بالا، زبان خوب و مقاله هم دارند. کلا تعداد کسانی که از ایران از این رنک ها پذیرش می گیرند واقعا کم هست و تا جایی که دیدم اغلب از شریف، تهران و پلی تکنیک بودند. اما اگر استاد جواب داره میده، بستگی به اون جواب داره. اگر یه استادی واقعا به کارتون علاقه مند بشه (بطور خاص مقالاتتون) میتونه ساپورتتون کنه. نظر استاد میتونه خیلی تعیین کننده باشه. در کل هزینه ای که نداره! فقط چند تا ایمیل، امتحان کردنش ارزششو داره! موفق باشید.

Junior Member mass آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng

اساتید اگه قرار جواب درست حسابی بدن معمولاً چند روز بعد از ایمیل زدن ما جواب می دن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من 4-5 شروع کردم به ایمیل فرستادن. حدود 80 تا ایمیل زدم فقط 12 تاشون جواب دادن که یا به یه بهونه ای قبول نکردن یا اون جمله ی template معروف i encourage you to apply را فرستادن
    البته بجز 1شون که چند تا سوال در مورد Cv پرسید منم جوابش را ارسال کردم ولی اونم دیگه جواب نداد

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم،

البته بستگی به اون دانشگاه شهرستان هم داره. مثلا دانشگاه صنعتی اصفهان دانشگاه واقعا قوی هستش. اما اگر منظورتون بطور عمومی هست، به نظر من احتمالش خیلی ضعیفه که از top20 بتونه پذیرش بگیره. افرادی که از Top 20 پذیرش میگیرن، معمولا از بهترین دانشگاههای ایران و بهتر بگم تهران اپلای می کنند. ضمنا سایر شرایط شامل معدل بالا، زبان خوب و مقاله هم دارند. کلا تعداد کسانی که از ایران از این رنک ها پذیرش می گیرند واقعا کم هست و تا جایی که دیدم اغلب از شریف، تهران و پلی تکنیک بودند. اما اگر استاد جواب داره میده، بستگی به اون جواب داره. اگر یه استادی واقعا به کارتون علاقه مند بشه (بطور خاص مقالاتتون) میتونه ساپورتتون کنه. نظر استاد میتونه خیلی تعیین کننده باشه. در کل هزینه ای که نداره! فقط چند تا ایمیل، امتحان کردنش ارزششو داره! موفق باشید.
    حرف شما کاملا درست و منطقیه دوست عزیز.
    راستش این استادا بعضی مواقع مثل شیطان اغوا میکنند، ولی وقتی اپلای می کنی میبینی همه سراب بوده.
    از یه طرف هم میبینی که requirement های دانشگاه رو داری، استاد هم هست تو زمینه کاریت.
    وا قعا نمی دونم بر اساس کدوم یکی باید اقدام کرد!!!!!

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    حرف شما کاملا درست و منطقیه دوست عزیز.
    راستش این استادا بعضی مواقع مثل شیطان اغوا میکنند، ولی وقتی اپلای می کنی میبینی همه سراب بوده.
    از یه طرف هم میبینی که requirement های دانشگاه رو داری، استاد هم هست تو زمینه کاریت.
    وا قعا نمی دونم بر اساس کدوم یکی باید اقدام کرد!!!!!
    بله واقعا همینطوره! اما در مورد دانشگاههای Top20 خیلی به requirement هایی که تو سایت قرار دادن توجه نکنید! اونا بدشون نمیاد اپلیکنت بیشتر باشه و پول بیشتری از این راه کسب کنند. اما من بارها دیدم که رزومه های خییلی خوب رو براحتی ریجکت کردن. برای همین در این بازه اگر از استاد جواب خوبی نداشتید، اپلای نکنید یا فقط برای 1-2 دانشگاه اپلای کنید. به هر حال همیشه امید هست. ممکنه استادی اپلیکیشنتون رو ببینه و مورد توجهش قرار بگیره. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)