صفحه 34 از 217 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    بله واقعا همینطوره! اما در مورد دانشگاههای Top20 خیلی به requirement هایی که تو سایت قرار دادن توجه نکنید! اونا بدشون نمیاد اپلیکنت بیشتر باشه و پول بیشتری از این راه کسب کنند. اما من بارها دیدم که رزومه های خییلی خوب رو براحتی ریجکت کردن. برای همین در این بازه اگر از استاد جواب خوبی نداشتید، اپلای نکنید یا فقط برای 1-2 دانشگاه اپلای کنید. به هر حال همیشه امید هست. ممکنه استادی اپلیکیشنتون رو ببینه و مورد توجهش قرار بگیره. موفق باشید.
    دقیقا یکی از منابع درامد این دانشگاهها، همین 90 دلارهائی است که از بچه های جهان سوم می گیرند.
    برا همین من معتقدم که پا رو تا گلیم خودمون دراز کنیم و هزینه و وقتی که صرف دانشگاهای دست نیافتنی میشه رو، به جاش یکی دو تا دیگه در حد خودمون apply کنیم که شانس بالاتر بره.
    به نظرم یکی دوتا template دریافت کردن اصلا جای دلخوشی نداره
    در هر صورت مهمه که اول حد و حدود خودمونو بشناسیم و رویا پردازی ها رو cut کنیم که خود این هم کار شاقی است به نظر من.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دقیقا یکی از منابع درامد این دانشگاهها، همین 90 دلارهائی است که از بچه های جهان سوم می گیرند.
    برا همین من معتقدم که پا رو تا گلیم خودمون دراز کنیم و هزینه و وقتی که صرف دانشگاهای دست نیافتنی میشه رو، به جاش یکی دو تا دیگه در حد خودمون apply کنیم که شانس بالاتر بره.
    به نظرم یکی دوتا template دریافت کردن اصلا جای دلخوشی نداره
    در هر صورت مهمه که اول حد و حدود خودمونو بشناسیم و رویا پردازی ها رو cut کنیم که خود این هم کار شاقی است به نظر من.
    البته من خیلی موافق نیستم، چون دیدم که بچه هایی با اینکه ایمیل های به قول شما تمپلیت از اساتید دریافت کرده بودن ولی بعد apply پذیرش همراه با فاند گرفتن از همون دانشگاه و همون استاد. بعد هم شاید جمع این 90 دلارها برای اونا پول خوبی بشه ولی برای ما که می خواهیم یک بار شانسمون امتحان کنیم این پول ها خیلی ارزش نداره که بعدا بخوایم افسوس بخوریم چرا این دانشگاه یا اون دانشگاه apply نکردیم.
    ولی با این قضیه که نباید رویایی فکر کرد، موافقم.

به هر حال امیدوارم که همه موفق باشیم.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

بحث اخيرا در اين مورد داغ شده و نشون ميده كه الان فصلشه! من يه چيزي ميگم ناراحت نشين. خدا رو شكر كنين كه خيلي از استادا جواب نميدن! چون جوابهاي خيلياشون گمراه كننده هست تا مشكل گشا! بر خلاف تصور خيلي‌ها، در جاهايي مثل آمريكا و كانادا (نه استراليا و آلمان و ...) بدون هماهنگي با استاد هم ميشه پذيرش گرفت. فقط كافيه دانشكده رو يه بررسي كنين و ببينين زمينه شما جزو زمينه‌هاي اصلي دانشكده هست يا نه؟ همونطور كه ميدونين اكثر استادا طبق اون چيزي كه ازشون خواسته شده!، شما رو به اپلاي ترغيب ميكنن! پس گول عبارت encourage you.... رو نخورين! با طناب يه استاد هم توي چاه نريد. استادا بدون استثنا اگه دانشجويي با نيم درجه كيفيت بهتر از شما گيرشون بياد، شما رو راحت از ذهنشون delete ميكنن.
    موفق باشين

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    بحث اخيرا در اين مورد داغ شده و نشون ميده كه الان فصلشه! من يه چيزي ميگم ناراحت نشين. خدا رو شكر كنين كه خيلي از استادا جواب نميدن! چون جوابهاي خيلياشون گمراه كننده هست تا مشكل گشا! بر خلاف تصور خيلي‌ها، در جاهايي مثل آمريكا و كانادا (نه استراليا و آلمان و ...) بدون هماهنگي با استاد هم ميشه پذيرش گرفت. فقط كافيه دانشكده رو يه بررسي كنين و ببينين زمينه شما جزو زمينه‌هاي اصلي دانشكده هست يا نه؟ همونطور كه ميدونين اكثر استادا طبق اون چيزي كه ازشون خواسته شده!، شما رو به اپلاي ترغيب ميكنن! پس گول عبارت encourage you.... رو نخورين! با طناب يه استاد هم توي چاه نريد. استادا بدون استثنا اگه دانشجويي با نيم درجه كيفيت بهتر از شما گيرشون بياد، شما رو راحت از ذهنشون delete ميكنن.
    موفق باشين
    کاملا درسته
    من خودم به شخصه هر وقت میلمو چک می کنم و جمله نحس I encourage you to apply رو می بینم، حالم به هم میخوره.
    کلا به نظرم با این وضع اقتصادی پیش رو و نتایج درخشان ریجکت، چاره ای نداریم که اتنظاراتمونو یه خورده از حد معمول شیفت بدیم پائین.
    بالاخره نوبت apply کردن نسل سوخته دهه 60 رسیده!!!

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

من شنیدم وقتی استاد جواب نمیده باید چند روز بعد بهش ایمیل زد و نتیجه رو پرسید

تو ایمیل چی باید بنویسیم؟

میشه متن انگلیسیشو بزارید؟

Senior Member sara123 آواتار ها

من سه تا ایمیل زدم یه روز گذشته هیچکدوم جواب ندادن. الان هم خیلی ناراحتم. به نظرتون طبیعیه؟
    ممکنه ایراد از متن نامه ایمیل باشه؟
    حواهشا جواب بدین من خیلی ناراحتم
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Senior Member sara123 آواتار ها

این شکلی اگه ادمیشن از دانشکده بگیریم احتمال اینکه استادی فاند بده کم میشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    موفق باشين
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    من سه تا ایمیل زدم یه روز گذشته هیچکدوم جواب ندادن. الان هم خیلی ناراحتم. به نظرتون طبیعیه؟
    دوست عزیز، شما ممکنه 100 تا ایمیل بزنید جواب نگیرید این کاملا عادیه الان خیلی زوده که ناراحت بشید :-)

Banned
    رشته و دانشگاه

یک هفته منتظر باشین، اگه جواب ندادن یه میل دیگه با متن دیگه بزنید.
    اگه باز هم جواب ندادن دو احتمال هست
    یا از رزومه خوششون نیومده
    یا busy هستند و احتمالا تو آینده جواب بدن

Junior Member

کاملا عادی.
    تا حالا شده چندتا از استادا بعد 4 روز به من جواب دادن ولی برام جالب بود که یک استاد بعد 16 روز به ایمیلم جواب داد!!!
    اگر هم جواب ندادن دوباره، سه باره، چندباره بهشون میل بزن ، البته اگه دوست داری ازشون جواب بگیری وگرنه بعد 2 - 3 بار بیخیالشون شو. فکر می کنم حالا حالا ها باید میل بزنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)