صفحه 35 از 217 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.A نمایش پست ها
    کاملا عادی.
    تا حالا شده چندتا از استادا بعد 4 روز به من جواب دادن ولی برام جالب بود که یک استاد بعد 16 روز به ایمیلم جواب داد!!!
    اگر هم جواب ندادن دوباره، سه باره، چندباره بهشون میل بزن ، البته اگه دوست داری ازشون جواب بگیری وگرنه بعد 2 - 3 بار بیخیالشون شو. فکر می کنم حالا حالا ها باید میل بزنیم.
    یک استاد از MIT بعد از یک ماه به من میل زد و پوزش خواست بابت اینکه در سفر بوده و دیر جواب داده.
    اینکه جواب نمی دن حتما دلیلی داره، به نظر من زیاد میل فرستادن براشون خیلی مناسب نیست. میشه صبر کرد و ادامه میل ها رو بعد از جواب اولین میل دنبال کرد. این اساتید از هر چی میل متنفرند. خودتونو جای اونا بذارین یه لحظه!! به نظرم template دادنشونم منطقیه. به بخشی از جواب یه استاد مظلوم از berkeley توجه کنید که در قالب notepad به من فرستاده شد. واقعا دلم به حالش سوخت.

Thank you for your interest in graduate study at Berkeley.
    Unfortunately, due to the volume of mail I receive, I cannot reply
    individually nor evaluate your qualifications until your complete
    application has been submitted to the department. Therefore I am
    replying with this form letter.
    .
    .
    .
    Good luck with your application,

P.S. Please do not email me thanking me for replying. Too
    much computer use has given me a repetitive stress injury
    (a.k.a. cumulative trauma injury).

Member mohhhamad آواتار ها

یه مسئله دیگه هم که ببینید استادها تو بعضی دانشگاه ها (اگر دانشجویی بخوان حتما open position) میزنند تو سایتشون.
    بعضی جاها رسمه مثلا مثل مگ گیل.حالا هی شما بیا ایمیل بده آقا من میخوام دانشجوت بشم اصلا نگاهش نمیکنه.
    تو سایت استادها قبل از ایمل زدن حتما نگاه بکنید
    این کاربر ،غیر فعال است.

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m.parsafar نمایش پست ها
    یه مسئله دیگه هم که ببینید استادها تو بعضی دانشگاه ها (اگر دانشجویی بخوان حتما open position) میزنند تو سایتشون.
    بعضی جاها رسمه مثلا مثل مگ گیل.حالا هی شما بیا ایمیل بده آقا من میخوام دانشجوت بشم اصلا نگاهش نمیکنه.
    تو سایت استادها قبل از ایمل زدن حتما نگاه بکنید
    استادا معمولا خیلی دیر سایتشون را به روز می کنن. من اگه تاریخ بروزرسانی را نوشته باشن نگاه می کنن. 2007، 2008 و ... بنابراین نمیشه اعتماد کرد.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Senior Member naeemtop آواتار ها

استادا وقتی جواب نمیدن تو ایمیل دوم چی باید براشون نوشت؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    استادا وقتی جواب نمیدن تو ایمیل دوم چی باید براشون نوشت؟
    بايد با اين فرض ايميل فرستاد كه ايميل قبلي خوانده شده، تكرار يك نامه كار چندان خوبي نيست. بهترين كار به نظر من اينه كه توي نامه جديد بنويسي كه قبلا هم باهاش تماس گرفته‌اي و در حد چند جمله (كوتاه‌تر از نامه اول) بنويسي كه چي ازش مي‌خواهي و شرايطت چيه و نامه اول رو هم بهش پيوست كني.

كاري كه من هميشه انجام مي‌دهم اينه كه هميشه نامه‌هاي رو رپلاي مي‌كنم. اينجوري دو خاصيت ايجاد مي‌شه، اولا هميشه سابقه‌اي از مكاتبات قبلي توي نامه جديد وجود داره كه هم براي مخاطب مفيده هم براي خودم (كه مثلا يك مطلب رو ده بار تكرار نكنم، يادم باشه دقيقا چي‌ها بهش گفتم) و دوم اينكه چون از جي‌ميل استفاده مي‌كنم سابقه نامه‌ها رو به صورت دسته‌بندي شده دارم و لازم نيست توي انبوه نامه‌ها بگردم تا سابقه رو به ياد بيارم. (اگر از تاندربرد استفاده كنيد مي‌شه سابقه نامه‌ها رو از اكانت ايميل دانشگاه يا هر ايميل ديگه‌اي داشته باشيد).

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    بايد با اين فرض ايميل فرستاد كه ايميل قبلي خوانده شده، تكرار يك نامه كار چندان خوبي نيست. بهترين كار به نظر من اينه كه توي نامه جديد بنويسي كه قبلا هم باهاش تماس گرفته‌اي و در حد چند جمله (كوتاه‌تر از نامه اول) بنويسي كه چي ازش مي‌خواهي و شرايطت چيه و نامه اول رو هم بهش پيوست كني.

كاري كه من هميشه انجام مي‌دهم اينه كه هميشه نامه‌هاي رو رپلاي مي‌كنم. اينجوري دو خاصيت ايجاد مي‌شه، اولا هميشه سابقه‌اي از مكاتبات قبلي توي نامه جديد وجود داره كه هم براي مخاطب مفيده هم براي خودم (كه مثلا يك مطلب رو ده بار تكرار نكنم، يادم باشه دقيقا چي‌ها بهش گفتم) و دوم اينكه چون از جي‌ميل استفاده مي‌كنم سابقه نامه‌ها رو به صورت دسته‌بندي شده دارم و لازم نيست توي انبوه نامه‌ها بگردم تا سابقه رو به ياد بيارم. (اگر از تاندربرد استفاده كنيد مي‌شه سابقه نامه‌ها رو از اكانت ايميل دانشگاه يا هر ايميل ديگه‌اي داشته باشيد).
    آخه ببينين دو حالت كه بيشتر نيست. يا استاد از CV شما خوشش مياد يا نمياد. اگر مياد كه از طرز جوابش معلومه. اگر نمياد، يا جواب سر بالا ميده يا ميگه حالا براي دانشكده اپلا كن و .. بنابراين، اگر استاد جواب نميده يا از CV شما خوشش نيومده يا اينكه اصلا ايميلتون رو نديده. توي حالت اول كه شما نميتونين كار كنين. يعني نميتونين استاد رو قانع كنين كه از شما خوشش بياد!! ولي در حالت دوم هست كه احتمالا استاد ايميل شما رو نديده (به خاطر تعداد ايميلهاي زياد) و بايد دوباره ايميل بزنين تا شايد ببينه. اين همه استاد رو هم كه نميشه يكي يكي براشون متن اختصاصي نوشت. پس بهترين حالت اينه كه براي ايميل اول يك متن و براي ايميل دوم، يك اشاره به ايميل اول كرده و ايميل اول رو هم نقل قول كنيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of advanced business studies, K U Leuven

من امروز شروع کردم! برای آمریکا چه ساعت هایی میل بفرستم؟؟؟

4 تا میل دارم
    yahoo
    gmail
    دانشگاه
    شخصی

با کدوم بفرستم؟ ایمیل دانشگاه ایران تحریم نیست آمریکا؟
    وقتی جواب نداد با فاصله چند روز بفرستم ایمیل رو؟

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط m_d6712 نمایش پست ها
    من امروز شروع کردم! برای آمریکا چه ساعت هایی میل بفرستم؟؟؟

4 تا میل دارم
    yahoo
    gmail
    دانشگاه
    شخصی

با کدوم بفرستم؟ ایمیل دانشگاه ایران تحریم نیست آمریکا؟
    وقتی جواب نداد با فاصله چند روز بفرستم ایمیل رو؟
    سلام
    جستجو کنید لطفا
    برای تماس از چه نوع میلی استفاده کنم: آکادمیک یا غیر آکادمیک؟

Member
    رشته و دانشگاه
    architecture- IAUM

سلام دوستان.من 5 روز پيش به استادي ايميل زدم ولي هنوز جواب نداده.يك چيزي كه برام سوال داره اينه كه تو ليست faculty & sttaf جلو اسم اين استاد ايميلشو نوشته ولي وقتي تو پيج استاد كه ميرم يه ايميل متفاوت داره.البته بگم كه هردو تا ايميلهاي دانشگاه هستند. حالا من چيكار كنم؟ اين سري به اون ادرس ديگه ايميل بزنم؟
    به هر دوتا؟ يا يه قبليه بزنم و ايميل قبليمو پيوست كنم؟
    لطفا راهنمايي كنيد دوستان. مرسي

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheri_sheri نمایش پست ها
    سلام دوستان.من 5 روز پيش به استادي ايميل زدم ولي هنوز جواب نداده.يك چيزي كه برام سوال داره اينه كه تو ليست faculty & sttaf جلو اسم اين استاد ايميلشو نوشته ولي وقتي تو پيج استاد كه ميرم يه ايميل متفاوت داره.البته بگم كه هردو تا ايميلهاي دانشگاه هستند. حالا من چيكار كنم؟ اين سري به اون ادرس ديگه ايميل بزنم؟
    به هر دوتا؟ يا يه قبليه بزنم و ايميل قبليمو پيوست كنم؟
    لطفا راهنمايي كنيد دوستان. مرسي
    به نظر من تفاوت چندانی نداره به هر حال اگه قصد جواب داشته باشن جواب میدن ولی کلا میل دانشگاهی در اولویت هستش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)