صفحه 35 از 185 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Banned

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Adib نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی کنترل هستم و حدود یک ساله که دارم ایمیل می زنم به استادای آمریکایی و کانادایی ولی هنوز هیچ جواب مثبتی دریافت نکرده ام. میخواستم بدونم نرم این پروسه ایمیل زدن چیه؟ آیا این طبیعیه که من بعد از یک سال جواب نگرفته ام؟ لطفا جواب بدید بگید مشکل من میتونه احتمالا چی باشه؟
    کلا شما مشکلی نداری ! این استادا از هر 100 تا ایمیل یکیشو جواب می دن تازه اگه با اسمت حال کنند ! ادامه بده و نا امید نشو

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

چرا امسال اینجوری شده؟ استادا بدون نمره GRE جواب نمیدن وقتی بهشون میگم بابا جان با دیدن رزومه و نمره تافل پیش بینی که میتونی بکنی و بگی اصلا به درد تیمت میخورم یا نه ؟!!!! میگن اجازه نداریم.
    جریان چیه؟
    اینم جوابش:
    ".We are not permitted to make assessments without all of the scores"

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25 نمایش پست ها
    چرا امسال اینجوری شده؟ استادا بدون نمره GRE جواب نمیدن وقتی بهشون میگم بابا جان با دیدن رزومه و نمره تافل پیش بینی که میتونی بکنی و بگی اصلا به درد تیمت میخورم یا نه ؟!!!! میگن اجازه نداریم.
    جریان چیه؟
    اینم جوابش:
    ".We are not permitted to make assessments without all of the scores"
    نظر من : توی رزومه واسشون دروغ بنویس که مثلا حول و حوش یه عددی شدم ! البته زیادم توی آفساید ننویسی واسشون که تابلو میشه ها ! البته نمره GRE رو نمیشه پیش بینی کرد من خودم فکر می کردم ( قبل امتحان ) V 450 بشم ، وقتی اومدم بیرون حس کردم حتی ممکن 250 بشم !

نظر من این بوود

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    نظر من : توی رزومه واسشون دروغ بنویس که مثلا حول و حوش یه عددی شدم ! البته زیادم توی آفساید ننویسی واسشون که تابلو میشه ها ! البته نمره GRE رو نمیشه پیش بینی کرد من خودم فکر می کردم ( قبل امتحان ) V 450 بشم ، وقتی اومدم بیرون حس کردم حتی ممکن 250 بشم !

نظر من این بوود
    دوست عزیز اینکه مثلا شما بنویسی 1200 و حتی بعد از دو سال هم نتونی این نمر رو بیاری چه دردی رو درمان کرده؟ جز اینکه وجهه ی شما به صورت وحشتناکی تخریب شده پیش استاد.
    بارها تاکید شده که صداقت مهمترین فاکتور هست و برا اونها از اهمیت بالائی برخورداره ، چون از روی گفته شما دارن تصمیم می گیرن و حساب باز میکنن، وبعد اپلای که بدونن نمره واقعی اونی نبوده که نوشتین ، وجهه ی استاد هم تو دپارتمان تخریب شده!!
    خواهشا از این نظرات خام و ناشیانه اصلا ندید.

Junior Member

please upload your resume for us to be able to assess you

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hman نمایش پست ها
    please upload your resume for us to be able to assess you
    upload کن ببین بعدش چی میشه !

کلا به نظر من مثبته تا حالا ببینیم !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام
    از امتحان GRE اول آبان به این ور از آمریکا و کانادا من از هیچ کسی جواب نگرفتم و تمام میل هام از این تاریخ به بعد بدون جواب موندن. می خواستم بدونم جواب نگرفتن توی این بازه طبیعیه یا فقط من جواب نمیگیرم. نمیشه که رو هوا یا رو حساب چندتا جواب temp برا جایی apply کرد. (حداقل خیلی از temp ها یعنی موقعیت خالی وجود داره.)

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_7730 نمایش پست ها
    سلام
    از امتحان GRE اول آبان به این ور از آمریکا و کانادا من از هیچ کسی جواب نگرفتم و تمام میل هام از این تاریخ به بعد بدون جواب موندن. می خواستم بدونم جواب نگرفتن توی این بازه طبیعیه یا فقط من جواب نمیگیرم. نمیشه که رو هوا یا رو حساب چندتا جواب temp برا جایی apply کرد. (حداقل خیلی از temp ها یعنی موقعیت خالی وجود داره.)
    طبیعی بودن یا نبودنش ربطی به این بازه زمانی خاص نداره

با سلام،
    از دوستان کسی هست که از استادای کانادا جواب گرفته باشه؟ من از استادای آمریکا و اروپا جواب های خوبی دارم ولی استادهای کانادا حتی جواب هم نمیدهند، جواب خوب که دیگه جای خود داره!!!

Senior Member sara123 آواتار ها

من یه مشکلی دارم امیدوارم شما بتونین کمک کنین.
    حدود 50 روز پیش یه استادی به من گفت بکگراندت عالیه و من به تحقیقاتت علاقمندم .مقاله هات را برام بفرست. من هم واسش فرستادم و گفتم نظرت را بده. دیگه جواب نداد و من هم فرض را بر این گذاشتم که خوشش نیمده. استاد هم از یه دانشگاه خیلی عالی بود که اصلا فکر نمی کردم جواب بده. دیگه بهش ایمیل ندادم. حالا دارم فکر می کنم که خیلی کار اشتباهی کردم . حالا می خوام ببینم آیا بعد این مدت ایمیل بدم یا دیگه کار از کار گذشته و این تاخیر واش قابل قیول نیست؟ اگه نظرتون اینه که بدم چی بگم؟ البته الان ریوژن مقاله ام هم اومده و اصلاحش کردم.
    لطفا نطراتتون را بگین. من نمی دونم چیکار باید بکنم.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)