صفحه 36 از 217 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط sheri_sheri نمایش پست ها
    سلام دوستان.من 5 روز پيش به استادي ايميل زدم ولي هنوز جواب نداده.يك چيزي كه برام سوال داره اينه كه تو ليست faculty & sttaf جلو اسم اين استاد ايميلشو نوشته ولي وقتي تو پيج استاد كه ميرم يه ايميل متفاوت داره.البته بگم كه هردو تا ايميلهاي دانشگاه هستند. حالا من چيكار كنم؟ اين سري به اون ادرس ديگه ايميل بزنم؟
    به هر دوتا؟ يا يه قبليه بزنم و ايميل قبليمو پيوست كنم؟
    لطفا راهنمايي كنيد دوستان. مرسي
    من همچین چیزی واسم اتفاق افتاد که یه CC هم به اون یکی میلش زدم که طرف بفهمه که به هردو میلش ایمیل زدم و اینکه هم صفحش تو دانشگاه رو خوندم و هم صفحه شخصی خودش رو خوندم. حالا نمیدونم این کار درست هست یا نه، که دوستان با تجربه تر جواب بدن خوبه.
    موفق باشید

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    من همچین چیزی واسم اتفاق افتاد که یه CC هم به اون یکی میلش زدم که طرف بفهمه که به هردو میلش ایمیل زدم و اینکه هم صفحش تو دانشگاه رو خوندم و هم صفحه شخصی خودش رو خوندم. حالا نمیدونم این کار درست هست یا نه، که دوستان با تجربه تر جواب بدن خوبه.
    موفق باشید
    سلام
    یه نکته هست که باید تفاوت قائل شد بین Persistence و bothering . به نظرم تا وقتی که CC کردی، بد نیست اما من بودم یه جمله می نوشتم که نمی دونستم کدومش ایمیل اصلیته و اگر باعث ناراحتیتون شدم هم عذر می خوام.
    موفق باشی.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    architecture- IAUM

پس ميگين بهتره كه به هر دو تا ايميلش بفرستم؟ آخه جالبيش اينه كه هر دو تا آدرسها مربوط به يك دپارتمان و يك دانشگاه هستند.

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پس ميگين بهتره كه به هر دو تا ايميلش بفرستم؟ آخه جالبيش اينه كه هر دو تا آدرسها مربوط به يك دپارتمان و يك دانشگاه هستند.
    بنده عرض نکردم به دو تا ایمیل بفرستین. گفتم که اگه این کار رو می کنین توضیح بدین.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

Hi,
    Because he is a faculty member, he must be the corresponding author in most of his ISI papers. You probably can find easily some of them in Science direct,... and see which email address he mentioned as his contact information.

Good Luck

Junior Member

با سلام
    من دارم به اساتید آمریکا mail میزنم(میانگین روزی 2 تا) و تقریباً از هر 5 تا mail یکیش replyمیشه(که البته منفیه!!!). میشه بگید این سرعت و این تعداد پاسخ طبیعیه یا نه؟ ممکنه اونایی که جواب نمی دن بعداً که فرصت بررسی پیدا میکنن جواب بدن یا اگه تا دو روز خبری نشد معمولاً امیدی نیست؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط M0X2 نمایش پست ها
    با سلام
    من دارم به اساتید آمریکا mail میزنم(میانگین روزی 2 تا) و تقریباً از هر 5 تا mail یکیش replyمیشه(که البته منفیه!!!). میشه بگید این سرعت و این تعداد پاسخ طبیعیه یا نه؟ ممکنه اونایی که جواب نمی دن بعداً که فرصت بررسی پیدا میکنن جواب بدن یا اگه تا دو روز خبری نشد معمولاً امیدی نیست؟
    سلام،

بله دوست خوبم کاملا" طبیعیه (تازه بالا هم هست!). بله ممکنه، حتی در موارد نادری پیش میاد که بعد از 1 ماه هم پاسخ میدن! چند روز و 1-2 هفته که طبیعیه. پیروز باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط M0X2 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست خوبم اینکه از هر پنج تا یکی پاسخ میده خیلی خوبه، اما روزی دو تا کمه، شما باید همه دانشگاها رو بگردید و اساتید موردنظر رو بیابید، من قبلا فقط به نیویورک و کالیفرنیا فکر می کردم، ولی اشتباهه، آب و هوا و ایالت و دپارتمان و مرتبه استاد و زن و مرد و ایرانی و چینی و.... بذارید کنار، منظورم در مرحله ی میل زدن، بعدا از بین جوابا تصمیم بگیرید که کجا اپلای کنید. مثل الگوریتم GA ، فعلا نسل اولیه رو بسازید، بعد بهینش کنید بر حسب تابع fitness و weight های خودتون. هر چه نسل اولیه بیشتر باشه به جواب optimum بهتری میرسید.
    موئد باشید

Senior Member naeemtop آواتار ها

به نظرتون اگه در مجموع در زمان اپلای استاد برای بورس پیدا نکردیم باید دانشگاههایی رو انتخاب کنیم که اساتیدش نسبتا خوب جواب دادن؟مثلا گفتن رزومه شما خوبه؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

جالبه من 5 روزه دارم میل میزنم حدود 40 تا شده که 30 تاش جواب داده شده جوابا اینجور بوده
    اپلای کن بعد بیا پیشم (16)
    رزومت خوبه حتما اپلای کن (5)
    رزومت خیلی با کاره من مچ هست و شانست خیلی زیاده ولی تا اپلای نکنی نمیتونم چیزی بگم (5)
    اصلا دانشجو نمیگیرم(4)

نسبت به آمارهای بچه ها من خیلی بیشتر جواب گرفتم اما هیچکدومش بدرد نمیخوره...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)