صفحه 37 از 217 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

منم مثل دوستم از اوایل سپتامبر شورع کردم به ایمیل زدن و از حدود 50 تا دانشگاه فقط 15 تا جواب دادن. اونم تازه بشترشون گفتن من امثال phD نمی گیرم یا اصلا وضعیتم فعلا مشخص نیستش... ولی به نظرم باید نا امید نشد و کار رو ادامه داد.

Senior Member naeemtop آواتار ها

شما چقدر زیاد جواب گرفتی

من حدود 80 تا ایمیل زدم نزدیک 10 تا جواب منفی و اینکه اپلای کن گرفتم

من روزمم خوبه. اما لیسانس هستم و برای فوق و پی اچ دی درخواست میدم آیا این میتونه دلیل جواب ندادن باشه؟

یا اینکه چون ایمیل زیاد زدم ایمیل هام اصلا نمیرسه؟

ممنون

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

من رشتم علوم پایه هست. ولی ریسرچی که انجام دادم رو تو آمریکا مهندسی شیمی انجام میدن. من به هر دو دپارتمان میل میزنم. جالبه که تمام جوابای خوبی که داشتم از علوم پایه بوده در حالی که ریسرچ من دقیقا با اساتید مهندسی مچ هست و هیچ ربطی به علوم پایه نداره... میخوام بگم که متقاضی های دکتری در علوم پایه بسیار کمتر از مهندسی هستند، استادها سرشون خلوت تره و جواب بیشتر میدن.. این وضعیت تو ایرانم پیش اومده، یادمه که یکی از دوستام فوق لیسانس واسه آزاد شیمی محض امتحان داد (تهران) تعداد شرکت کننده تو اون شاخه روز امتحان 8 نفر بودن و تمامشون قبول شدن... اما... جالبه که آمریکا فاندهای علوم پایه بسیار بیشتر هستند. در واقع TA... دانشگاه های زیادی دیدم که گفته تمام پذیرش ها با TA/RA هست. درضمن علی الرغم اینکه دانشگاه اپلیکیشن فی داره ولی واسه دپارتمان شیمی رو خودشون میدن... اینا نشون میده که دانشجو کم اپلای میکنه واسه این رشته ها. یه نکته بد واسه شیمیستها اینکه واقعا ریسرچ های اونجا هایتک هست. خیلی با ما فاصله دارن... بقیه بحثو تو تاپیک شیمی میکنم که پستم حذف نشه...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    من نمی دونم چرا می گین به درد نمیخوره! غیر از اون چهارتای آخر بقیه اش جوابای خیلی خوبی هستند که!
    آخه جوابا جای بحث نداره.. نه درباره رزومه نه امتحانا نه... فقط گفتن بعد از اپلای.. من چجوری باید باهاشون ارتباط برقرار کنم که مزاحمت نشه و اشتیاقمو نشون بده.؟

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

سلام دوستان
    شماها با چه ایمیلی برای اساتید یا دانشگاه ایمل می فرستید؟
    من وقتی با ایمیل دانشگاه می فرستم جوابم را می دن ولی جالبه همون ایمیل را با یاهو که فرستادم جواب ندادن ( به همون دانشگاه و همون دپارتمان)
    شاید چون دیدن که که یک بار جواب دادن دیگه حواب ندادن
    نظر شما چیه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

دوستان من به یک سری از اساتید، الان یک ماهه که گذشته جواب ندادند، سه بار هم تو این مدت میل زدم براشون. دیگه چیکار کنم؟ . با اساتید دیگه دپارتمان شروع به مکاتبه کنم؟
    چرا اینا حداقل یه جواب نه نمی دن که تکلیف ما مشخص شه.
    بی خیال بشم دیگه، دانشجو نمی گیرند

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دوستان من به یک سری از اساتید، الان یک ماهه که گذشته جواب ندادند، سه بار هم تو این مدت میل زدم براشون. دیگه چیکار کنم؟ . با اساتید دیگه دپارتمان شروع به مکاتبه کنم؟
    چرا اینا حداقل یه جواب نه نمی دن که تکلیف ما مشخص شه.
    بی خیال بشم دیگه، دانشجو نمی گیرند
    سلام
    به نظرم برو سراغ سایر اساتید. فقط زیاد زمینه کاریشون با هم متفاوت نباشه ( اگه تو یه دپارتمان هستند ) چون ابراز علاقه می کنی بعدا صداش در میآد که به همه چی علاقمندی و خب این زیاد خوب نیست.
    اینو هم می دونم اگه بگم میآن شبانه منو به قتل می رسونند چون می گن این کار بسیار بدیه و آبروی ایرانی ها رو می بره اما می شناسم کسی رو که از دو تا استاد یه دپارتمان به صورت مجزا فاند گرفت و آخر به یکیشون گفت که نمیآم و رفت سراغ اون یکی . چیز بدی هم رخ نداد جز اینکه الان هر روز با اون یارویی که پیچوندتش چشم تو چشمه
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m.parsafar نمایش پست ها
    اگر رزومه خیلی قوی دارید،به نظر من بذارید 1 آبان به بعد.
    اما اگر روزمتون متوسط ومتوسط رو به بالاست سعی کنید ،روزی یه ساعت وقت بذارید ومرتب ایمیل بزینید،چون ممکنه این وسط چند تا اساتید از کارتون خوششون بیاد واوکی ضمنی بهتون بدند.مثلا دانشگاهه ای کانادا رو میگم
    هم میتونید کد اون دانشگاه ها رو وارد بکنید وهم
    بعضی از دانشگاه هاpreapplaiction دارند که آخرین تاریخ ثبت نامش همین روزهاس.مثلا واترلو 5 شنبه بود....که اگه دیر اقدام بکنید نمیدونم چی میشه اما بهر حال شاید مقداری شانستون کمرنگ بشه
    من معدل لیسانس و فوق بالای 17، نمره ی زبانم 627 ، یه مقاله کنفرانس و دو تا سابمیت شده دارم و 3 سال سابقه کار و در ضمن اساتیدی که به زمینه کاریم مرتبط هستند به شدت کم هستند. خوب حالا رزومم که اینه چکار باید بکنم؟
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    من معدل لیسانس و فوق بالای 17، نمره ی زبانم 627 ، یه مقاله کنفرانس و دو تا سابمیت شده دارم و 3 سال سابقه کار و در ضمن اساتیدی که به زمینه کاریم مرتبط هستند به شدت کم هستند. خوب حالا رزومم که اینه چکار باید بکنم؟
    زمینه کار ی مرتبط کمک کننده است ولی تضمین کننده نیست، با اساتید که هم رشته شما هستند هم حتما تماس بگیرید هرچند زمینه کاریشون خیلی به شما نزدیک نباشه به هرحال شما 4 سال کارشناسی و 2 سال ارشد تئوری های آین رشته رو خواندید،در تماستون به اساتید خودتان و رشته تان را معرفی و ابراز علاقه برای کار با ایشان کنید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

دوستان یکی از دوستام می گفت که می تونی بعد از سه روز از میل اولی ، میل دوم رو بزنی ( در صورت جواب ندادن). با توجه به اینکه خیلی میتونه مفید باشه در صرفه جوئی وقت، نظر شما در مورد این چیه؟
    سه روز یا یک هفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)