صفحه 38 از 217 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دوستان یکی از دوستام می گفت که می تونی بعد از سه روز از میل اولی ، میل دوم رو بزنی ( در صورت جواب ندادن). با توجه به اینکه خیلی میتونه مفید باشه در صرفه جوئی وقت، نظر شما در مورد این چیه؟
    سه روز یا یک هفته؟
    والا من که خودم هیچ وقت دوبار به یکنفر ایمیل نزدم . ( من کلا بدبینانه برخورد کردم و گذاشتم به این حساب که خونده و جواب نداده ) ،

اما هیچ فرقی بین 3 روز و 7 روز نیست .

دو حالت که بیشتر نداره ،

یا خونده و جواب نداده ! که چرا بیخودی پس 4 روز بیشتر صبر کنی ! بالاتر از سیاهی که رنگی نیست .

یا نخونده ! پس اصلا ایمیل قبلی شما رو ندیده ! بازم بیخودی واسه چی 4 روز صبر کنی ! اون که ایمیل اول شما رو اصلا ندیده .

حالا بازم اگر نکته ی خاصی هست بقیه ی دوستان راهنمایی کنن
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    والا من که خودم هیچ وقت دوبار به یکنفر ایمیل نزدم . ( من کلا بدبینانه برخورد کردم و گذاشتم به این حساب که خونده و جواب نداده ) ،

اما هیچ فرقی بین 3 روز و 7 روز نیست .

دو حالت که بیشتر نداره ،

یا خونده و جواب نداده ! که چرا بیخودی پس 4 روز بیشتر صبر کنی ! بالاتر از سیاهی که رنگی نیست .

یا نخونده ! پس اصلا ایمیل قبلی شما رو ندیده ! بازم بیخودی واسه چی 4 روز صبر کنی ! اون که ایمیل اول شما رو اصلا ندیده .

حالا بازم اگر نکته ی خاصی هست بقیه ی دوستان راهنمایی کنن
    دوست خوبم با توجه به تعداد بیشمار اساتید ، دغدقه ی اصلی من اینه که تا موضع استاد قبلی مشخص نشده، نمی خوام برم سراغ استاد بعدی. میل دادن به دو استاد تو یه دپارتمان خوب نیست.
    درسته همون بهتر که بعد از 3 روز میل دوم داده بشه
    یه نکته دیگه اینکه الان من خیلی کمتر جواب میگیرم نسبت به یه ماه قبل. جوابهائی ام که میاد میگن اپلای کن بررسی بشه. فکر کنم خیلی انرژی گذاشتن روی تماس با اساتید تو این برحه مفید نیست. به نظرم بهتره نمرات رو آماده کنیم و بعد میل بزنیم.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

دوست خوبم با توجه به تعداد بیشمار اساتید ، دغدقه ی اصلی من اینه که تا موضع استاد قبلی مشخص نشده، نمی خوام برم سراغ استاد بعدی. میل دادن به دو استاد تو یه دپارتمان خوب نیست.
    درسته همون بهتر که بعد از 3 روز میل دوم داده بشه
    یه نکته دیگه اینکه الان من خیلی کمتر جواب میگیرم نسبت به یه ماه قبل. جوابهائی ام که میاد میگن اپلای کن بررسی بشه. فکر کنم خیلی انرژی گذاشتن روی تماس با اساتید تو این برحه مفید نیست. به نظرم بهتره نمرات رو آماده کنیم و بعد میل بزنیم.
    در مورد نتیجه گیری دومتون کاملا موافقم . به نظر من هم الان زمان مناسبی برای انرژی گذاشتن نیست . اون هم با ایمیل .

اما در مورد اول ، خوب بازم هم همون 3 روز نظر من هست . چراکه شما باید روی یک استاد زووم کنین که سریعتر نتیجش مشخص بشه ! اگر بعد از 4 5 بارا ایمیل زدن جواب نداد برین سراغ استاد بعدی .

موفق و سربلند باشید .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    در مورد نتیجه گیری دومتون کاملا موافقم . به نظر من هم الان زمان مناسبی برای انرژی گذاشتن نیست . اون هم با ایمیل .

اما در مورد اول ، خوب بازم هم همون 3 روز نظر من هست . چراکه شما باید روی یک استاد زووم کنین که سریعتر نتیجش مشخص بشه ! اگر بعد از 4 5 بارا ایمیل زدن جواب نداد برین سراغ استاد بعدی .

موفق و سربلند باشید .
    چهار پنج بار !!!!!!! من شنیده بودم که سومی هم بیخوده چون تو دومی حتما دیگه جوابو میداد . در ضمن شما خودتون گفتید یه بار بیشتر نمی زنین. اینطوری اگه باشه هر استاد یه ماه طول میکشه. فکر میکنم بعد دو روز ازمیل دوم ( در صورت جواب ندادن ) باید اساتید دیگه رو try کرد.
    در مورد مورد اول هم ، دیگه بعد از دو ماه میل زدن واقعا به این نتیجه رسیدم که میل زدن really waste of time شده. چون دیگه همه دانشگاهای زیر 100 امریکا پذیرش دست دپارتمانه. شاید تو این مدت 10% جواب نسبتا خوب دادن اونم نه الان اون موقع....
    با ید توکل کرد و دیگه باید اپلای کرد.....

چهار پنج بار !!!!!!! من شنیده بودم که سومی هم بیخوده چون تو دومی حتما دیگه جوابو میداد . در ضمن شما خودتون گفتید یه بار بیشتر نمی زنین. اینطوری اگه باشه هر استاد یه ماه طول میکشه. فکر میکنم بعد دو روز ازمیل دوم ( در صورت جواب ندادن ) باید اساتید دیگه رو try کرد.
    در مورد مورد اول هم ، دیگه بعد از دو ماه میل زدن واقعا به این نتیجه رسیدم که میل زدن really waste of time شده. چون دیگه همه دانشگاهای زیر 100 امریکا پذیرش دست دپارتمانه. شاید تو این مدت 10% جواب نسبتا خوب دادن اونم نه الان اون موقع....
    دقیقا نظر منم همینه it is waste of time . تمام جواب هایی که من داشتم گفتن دپارتمان نقش اصلیو داره. رزومم هم ضعیف نیست و دانشگاه تاپ 30 هم اصلا ایمیل نمیزنم. البته تو رشته ما اکثر دانشگاهها پذیرش با فاند هست. و فکر میکنم به همین دلیل که استاد زیاد دخالت نمیکنه...

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

منظورم خودم نبود . 2010 حدودا 20 تا از دوستان من از ایران رفتن . روی تجربه ی اونها عرض میکنم خدمتتون .

خوب شما باید 10 تا دانشگاه رو همزمان پیش ببرین . هر استاد یکهفته . بنابراین شما هر هفته 10 استاد رو Try کردین . ( البته قطعا 10 استاد از 10 دانشگاه مختلف )

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    زمینه کار ی مرتبط کمک کننده است ولی تضمین کننده نیست، با اساتید که هم رشته شما هستند هم حتما تماس بگیرید هرچند زمینه کاریشون خیلی به شما نزدیک نباشه به هرحال شما 4 سال کارشناسی و 2 سال ارشد تئوری های آین رشته رو خواندید،در تماستون به اساتید خودتان و رشته تان را معرفی و ابراز علاقه برای کار با ایشان کنید
    وقتی این همه متقاضی هست و استاد می تونه کسی را که نصف راه را رفته به راحتی انتخاب کنه پس چرا باید به دانشجوهای بیربط جواب بده. من که از بس ایمیل زدم و حتی تمپلیت هم نگرفتم خسته شدم. فقط خدا کمک کنه
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    وقتی این همه متقاضی هست و استاد می تونه کسی را که نصف راه را رفته به راحتی انتخاب کنه پس چرا باید به دانشجوهای بیربط جواب بده. من که از بس ایمیل زدم و حتی تمپلیت هم نگرفتم خسته شدم. فقط خدا کمک کنه
    ای بابا چرا به این زودی خسته شدید روحیتون حفظ کنید ما هم اول راهیم .بودن کسانی در همین سایت که به 500 تا استاد ایمیل زدن البته نه باری به هر جهت حساب شده.
    شما وقتی مثلا فوق فیزیک خوندید ببخشید تافل هم دارید وقطعا سابقه تحقیقاتی رو پایان نامتون کار کردید خوب اینا همش نکته مثبته نیست؟روی این موارد مانور بدهید.
    خوب اینطور نیست که مثلا دانشجوی چینی که در چین فوق یا لیسانس گرفته علم رو تر***** نه بابا از این خبرا نیست صرف دادن یکی دو مقاله که معنای آخر علم بودن و داشتن فیلد تحقیقاتی نیست. اگه کسی واقعا با ارایه یکی و دومقاله بخواد ادعا کنه در یک زمینه نصف راه را رفته باید بگویم که خیلی اعتماد بنفش بالاست!!

اساسا دوره فوق فلسفه وجودیش اینه که دانشجو با الفبای تحقیقات آشنا شود و بتونه یک مقاله بخونه ، اصلا بدونه پروپوزال چیه ؟چطور باید نوشت ، چطور باید ایده داد و و دریک کلام چطور تحقیقات کرد، کسی انتظار نداره یک ارشد دارای فیلد کاری مشخص و حساب شده باشد.
    . همین که الفبای تحقیقات رو بدونیم و یک پایان نامه متوسط ارایه شود کفایت می کند وخوب یکی- دو مقاله هم از پایانامه بیرون بیاد کفایت می کند.
    خود نوشتن مقاله ، چاپ مقاله حتی پیدا کردن ژورنال مناسب برای چاپ همه اینها مهارت هایی است که ارشد با آنها آشنا می شود.
    یا حتی هدف از نوشتن پایان نامه صرفا کار تحقیقاتی نیست بلکه خود نوشت پایان نامه یک مهارت است که دانشجو را برای نوشتن متون علمی آماده می کند.
    در دوره لیسانسم هیچ کس انتظار کار تحقیقاتی را ندارد .

همه اینها نکات مثبته
    این که حالا اساتید جواب نمی دهند خوب دلیل بر این نیست خیلی نابغه های دیگر درخواست داده اند دلایل دیگری مثل نبود فاند،پر بودن آزمایشگاه و.. وجوددارد.
    ویرایش توسط Royal2009 : October 8th, 2010 در ساعت 01:28 PM
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Senior Member sara123 آواتار ها

ممنون دوست عزیز که امیدواری می دین.
    فقط نکته ای که هست اینه که من نمی دونم اگه به همین ترتیب پیش بره واسه چه دانشگاهی و در چه رنکی اپلای کنم و اینکه اگه از استادی جواب نگرفته باشم تا چه حد شانس دریافت financial aid دارم.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

اگه از استادي در دانشگاههاي كانادا پاسخ مثبت نداشته باشيم و براي دانشكده اپلاي كنيم چقدر شانس داريم از دانشكده fellowship دريافت كنيم؟ يا چقدر احتمال داره استادي بهمون RA بده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)