صفحه 39 از 217 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shed نمایش پست ها
    اگه از استادي در دانشگاههاي كانادا پاسخ مثبت نداشته باشيم و براي دانشكده اپلاي كنيم چقدر شانس داريم از دانشكده fellowship دريافت كنيم؟ يا چقدر احتمال داره استادي بهمون RA بده؟
    سلام،

کانادا؟! برای fellowship رزومه خیلی خوب (همه جانبه!) مورد نیاز هست. ضمنا" اغلب اوقات فلوشیپ هاشون فول فاند محسوب نمیشه و تنها بخشی از هزینه رو پوشش میده. برای RA بدون جواب از استاد، شانس بسیار بسیار کم هست! مگر اینکه در رزومتون مورد خیلی چشم گیری باشه و تازه شانس بیارید و استادی اپلیکیشن شما رو ببینه! پیروز باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member

یه سوالی برام پیش اومده.
    چرا استادایی که برای M.Sc بهشون میل می زنم اصلا جوابمو نمی دن؟! خیلی برام جالبه حتی یکیشونم جواب میلم رو نداده! من پایان نامم طوری که می تونم برای رشته های دیگه هم اپلای کنم ولی وقتی برای یه مستر دیگه به استادی میل می زنم اصلا جوابی نمی گیرم! حتی ریجکت! این فقط به خاطر کم بودن فاند در مقطع فوق هست یا دلیل دیگه ای می تونه داشته باشه؟ (حتی زمینه کاریم مشابه اوناست)

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.A نمایش پست ها
    یه سوالی برام پیش اومده.
    چرا استادایی که برای M.Sc بهشون میل می زنم اصلا جوابمو نمی دن؟! خیلی برام جالبه حتی یکیشونم جواب میلم رو نداده! من پایان نامم طوری که می تونم برای رشته های دیگه هم اپلای کنم ولی وقتی برای یه مستر دیگه به استادی میل می زنم اصلا جوابی نمی گیرم! حتی ریجکت! این فقط به خاطر کم بودن فاند در مقطع فوق هست یا دلیل دیگه ای می تونه داشته باشه؟ (حتی زمینه کاریم مشابه اوناست)
    سلام،

بله دوست من، دلیل اصلی پاسخ ندادن اساتید همین مساله است. پوزیشن برای مستر خیلی کم و رقابتی هست. طبیعی هم هست، دانشجوی مستر در مقایسه با دانشجوی دکترا وقت بسیار کمتری رو برای استاد میتونه اختصاص بده. یکسال باید حسابی course پاس کنه و کل دورش معمولا" 2 سال هست! ضمنا" دانش و تخصصش هم به طور معمول کمتر از دانشجویی هست که مستر رو به پایان رسونده. بنابراین اساتید اغلب ترجیح میدن که دانشجوی PhD رو ساپورت کنن. پیروز باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

نقل قول نوشته اصلی توسط m.parsafar نمایش پست ها
    یه مسئله دیگه هم که ببینید استادها تو بعضی دانشگاه ها (اگر دانشجویی بخوان حتما open position) میزنند تو سایتشون.
    بعضی جاها رسمه مثلا مثل مگ گیل.حالا هی شما بیا ایمیل بده آقا من میخوام دانشجوت بشم اصلا نگاهش نمیکنه.
    تو سایت استادها قبل از ایمل زدن حتما نگاه بکنید
    اتفاقن یکی از استادهای همین مک گیل تو صفحه اش نوشته بود دو تا open position داره برای دکترا ولی بعد دانشجوهای دکتراش رو که نگاه کردم دقیقن برای یکی از همون دو position، سال قبل یه دانشجو گرفته بود! ولی سایتش update نبود. بهمین خاطر خیلی نمیشه اعتماد کرد به سایتشون ...

پیش فرض جواب ندادن استادها

با سلام خدمت دوستان،
    من ارشد مهندسی عمران هستم و می خواهم برای fall 2011 برای کانادا apply کنم. تا به حال به ده، پانزده تا از اساتید دانشگاه های کانادا ایمیل زدم (حتی به بعضی هاشون چند مرتبه)، ولی متاسفانه هیچکدام اصلا جواب نداده اند.
    واقعا نمی دونم دلیلش چیه؟
    بعد هم اینکه آیا با این وضعیت برای دانشگاه مربوطه اپلای کنم؟ یعنی اساسا full fund میدن؟
    البته لازم به ذکر هست که من توی رزومه ام خیلی هم درپیت(!) نیست.
    با تشکر.

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،
    من ارشد مهندسی عمران هستم و می خواهم برای fall 2011 برای کانادا apply کنم. تا به حال به ده، پانزده تا از اساتید دانشگاه های کانادا ایمیل زدم (حتی به بعضی هاشون چند مرتبه)، ولی متاسفانه هیچکدام اصلا جواب نداده اند.
    بعد هم اینکه آیا با این وضعیت برای دانشگاه مربوطه اپلای کنم؟ یعنی اساسا full fund میدن؟
    با تشکر.
    دوست عزیز بعد از یه مدت شما خودتون روند کار دستت میاد. ببینید این تجربه شخصی بنده هستش و چیزی که از یه سری از بچه ها شنیدم. معمولا این طوره که شما 30 40 تا میل میزنید، شاید 15 تایی جواب بگیرید. از این 15 تا احتمالا 7 8 تاش گفتن که apply کن ببینیم چی میشه. یه 3 4 تاش هم گفتن دانشجو نمیگیریم و در آخر شاید 2 3 تاجواب شاید امیدوار کننده داشته باشید. من که خودم این اعدادی رو که گفتم به نظر خودم خیلی دست بالا گرفتم، و در صورتی گفتم که خوش شانس باشید این طور باشه.
    به نظر من باید بیشتر میل بزنید و بیشتر تلاش کنید.
    البته من واسه MSc میخوام اقدام کنم و واضح هست که احتمالا به دانشجوی BSc کمتر جواب بدن. فکر میکنم به بچه هایی که دنبال Position تو Phd هستن بهتر جواب بدن.
    نظرات شخصی بود.
    موفق باششد.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

با سلام خدمت دوستان،
    با تشکر.
    بهتره بیش ازیک بار به یک استاد میل ندهیدیا حداقل بین دو ایمیل به یک استاد 1-2 هفته فاصله باشه اگه 2بار جواب نداد بی خیالش شوید.
    به اساتیدی ایمیل دهید که فیلدشون به شما نزدیکتره
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

با سلام خدمت دوستان،
    با تشکر.
    my friend:
    one of the problems in mailing to Canadian professor is exactly that problem. They mostly reluctant to answer, unlike American professors
    However, in my idea, don't try them more than twice, it's wasting of time
    cheers,

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    my friend:
    one of the problems in mailing to Canadian professor is exactly that problem. They mostly reluctant to answer, unlike American professors
    cheers,
    even American professors seldom reply me. In this situation my great problem is that if I apply for that universities,is there any chance that a professor offer me RA?
    By the way , I have good academic resume and great TOEFL score.
    Thanks for your answers.

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    my friend:
    cheers,
    ممنون از راهنمایی تان،
    بنابراین شما پیشتهاد می کنید برای آن دانشگاه apply کنم یا خیر؟
    و در اینصورت آنها پذیرش با فاند خواهند داد؟ (می خواهم بدانم چقدر می توان امیدوار بود؟)
    با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)