صفحه 4 از 217 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

atousa
    Guest

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

لطفا احساساتی نشین. من چیزی که میگم عین حقیقته. 2 تا استاد ایرانی از 2 دانشگاه مختلف بد جور منو سر کار گذاشتن. ما موضع نمیگیریم. داریم راه جلوی پای بچه هایی می ذاریم که سال دیگه می خوان apply کنن. به غیر از اساتید ایرانی به استادایی که مسئول graduate Office یا یه همچین چیزی هستند اصلا email نزنین. چون براشون افزایش تعداد applicant مهمه و الکی خوب جواب میدن تا تعداد applicant ها زیاد بشه. البته بگم استاد ایرانی خوب هم داریم منتها تعدادشون خیلی کمه. یعنی احتمال اینکه سرکار باشین خیلی بیشتره.

0hamed0
    Guest

راستش امسال که من براساس حرفای بچه های سالهای پیش کلا قید استادای ایرانی رو زدم، ولی اصولا برآیند حرفای دوستام که سالهای پیش رفتن این بود که: استادای ایرانی تو امریکا خوبن، ولی به این استادای ایرانی تو کانادا اصلا اعتماد نکنید. البته پر واضح است که اینا همه نسبیه...

Senior Member

حالا که بحث اساتيد ايراني شده، منم تجربه خودمو از تماس با اساتيد ايراني در دانشگاهاي امريکا ميگم. اوناي که فاند نداشتن، خيلي راحت بهم گفتن و اصلا سر کار نزاشتن. البته من فقط و فقط بر اساس شباهت کارم با کار اساتيد باهاشون تماس ميگرفتم، و به مليت توجه نميکردم. و در کل از جواباشون (از هر نوعي) کاملا راضي بودم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بد نیست منم تجربم رو بگم
    بعضی از اساتید ایرانی که اصلا به خودشون زحمت جواب دادن نمیدادن (حتی بعد از 6-5 دفعه میل فرستادن)
    بعضی هاشون هم به من میگفتن فاند ندارن ولی هفته بعدش میدیدم به دوستم میگفتن فاند دارن ولی بعدا در مورد دادنش بهشون تصمیم میگیرن. میدونید منظورم چیه؟ منظورم این هست که بعضیاشون ممکن فاند هم داشته باشن ولی راستشو نمیگن.
    من کلا ترجیح میدم با اساتید ایرانی کار نکنم چون گذشته از این اخلاقاشون شنیدم بیش از سایر اساتید از آدم کار میکشن چون به هر حال ایرانی هستن و از ایرانیا شناخت دارن.
    تجربه من این بود که اساتید خارجی خصوصا آمریکاییها خیلی صادق تر هستن و واقعا میشه رو حرفشون حساب کرد. یعنی الکی وعده و وعید نمیدن و اگر قولی بدن بهش عمل میکنن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نوع جوابایی که من گرفتم از استادای ایرانی با غیر ایرانیا هیچ فرقی نداشته.

Junior Member

من هم با نسبی بودن قضیه موافقم
    یه استاد ایرانی تو فلوریدا به من و دوستم هم پذیرش داد هم fund خیلی هم تحویلمون گرفت
    ولی متأسفانه هیچ کدوممون نتونستیم بریم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

من حدود 70 جواب email گرفتم که فقط 5 نفرشون ایرانی بودند

بچه ها م خودم اين پست رو درست كردم. حالا مي‌خوام بگم كه فقط با عوض كردن فرمت ايميلم و خلاصه تر كردن اون خيلي از استادا به ايميلام سرع جواب مي‌دن به اين نتيجه رسيدم كه هر چي مفيد و مختصرتر باشه جواب دادن استادا هم سريعتر مي‌شه. گفتم بگم شايد به درد كسي بخوره. ;D

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

کسی میدونه Georgia Tech ایمیل های Yahoo رو ***** میکنه یا نه؟ راستش من معمولا از خیلی از استادا با ایمیل یاهو جواب گرفته بودم اما به چندتا از استادای جورجیا که ایمیل زدم جوابی نگرفتم. فقط می خوام بدونم کسی با ایمیل یاهو با استادای جوجیا در ارتباط بوده یا نه؟
    ممنون
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

من هم فکر مي کنم تفاوت اساتيد ايراني با ديگر کشورها در صداقتشونه. يه استاد مثلا آمريکايي يا انگليسي اگه چيزي بگه رو حرفش هست ولي متاسفانه اساتيد ايراني هيچ تعهدي در زمينه حرفي که ميزنند ندارند. يعني اصلا براشون مهم نيست که به حرفي که زدند پايبند باشند. البته اين تجربه شخصي من و چند تا از دوستامه شايد نشه نظر کلي داد ولي دقت کنيد که به هر حال خودمونم ايراني هستيم شايد ماها هم جاي اونا باشيم همين جوري برخورد کنيم. در مورد قبول کردن چند offer از سوي ايرانيها هم بايد بگم که يه درصد زيادش به جهت مشکل ويزا + سربازي هست. شما نميتونيد از کسي که سربازي بايد بره انتظار ريسک داشته باشيد. من اطمينان دارم اگه اين دو مشکل نبود ايرانيها اينقدر (ببخشيد) به دودره بازي معروف نمي شدند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)