صفحه 41 از 217 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Banned

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    (پست قبلی ام:با سلام خدمت دوستان،
    من ارشد مهندسی عمران هستم و می خواهم برای fall 2011 برای کانادا apply کنم. تا به حال به ده، پانزده تا از اساتید دانشگاه های کانادا ایمیل زدم (حتی به بعضی هاشون چند مرتبه)، ولی متاسفانه هیچکدام اصلا جواب نداده اند.
    واقعا نمی دونم دلیلش چیه؟
    بعد هم اینکه آیا با این وضعیت برای دانشگاه مربوطه اپلای کنم؟ یعنی اساسا full fund میدن؟)
    پیشتهاد می کنید برای آن دانشگاه apply کنم یا خیر؟
    و در اینصورت آنها پذیرش با فاند خواهند داد؟ (می خواهم بدانم چقدر می توان امیدوار بود؟)
    با سپاس.
    من همچنان منتظر نظر دوستان هستم: با این وضعیت پیشتهاد می کنید برای آن دانشگاه apply کنم و در اینصورت آنها پذیرش با فاند خواهند داد؟[/QUOTE]

نظر من :
    1- من تا به حال 150 ایمیل زدم و فقط از 5 نفر جواب گرفتم که 3 تاش به درد نمی خوره !
    2- حداقل واهاست 200 تا ایمیل بزنی اونم فقط نه به یه دانشگاه ( البته بستگی به رزومت هم داره اگه خیلی خوب باشه شاید 30 - 40 تام کافی باشه!)
    3- فول فاند رو بعد از Apply میدن و قبلش فقط بهت می گند که می تونی ( شانسی داری ) یا نه.
    4- شما بستگی به علاقه ، پول ، هدف و . . . هر چند تا دانشگاه که علاقه دارید می تونید Apply کنید. دوست من 17 جا این کاروکرد و آلاد داره آمریکا دکتری می خونه ! ) 17* 70 $ = 1200 $ فقط پول Application Fee بگزریم از پول ترجمه و پست و . . . .
    5- اصلا نا امید نشو که کارت تمومه ! ادامه بدید ایشالا موفق می شید .

Junior Member

سلام
    از امتحان GRE اول آبان به این ور از آمریکا و کانادا من از هیچ کسی جواب نگرفتم و تمام میل هام از این تاریخ به بعد بدون جواب موندن. می خواستم بدونم جواب نگرفتن توی این بازه طبیعیه یا فقط من جواب نمیگیرم. نمیشه که رو هوا یا رو حساب چندتا جواب temp برا جایی apply کرد. (حداقل خیلی از temp ها یعنی موقعیت خالی وجود داره.)

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_7730 نمایش پست ها
    سلام
    از امتحان GRE اول آبان به این ور از آمریکا و کانادا من از هیچ کسی جواب نگرفتم و تمام میل هام از این تاریخ به بعد بدون جواب موندن. می خواستم بدونم جواب نگرفتن توی این بازه طبیعیه یا فقط من جواب نمیگیرم. نمیشه که رو هوا یا رو حساب چندتا جواب temp برا جایی apply کرد. (حداقل خیلی از temp ها یعنی موقعیت خالی وجود داره.)
    طبیعی بودن یا نبودنش ربطی به این بازه زمانی خاص نداره

با سلام،
    از دوستان کسی هست که از استادای کانادا جواب گرفته باشه؟ من از استادای آمریکا و اروپا جواب های خوبی دارم ولی استادهای کانادا حتی جواب هم نمیدهند، جواب خوب که دیگه جای خود داره!!!

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_7730 نمایش پست ها
    سلام
    این قضیه واسه من هم دقیقا اتفاق افتاده و من خیلی ناراحتم که قبلا فرصت را از دست دادم. قبلا حداقل از هر 10 تا یکی می گفت دانشچو نمی خام یا پول ندارم. دیگه این را هم نمی گن. من فکر کنم به این دلیل باشه که استادا معمولا دیگه دانشجوهاشون را گرفتن.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    این قضیه واسه من هم دقیقا اتفاق افتاده و من خیلی ناراحتم که قبلا فرصت را از دست دادم. قبلا حداقل از هر 10 تا یکی می گفت دانشچو نمی خام یا پول ندارم. دیگه این را هم نمی گن. من فکر کنم به این دلیل باشه که استادا معمولا دیگه دانشجوهاشون را گرفتن.
    ممکنه این دلیل هم باشه ولی این چیزی که واضحه هر چی به ددلاین نزدیک میشیم تعداد میل هایی که به استادا زده میشه بیشتر میشه، طبیعیه شانس بازکردن میل وجواب دادن هم کم میشه

من یه مشکلی دارم امیدوارم شما بتونین کمک کنین.
    حدود 50 روز پیش یه استادی به من گفت بکگراندت عالیه و من به تحقیقاتت علاقمندم .مقاله هات را برام بفرست. من هم واسش فرستادم و گفتم نظرت را بده. دیگه جواب نداد و من هم فرض را بر این گذاشتم که خوشش نیمده. استاد هم از یه دانشگاه خیلی عالی بود که اصلا فکر نمی کردم جواب بده. دیگه بهش ایمیل ندادم. حالا دارم فکر می کنم که خیلی کار اشتباهی کردم . حالا می خوام ببینم آیا بعد این مدت ایمیل بدم یا دیگه کار از کار گذشته و این تاخیر واش قابل قیول نیست؟ اگه نظرتون اینه که بدم چی بگم؟ البته الان ریوژن مقاله ام هم اومده و اصلاحش کردم.
    لطفا نطراتتون را بگین. من نمی دونم چیکار باید بکنم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    من یه مشکلی دارم امیدوارم شما بتونین کمک کنین.
    حدود 50 روز پیش یه استادی به من گفت بکگراندت عالیه و من به تحقیقاتت علاقمندم .مقاله هات را برام بفرست. من هم واسش فرستادم و گفتم نظرت را بده. دیگه جواب نداد و من هم فرض را بر این گذاشتم که خوشش نیمده. استاد هم از یه دانشگاه خیلی عالی بود که اصلا فکر نمی کردم جواب بده. دیگه بهش ایمیل ندادم. حالا دارم فکر می کنم که خیلی کار اشتباهی کردم . حالا می خوام ببینم آیا بعد این مدت ایمیل بدم یا دیگه کار از کار گذشته و این تاخیر واش قابل قیول نیست؟ اگه نظرتون اینه که بدم چی بگم؟ البته الان ریوژن مقاله ام هم اومده و اصلاحش کردم.
    لطفا نطراتتون را بگین. من نمی دونم چیکار باید بکنم.
    به نظرم اصلا مشکلی نداره. اتفاقا اگه دم بدم میل بزنی بدشون میاد
    فقط اولش یه معذرت خواهی کن یه بهونه هم بیار که busy بودی
    در ضمن الان اساتید بشدت سرشون شلوغه و بجز فرد مورد علاقه شون به کس دیگه ای جواب نمی دن.
    بارها گفتم تمپلت گرفتن هم کم نیست. حداقال میدونید که میخواد دانشجو بگیره. این اساتید اولش به همه تمپلت میدن حتی اونی که استثناست.
    ناشکری کردید به تمپلت ها، اونم قحطی شد!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT

سلام به دوستان.نیاز به هم فکری و کمک روحی دارم، آخه احساس میکنم که دارم نا امید میشم
    من 80 تا میل زدم ، 5 تا جواب دادن که واسه fall 2011 دانشجو نمیگیرن.بقیه هیچی.کلا ناامید شدم،رزومه ام هم خوبه، نمره زبان اینام هم خوبه،GRE 570 ,800 .کلا هر کاری میکنم اینا جواب نمیدن.سایت ساختم گفتم شاید فایل attach نخونن،جواب ندادن،سابجکت عوض کردم،متن میل رو عوض کردم،اصلا انگار نه انگار که میل زدم.یکی نیست به اینا بگه وقتی یکی آدم حسابت میکنه و میل میزنه،آدم باشو جواب بده،روزی 100 تا میلم میشه یه جور جواب داد،شیطونه میگه زنگ بزنم دو سه تا مرگ بر آمریکا حوالشون کنم یا چندتا فحش اصیل ایرانی
    راستی من لینک سایتمو میزارم ،هم دوستان آشنا بشن با اینجا که رایگان میشه سایت ساخت،هم ببینن که آخه این رزومه اینای من مشکلی داره آخه جواب نمیدن اینا.
    http://hnoori.webs.com
    و یه سوال آخر، تا کی میل بزنم؟کی مطمئن شم دیگه جوابی نمیاد؟بستگی به deadline ها داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط noori97 نمایش پست ها
    سلام به دوستان.نیاز به هم فکری و کمک روحی دارم، آخه احساس میکنم که دارم نا امید میشم
    من 80 تا میل زدم ، 5 تا جواب دادن که واسه fall 2011 دانشجو نمیگیرن.بقیه هیچی.کلا ناامید شدم،رزومه ام هم خوبه، نمره زبان اینام هم خوبه،GRE 570 ,800 .کلا هر کاری میکنم اینا جواب نمیدن.سایت ساختم گفتم شاید فایل attach نخونن،جواب ندادن،سابجکت عوض کردم،متن میل رو عوض کردم،اصلا انگار نه انگار که میل زدم.یکی نیست به اینا بگه وقتی یکی آدم حسابت میکنه و میل میزنه،آدم باشو جواب بده،روزی 100 تا میلم میشه یه جور جواب داد،شیطونه میگه زنگ بزنم دو سه تا مرگ بر آمریکا حوالشون کنم یا چندتا فحش اصیل ایرانی
    راستی من لینک سایتمو میزارم ،هم دوستان آشنا بشن با اینجا که رایگان میشه سایت ساخت،هم ببینن که آخه این رزومه اینای من مشکلی داره آخه جواب نمیدن اینا.
    http://hnoori.webs.com
    و یه سوال آخر، تا کی میل بزنم؟کی مطمئن شم دیگه جوابی نمیاد؟بستگی به deadline ها داره؟
    سلام دوست عزیز
    من تجربه شخصی خودم را میگم
    من 200 تا ایمیل دادم و 10 نفر جواب دادن. اونا هم گفتن پول نیست و دانشجو نمی خام و ...

سعی کردم نا امید نشم
    شب قبل از امتحان GRE یک ایمیل دادم . صبح هم اصلا چک نکردم گفتم اون موقع که 20 تا با هم می دم کسی جواب نمی ده وای به حال الان.
    دو روز بعد چک کردم دیدم استاد ازم خوشش اومده. چند تا سوال پرسیده بود جواب دادم و بعد هم گفت می خواد مصاحبه کنه. مصاحبه کرد و همون موقع گفت قبول شدی.
    پس اصلا ناامید نشو. تا می تونی ایمیل بده. 100 تا کمه. من یکی را می شناسم 700 تا داده بود تا یکی را پیدا کرد. آدرس سایت را هم نده همون CV بهتره. یه نگاه به رزومت خیلی کمتر وقت می گیره تا از تو سایت بخوان اطلاعاتت را در بیارن. شما واسه فوق می خوایین برین به نظرم طبیعیه زیاد جواب نگیرین. شما که GRe بالا دارین حتی اگه استاد پیدا نکردین امریکا در یک رنک قابل قبول اپلای کنین به نظرم احتمال پذیرشتون خیلی بالا هست. موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)