صفحه 42 از 217 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط noori97 نمایش پست ها
    سلام به دوستان.نیاز به هم فکری و کمک روحی دارم، آخه احساس میکنم که دارم نا امید میشم
    من 80 تا میل زدم ، 5 تا جواب دادن که واسه fall 2011 دانشجو نمیگیرن.بقیه هیچی.کلا ناامید شدم،رزومه ام هم خوبه، نمره زبان اینام هم خوبه،GRE 570 ,800 .کلا هر کاری میکنم اینا جواب نمیدن.سایت ساختم گفتم شاید فایل attach نخونن،جواب ندادن،سابجکت عوض کردم،متن میل رو عوض کردم،اصلا انگار نه انگار که میل زدم.یکی نیست به اینا بگه وقتی یکی آدم حسابت میکنه و میل میزنه،آدم باشو جواب بده،روزی 100 تا میلم میشه یه جور جواب داد،شیطونه میگه زنگ بزنم دو سه تا مرگ بر آمریکا حوالشون کنم یا چندتا فحش اصیل ایرانی
    راستی من لینک سایتمو میزارم ،هم دوستان آشنا بشن با اینجا که رایگان میشه سایت ساخت،هم ببینن که آخه این رزومه اینای من مشکلی داره آخه جواب نمیدن اینا.
    http://hnoori.webs.com
    و یه سوال آخر، تا کی میل بزنم؟کی مطمئن شم دیگه جوابی نمیاد؟بستگی به deadline ها داره؟
    اصلا سایت نسازین. سایتی به این شلوغی رو به نظرتون استادی که وقت نداره تمپلت بفرسته، می خونه؟؟؟ CV که مختصر هست رو attach کنین.
    در حالتی که جواب نگرفتین، اپلای کنین به دانشگاهائی که faculty بیشتری تو زمینه شما داره تا اگه چند تا نگرفتن، شانسی برا بقیه باشه.
    در ضمن اولین چیزی که استاد نگاه میکنه publication شما هست که من تو این سایت چیزی در موردش ندیدم!

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

من هم در جواب دوست خوبمون Noori و هم به طور کلی می خواستم یه چیزی رو بگم.
    فقط به یک نامه قناعت نکنید. اگر جواب نگرفتید دوباره ایمیل بزنید و یه چیزی در مایه های این بگید که حدس زدم ایمیل قبلی رو دریافت نکردید برای همین دوباره می فرستمش.
    واقعا موثره.
    نمونه اش همین الان برای من اتفاق افتاد که دوباره به همون استاده که جوابم رو نداده بود ایمیل زدم و استاده ظرف نیم ساعت!جواب داد و کلی معذرت خواست که سرش شلوغ بوده و... جوابشم خوب بوده و کلی اطلاعات ازم خواسته که براش بفرستم و مقاله معرفی کرده و...
    سمج باشید. در نهایت بدترین چیزی که میتونید بشنوید یک جواب "نه" قاطعه دیگه!
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

نقل قول نوشته اصلی توسط baltazar490 نمایش پست ها
    با سلام،
    از دوستان کسی هست که از استادای کانادا جواب گرفته باشه؟ من از استادای آمریکا و اروپا جواب های خوبی دارم ولی استادهای کانادا حتی جواب هم نمیدهند، جواب خوب که دیگه جای خود داره!!!
    من شش تا ایمیل زدم و از یه استاد جواب گرفتم. استادی که بهم جواب داد یکی از معروفترین استادهای دنیا تو اون فیلده و رییس دانشکده تو یکی از بهترین دانشگاه های کانادا. بعضی از دوستان میگن باید چند صد تا ایمیل بزنید تا چند نفر جواب بدن. کسی که انقدر ایمیل میزنه مطمئنن از یه template داره استفاده می کنه که فقط اسم استاد رو عوض می کنه توش و هر استادی هم که ایمیل رو می بینه متوجه میشه ایمیل برای اون نوشته نشده چون بجز اسمش هیچ اطلاع خاصی که مربوط به خودش باشه تو ایمیل نیست. بنظر من کیفیت ایمیل مهمتر از کمیت هست چون وقتی از تعداد زیادی ایمیل آدم جواب نگیره خودبخود بی انگیزه و ناامید میشه و ممکنه به قابلیت های خودش شک کنه ...

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    من شش تا ایمیل زدم و از یه استاد جواب گرفتم. استادی که بهم جواب داد یکی از معروفترین استادهای دنیا تو اون فیلده و رییس دانشکده تو یکی از بهترین دانشگاه های کانادا. بعضی از دوستان میگن باید چند صد تا ایمیل بزنید تا چند نفر جواب بدن. کسی که انقدر ایمیل میزنه مطمئنن از یه template داره استفاده می کنه که فقط اسم استاد رو عوض می کنه توش و هر استادی هم که ایمیل رو می بینه متوجه میشه ایمیل برای اون نوشته نشده چون بجز اسمش هیچ اطلاع خاصی که مربوط به خودش باشه تو ایمیل نیست. بنظر من کیفیت ایمیل مهمتر از کمیت هست چون وقتی از تعداد زیادی ایمیل آدم جواب نگیره خودبخود بی انگیزه و ناامید میشه و ممکنه به قابلیت های خودش شک کنه ...
    من کاملا موافقم
    دردرجه اول صفحه اساتید رو به دقت بخونید. به خصوص علایق تحقیقاتی. مقاله هاشون رو نگاه کنید. اگر لینک پروژه هاشون رو گذاشتن حتما برید و ببینید. بعدش توی نامه تون و در عنوان ایمیل حتما اشاره بکنید که به کدوم تحقیق استاد علاقمندید. حتی سعی کنید در حد امکان اسم پروژه رو هم ببرید.
    من که اینطوری از نزدیک 20 تا ایمیلی که تا حالا زدم. 5 تا جواب گرفتم. حداقل کسی که open position هم نداره فکر کنم با دیدن اینکه ایمیل خاص خودش نوشته شده و طرف حوصله سرچ کردن توی کارهاش رو داشته حداقل یه جواب نه به شما میده که بیخودی الافش نشید.
    ای کاش می توانستم
    و گرد حباب خاک بگردانم
    ای کاش می توانستم

نقل قول نوشته اصلی توسط Maya_hu نمایش پست ها
    من هم در جواب دوست خوبمون Noori و هم به طور کلی می خواستم یه چیزی رو بگم.
    فقط به یک نامه قناعت نکنید. اگر جواب نگرفتید دوباره ایمیل بزنید و یه چیزی در مایه های این بگید که حدس زدم ایمیل قبلی رو دریافت نکردید برای همین دوباره می فرستمش.
    واقعا موثره.
    نمونه اش همین الان برای من اتفاق افتاد که دوباره به همون استاده که جوابم رو نداده بود ایمیل زدم و استاده ظرف نیم ساعت!جواب داد و کلی معذرت خواست که سرش شلوغ بوده و... جوابشم خوب بوده و کلی اطلاعات ازم خواسته که براش بفرستم و مقاله معرفی کرده و...
    سمج باشید. در نهایت بدترین چیزی که میتونید بشنوید یک جواب "نه" قاطعه دیگه!

خب توی mail دوم، غیر از همون چند سطر اولیه که توضیح می دین که چرا دوباره mail زدید، دوباره مطالب mail قبلی را عینا می آورید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maya_hu نمایش پست ها
    من کاملا موافقم
    دردرجه اول صفحه اساتید رو به دقت بخونید. به خصوص علایق تحقیقاتی. مقاله هاشون رو نگاه کنید. اگر لینک پروژه هاشون رو گذاشتن حتما برید و ببینید. بعدش توی نامه تون و در عنوان ایمیل حتما اشاره بکنید که به کدوم تحقیق استاد علاقمندید. حتی سعی کنید در حد امکان اسم پروژه رو هم ببرید.
    من که اینطوری از نزدیک 20 تا ایمیلی که تا حالا زدم. 5 تا جواب گرفتم. حداقل کسی که open position هم نداره فکر کنم با دیدن اینکه ایمیل خاص خودش نوشته شده و طرف حوصله سرچ کردن توی کارهاش رو داشته حداقل یه جواب نه به شما میده که بیخودی الافش نشید.
    بله کاملا درسته اینجا دقیقا کیفیت مهمه و طبق گفته یکی از اساتید در کانادا این ایمیل های کلی گویی رو اسپم به حساب می یارن و یک عمل گستاخانه هم می تونه به حساب بیاد!

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط homa61 نمایش پست ها
    خب توی mail دوم، غیر از همون چند سطر اولیه که توضیح می دین که چرا دوباره mail زدید، دوباره مطالب mail قبلی را عینا می آورید؟
    خوب فکر کنم این بستگی به خودتون داره. اگر فکر میکنید متن ایمیل و عنوانش رضایت بخش و خوب بوده و استاد اصلا ایمیل رو ندیده و مثلا قاطی اسپم ها شده و.... عوضش نکنید.
    وگرنه اگر احتمال می دید که استاده دیده ایمیلتون رو اما جذبش نکرده حالا به دلیل کلی گویی شما و یا هر دلیلی دیگه ای میتونید خاص ترش کنید تا نظرش جلب بشه و بفهمه که این مساله برای شما مهمه و این بار روش وقت گذاشتید و راجع به کارهای استاده تحقیق کردید.
    ای کاش می توانستم
    و گرد حباب خاک بگردانم
    ای کاش می توانستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

Lightbulb پاسخ : جواب ندادن استادها

به همه ی دوستان ،سلام
    همین جوریش جواب نمی دن حالا ،این درسته که توی ایمیلی که به یه استادی تو یه گروه می دم بپرسم که اگه جای خالی نداره منو به یکی دیگه که جا خالی داره معرفی کنه؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1400 نمایش پست ها
    به همه ی دوستان ،سلام
    همین جوریش جواب نمی دن حالا ،این درسته که توی ایمیلی که به یه استادی تو یه گروه می دم بپرسم که اگه جای خالی نداره منو به یکی دیگه که جا خالی داره معرفی کنه؟؟
    اصلا فکر خوبی نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

[به همه ی دوستان ،سلام
    همین جوریش جواب نمی دن حالا ،این درسته که توی ایمیلی که به یه استادی تو یه گروه می دم بپرسم که اگه جای خالی نداره منو به یکی دیگه که جا خالی داره معرفی کنه؟؟]

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    اصلا فکر خوبی نیست
    خوب اینهمه که صحبت از اخلاق علمی هست، چرا همچنین در خواستی ، فکر خوبی نمی تونه باشه! , و یا حتی دلیلی برای بی جواب موندن درخواست؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)