صفحه 43 از 217 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1400 نمایش پست ها
    [به همه ی دوستان ،سلام
    همین جوریش جواب نمی دن حالا ،این درسته که توی ایمیلی که به یه استادی تو یه گروه می دم بپرسم که اگه جای خالی نداره منو به یکی دیگه که جا خالی داره معرفی کنه؟؟]

خوب اینهمه که صحبت از اخلاق علمی هست، چرا همچنین در خواستی ، فکر خوبی نمی تونه باشه! , و یا حتی دلیلی برای بی جواب موندن درخواست؟!
    چون اولا که خیلی مهمه استاد ببینه بهفمه که شما به این دلیل بهش ایمیل زدید که از کار و زمینه فعالیت شخص خودش خوشتون اومده نه که فقط میخواید به هر قیمتی position بگیرید
    ثانیا اگر کس دیگه ای توی اون دانشگاه باشه که زمینه کاریش به شما میخوره بهتره خودتون مستقیما بهش ایمیل بزنید تا اینکه کسی بخواد معرفیتون کنه

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

سلام...خوبيد؟
    ايشالا كه پستم زياد بيربط نباشه.
    من ديروز GRE دادم.خواستم ببينم ميتونم تو ايميل حدود نمره جديدي كه ميگيرم و به استاد بگم يا اصلا براشون مهم نيست؟تو جواب دادنشون تاثير داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli نمایش پست ها
    سلام...خوبيد؟
    ايشالا كه پستم زياد بيربط نباشه.
    من ديروز GRE دادم.خواستم ببينم ميتونم تو ايميل حدود نمره جديدي كه ميگيرم و به استاد بگم يا اصلا براشون مهم نيست؟تو جواب دادنشون تاثير داره؟
    ممنون

به نظر من حتی اگه نمره رو هم گرفته بودید مطرح کردنش داخل میل زیاد جالب نبود.
    حالا اگه واقعا احساس می‌کنید که نمرهٔ خوبی‌ گرفتید میتونید یه جوری اون رو داخل CV بنویسید.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من واسه کانادا می خوام اقدام کنم. نزدیکه 2 ماهه دارم واسه استادا میل می زنم و جواب نگرفتم. الان از دانشگاهها یی که میتونم اقدام کنم فقط 1 استاد از هر دانشگاه مونده که بهش میل نزدم. می خواستم نظرتونو راجع به اینکه تو cover letter ام بنویسم که "من می تونم هزینه های شهریه و زندگیو خودم بدم فقط می خوام عضوی از گروه تحقیقاتی تون باشم" بپرسم.
    بدبختیه دیگه ام اینه که من رشتم عمرانه و خیلی از استادایی که تو گرایشی که دوست دارم ادامه بدم نه سایتی دارن نه تو سایت دانشکده راجع به research هاشون مطلب زیادی نوشتن یا اینکه فقط میلشون هست همین!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : چرا جواب نمی دن پس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط شروین نمایش پست ها
    And some one replied to me after 2 month!!!
    و یکی از استادها بعد از 1 سال و 3 ماه جواب ایمیل من رو داد! بیشوخی عرض میکنم.
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

Member

دوست عزیز، اگه میخواید از زمینه استاد اطلاعات بگیرید، اسمش رو تو سایت های دیتابیس (مثل اسپرینگر، وایلی اینترساینس، الزویر و ...) میتونید جستجو کنید و مقالاتشون نشون دهنده جدید ترین تحقیقاتشون هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط sos1365 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من واسه کانادا می خوام اقدام کنم. نزدیکه 2 ماهه دارم واسه استادا میل می زنم و جواب نگرفتم. الان از دانشگاهها یی که میتونم اقدام کنم فقط 1 استاد از هر دانشگاه مونده که بهش میل نزدم. می خواستم نظرتونو راجع به اینکه تو cover letter ام بنویسم که "من می تونم هزینه های شهریه و زندگیو خودم بدم فقط می خوام عضوی از گروه تحقیقاتی تون باشم" بپرسم.
    بدبختیه دیگه ام اینه که من رشتم عمرانه و خیلی از استادایی که تو گرایشی که دوست دارم ادامه بدم نه سایتی دارن نه تو سایت دانشکده راجع به research هاشون مطلب زیادی نوشتن یا اینکه فقط میلشون هست همین!!!

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    اساتید برخی از دانشکده ها موضوعات تحقیقاتی کاملا مشابه همدیگر دارند. مثلا من در یک دانشگاه کانادا به این موضوع برخورد کردم که 4 نفر در زمینه سامانه های رهایش دارو کار می کنند و دقیقا موضوع مورد علاقه اونها هم همینه. در این موارد یک ایمیل کوتاه چطور می تونه خاص هم باشه؟ همین که به موضوع یکی دو مقاله استاد اشاره کنیم و توضیح از اون بگیریم چند خط می شه!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member alirg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    بچها اگه واسه استاد میل زادیم و جوابمونو نداد چی‌ بش بگیم؟
    واسه اینکه نشون بدیم کارمون لنگ جوابشه و منتظریم

نقل قول نوشته اصلی توسط alirg نمایش پست ها
    سلام
    بچها اگه واسه استاد میل زادیم و جوابمونو نداد چی‌ بش بگیم؟
    واسه اینکه نشون بدیم کارمون لنگ جوابشه و منتظریم
    بنظر من ایمیل زدن دوباره به استادی که جواب نداده به این صورت که شما نوشتید درست نیست و ممکنه تاثیر منفی روش بگذاره البته اگه اصلن ایمیل رو باز کنه! ولی می تونید بعد از یه مدت دوباره بهش ایمیل بزنید و بگید چون از شما جوابی نگرفتم و دارم بطور رسمی apply می کنم می خواستم بدونم position خالی برای من در research group شما هست ...

من که دیگه از این پروسه تماس با اساتید خسته شدم! از 100 نفر 97 تا که جواب نمیدن. از سه تای باقیمونده دوتاش خیلی محترمانه میگن مرسی برای علاقه ات به دپارتمان ما. به نظر background خوبی داری ولی راه درستش اینه که پروسه عادی اپلای رو طی کنی. یه یک درصدی هم این وسط می مونن که اگه جواب ندن خیلی بهتره. امروز یه ایمیل از دانشگاه Ohio گرفتم. استاده به department coordinator ایمیل زده که اینا می خوان application process رو دور بزنن! فکر کردن من بیکارم وقتمو با خوندن رزومه شون هدر بدم! همچین رفتاری از یه استاد برام خیلی عجیب و ناراحت کننده بود!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)