صفحه 44 از 217 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط banafshz نمایش پست ها
    من که دیگه از این پروسه تماس با اساتید خسته شدم! از 100 نفر 97 تا که جواب نمیدن. از سه تای باقیمونده دوتاش خیلی محترمانه میگن مرسی برای علاقه ات به دپارتمان ما. به نظر background خوبی داری ولی راه درستش اینه که پروسه عادی اپلای رو طی کنی. یه یک درصدی هم این وسط می مونن که اگه جواب ندن خیلی بهتره. امروز یه ایمیل از دانشگاه Ohio گرفتم. استاده به department coordinator ایمیل زده که اینا می خوان application process رو دور بزنن! فکر کردن من بیکارم وقتمو با خوندن رزومه شون هدر بدم! همچین رفتاری از یه استاد برام خیلی عجیب و ناراحت کننده بود!
    کجایی بود استاده؟!

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط banafshz نمایش پست ها
    من که دیگه از این پروسه تماس با اساتید خسته شدم! از 100 نفر 97 تا که جواب نمیدن. از سه تای باقیمونده دوتاش خیلی محترمانه میگن مرسی برای علاقه ات به دپارتمان ما. به نظر background خوبی داری ولی راه درستش اینه که پروسه عادی اپلای رو طی کنی. یه یک درصدی هم این وسط می مونن که اگه جواب ندن خیلی بهتره. امروز یه ایمیل از دانشگاه Ohio گرفتم. استاده به department coordinator ایمیل زده که اینا می خوان application process رو دور بزنن! فکر کردن من بیکارم وقتمو با خوندن رزومه شون هدر بدم! همچین رفتاری از یه استاد برام خیلی عجیب و ناراحت کننده بود!
    دوست عزیز اصلا ناراحت نباش، همه را نمی دونم ولی خیلی از بچه ها شرایط شما را دارن و مهم اینه که اصلا نباید نا امید شد. من مطمئنم که هنوز در امریکا کلی دانشگاه هست که هنوز ایمیل نزدین.
    من دوشنبه یه عالم ایمیل که از شنبه یکشنبه آماده کرده بودم را فرستادم. فردا صبح که بلند شدم دیدم یکی جواب داده اونم چه جوابی. نوشته بود من رزومه شما را با دقت تمام مطالعه کردم و نمی تونم به شما offer بدم. حداقل یه unfortunately هم ننوشته بود!
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

من یه سوالی داشتم. جوابهای من نسبت به قبل خیلی کمتر شده شما هم همین وضعیت را دارین؟ چون به ددلاین نزدیکیم این شکلی شده؟

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا ناراحت نباش، همه را نمی دونم ولی خیلی از بچه ها شرایط شما را دارن و مهم اینه که اصلا نباید نا امید شد. من مطمئنم که هنوز در امریکا کلی دانشگاه هست که هنوز ایمیل نزدین.
    من دوشنبه یه عالم ایمیل که از شنبه یکشنبه آماده کرده بودم را فرستادم. فردا صبح که بلند شدم دیدم یکی جواب داده اونم چه جوابی. نوشته بود من رزومه شما را با دقت تمام مطالعه کردم و نمی تونم به شما offer بدم. حداقل یه unfortunately هم ننوشته بود!
    سارا درست میگه، اصلا خودتو ناراحت نکن. من هم چند تایی از این جوابای نه چندان مودبانه گرفتم! یه بار یه استاد چینی بهم گفت:
    Thanks for your interest, however i am not interested!! یعنی دیگه زیباتر و مودبانه تر از این نمی تونست جواب بده....
    یه بار هم یکی گفت:
    i have no idea why you are writing me...
    این یکی هم کلا فلسفه میل زدن رو نگرفته بود.

به هر حال اساتید هم انسانند و اخلاق های متفاوتی دارند.
    به میل زدن ادامه بدید و تحت هیچ شرایطی ناامید نشید

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من یه سوالی داشتم. جوابهای من نسبت به قبل خیلی کمتر شده شما هم همین وضعیت را دارین؟ چون به ددلاین نزدیکیم این شکلی شده؟
    من که کلا غیر از یه جواب خوب و یه جواب تا حدودی امیدوارکننده (از دو تا دانشگاه متوسط به پایین) جواب درست و حسابی تا الان نگرفتم.
    قبلا یه سری تمپلت برام می اومد، ولی این 2 هفته با این که کلی ایمیل فرستادم اساتید حتی اون تمپلت ها رو هم دیگه نمیفرستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Seabird نمایش پست ها
    من که کلا غیر از یه جواب خوب و یه جواب تا حدودی امیدوارکننده (از دو تا دانشگاه متوسط به پایین) جواب درست و حسابی تا الان نگرفتم.
    قبلا یه سری تمپلت برام می اومد، ولی این 2 هفته با این که کلی ایمیل فرستادم اساتید حتی اون تمپلت ها رو هم دیگه نمیفرستن.
    منم دقیقا همین طور.
    به نظرت این دو سه تا جواب یکیش میشه؟

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه

منم دقیقا همین طور.
    به نظرت این دو سه تا جواب یکیش میشه؟
    به نظرم قطعی نمیشه گفت، باز بستگی به نوع جوابی داره که گرفتی، اگه استاد خیلی از دیدن رزومه شما هیجان زده شده باشه و ok صد در صد داده باشه، احتمال زیاد میگیرتت، ولی خوب واقعا کم پیش میاد این طور جواب بدن، خیلی بخوان تحویل بگیرن میگن Application ات رو consider یا support می کنم و اگه پذیرش گرفتی می تونی تو گروه من کار کنی. من که بار دوم به استاد مربوط به اون تنها جواب خوبم! ایمیل زدم، جواب نداد، البته من گذاشتم به حساب این که حتما سرش خیلی شلوغ بوده. امیدوارم این طور بوده باشه و نظرش عوض نشده باشه. همون طور که یکی از بچه ها توی فروم گفت (فکر می کنمsabz 1983) پیگیری و ادامه دادن رابطه خیلی مهمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

آقا من دانشجوی لیسانس هستم . 7-8 تا استاد ایمیل زدن که آقارزومت خوبه اپلای کن ولی من فکر کنم اصلا یادشون بره که جواب من را دادن . به اضافه کلی اتاد هم که اصلا وقت چک کردن ایمیل ندارند . روی همین موضوع می خواستم خودم تلفن به استاد بزنم و دوباره خودم را معرفی کنم و ........ ولی میترسم اصلا استاد جوابم را نده و یا ناراحت بشه و یا بگه من گرفتارم . بعدش راجع به چه سوالاتی با استاد ها بحث کنم بهتر ؟ ممنون میشک من راهنمایی کنید

To sara123 , Seabird:
    مرسی به خاطر همدردی و امید دادنتون. همونطور که میدونین پروسه اپلای خیلی استرس زاست! من واقعا اگه این فروم نبود خیلی وقت پیش منصرف شده بودم!
    To saeedsh:
    والا نمیدونم استاده کجایی بود. خودم هم فکر نمیکنم این رفتارهارو به ملیت بشه ربط داد ولی اسمش که به امریکایی ها می خورد لیسانسشم همون امریکا گرفته بود ولی از طرفی خیلی اشتباهات فاحش گرامری تو ایمیلش داشت!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum-Reservoir

وقتي استاد يه دانشگاه جواب نداد درسته به يه استاد ديگه تو همون دانشگاه ايميل بزنم يا نه بايد صبركنم و مطمئن شم استاد اولي منو رد كرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)