صفحه 47 از 217 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    من نمی دونم منظور از رزومه متوسط چیه ولی من چند روز پیش به یک نفر ایمیل زدم و فرداش جواب داد. بنظر من این جواب دادن یا ندادن بیشتر برمی گرده به شخصیت استاد و احترامی که برای دانشجو میذاره و ربطی به دانشگاه یا کشور هم نداره ولی ظاهرن استادها دارن به این سمت میرن که فقط application های submit شده رو نگاه کنن و بعد از اون نظر بدن ...
    دقیقا بیشتر استادا ترجیح می دن از سابمیت شده ها انتخاب کنن. من هر چی جواب میگیرم همین را گفته.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

ظاهرن استادها دارن به این سمت میرن که فقط application های submit شده رو نگاه کنن و بعد از اون نظر بدن ...
    در مورد دانشگاه هایی که ددلاینشون مارچ به بعد هست هم همینطوره یا فقط اونهایی که ددلاینشون نزدیکه؟
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    در مورد دانشگاه هایی که ددلاینشون مارچ به بعد هست هم همینطوره یا فقط اونهایی که ددلاینشون نزدیکه؟
    سوال من هم همین هست، اگه ددلاین دانشگای مارچ باشه ،،،و اون موقع تازه مدارک برسه چی‌؟
    اوناییکه زودتر سابمیت کردن رو انتخاب می‌کنن؟

Junior Member

چجوری میشه یه استادی که زمینه کاریش خود خود پایان نامه ات هست رو مجبور کنی یه آره یا نه بهت بگه لا اقل...نفس آدمو می گیرن...دیگه خجالت می کشم میل بزنم...اصلا نمی دونم دیگه به چه بهانه ای میل بزنم...فقط مونده بگم عجب هوای خوبیه، راستی دانشجو نمی خوای!!!!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    این استادی که چند روز پیش به من جواب داد deadline دانشگاهشون 15 ژانویه بود. من راستش هنوز تصمیم نگرفتم برای دانشگاه هایی که مارس به بعد هستند apply کنم فقط به یکی که 28 فوریه بود ایمیل زدم چند روز پیش که جواب نداد. البته استاد چینی بود منم نه تا حالا به چینی ها ایمیل زدم و نه تصمیم دارم بزنم چون می دونم 90% چینی می گیرن. بهرحال جواب نداد ...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

این استادی که چند روز پیش به من جواب داد deadline دانشگاهشون 15 ژانویه بود. من راستش هنوز تصمیم نگرفتم برای دانشگاه هایی که مارس به بعد هستند apply کنم فقط به یکی که 28 فوریه بود ایمیل زدم چند روز پیش که جواب نداد. البته استاد چینی بود منم نه تا حالا به چینی ها ایمیل زدم و نه تصمیم دارم بزنم چون می دونم 90% چینی می گیرن. بهرحال جواب نداد ...
    من دوتا از استادایی که بهم قول خوب دادند چینی هستند.
    بهر حال پیش می آد منم همین فکر داشتم ولی میبینی که شد. به نظرم به همشون بزنید . استادای چینی انقدر زیادن که بعضا خالی میمونندو مجبور غیر چینی هم بگیرند

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    بهر حال پیش می آد منم همین فکر داشتم ولی میبینی که شد. به نظرم به همشون بزنید . استادای چینی انقدر زیادن که بعضا خالی میمونندو مجبور غیر چینی هم بگیرند
    جواب شما خیلی امیدوار کننده ست، می تونم بپرسم این استادها مال دانشگاه های کانادا بودند یا آمریکا؟ و اینکه قبلن دانشجوی ایرانی داشتند؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

جواب شما خیلی امیدوار کننده ست، می تونم بپرسم این استادها مال دانشگاه های کانادا بودند یا آمریکا؟ و اینکه قبلن دانشجوی ایرانی داشتند؟
    همونطوری که از آیدیم مشخصه هر پستی که میذارم مال امریکاست، استادا هم مال دانشگاهای امریکان. قبلا دانشجوی ایرانی نداشتن. ترسی که دارم اینه که استاد یارن و میترسم خیلی کار بکشن

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

همونطوری که از آیدیم مشخصه هر پستی که میذارم مال امریکاست، استادا هم مال دانشگاهای امریکان. قبلا دانشجوی ایرانی نداشتن. ترسی که دارم اینه که استاد یارن و میترسم خیلی کار بکشن
    مطمئن باشید کارش از پروژه های کارشناسی ارشد خودمون در ایران که در نود درصد موارد بدون راهنمایی استاد به ظاهر راهنما و حتی با سنگ اندازیهای اون و عدم همکاری دانشکده و دانشگاه و کمبود های مالی و آزمایشگاهی و... انجام گرفته سخت تر نمیشه دیگه!!
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

دوست من این را از من به عنوان یک نصیحت بپذیر "هیچ وقت به یک چینی اعتماد نکن"( یا حداقل اعتماد کامل نکن)
    البته امید وارم آنها به قول خودشان عمل کنند.
    موفق باشید
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)