صفحه 48 از 217 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    دوست من این را از من به عنوان یک نصیحت بپذیر "هیچ وقت به یک چینی اعتماد نکن"( یا حداقل اعتماد کامل نکن)
    البته امید وارم آنها به قول خودشان عمل کنند.
    موفق باشید
    ولی بگمونم بشه اینطوری مطمئن شد.مثلا من یه استاد چینی بود تو کانادا.بنده خدا ایمل زدم بهش.بعد یه هفته جواب داد.بعد من جوابش 20 روز بعد دادم.ویه ساعت بعد گفت ریزنمره بفرست.من سه هفته بعدش(چون امتحان داشتم و..)براش ریز نمره فرستادم.خیلی اذیتش کردم خلاصه هر چی سوال میپرسیدم زودی جوابموم میداد.
    applaication fee رو هم زحمتشو میکشید...
    این کاربر ،غیر فعال است.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohhhamad نمایش پست ها
    ولی بگمونم بشه اینطوری مطمئن شد.مثلا من یه استاد چینی بود تو کانادا.بنده خدا ایمل زدم بهش.بعد یه هفته جواب داد.بعد من جوابش 20 روز بعد دادم.ویه ساعت بعد گفت ریزنمره بفرست.من سه هفته بعدش(چون امتحان داشتم و..)براش ریز نمره فرستادم.خیلی اذیتش کردم خلاصه هر چی سوال میپرسیدم زودی جوابموم میداد.
    برا منم دقیقا همین اتفاق افتاد

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohhhamad نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    برا منم دقیقا همین اتفاق افتاد
    حالا با همه این اوصاف ،ماجرا ختم به خیر شد و طرف فاند یا پوزیشن داد یا فقط وعده داد؟
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT

عجب بساطی شده ها،من هی میل میزنم جواب درست حسابی نمیگیرم،بعد میام اینجا میگم چه کنم،دوستان امید میدن باز میل بزن بالاخره یکی جواب میده.(
    بازم میل بزنم؟؟؟؟!!!! یعنی ممکنه که جواب بدن بازم استادا؟؟؟؟یا اینکه دیگه میل نزنمو برم دنبال اروپا؟
    از همه ی دوستان ممنون،

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط noori97 نمایش پست ها
    عجب بساطی شده ها،من هی میل میزنم جواب درست حسابی نمیگیرم،بعد میام اینجا میگم چه کنم،دوستان امید میدن باز میل بزن بالاخره یکی جواب میده.(
    بازم میل بزنم؟؟؟؟!!!! یعنی ممکنه که جواب بدن بازم استادا؟؟؟؟یا اینکه دیگه میل نزنمو برم دنبال اروپا؟
    از همه ی دوستان ممنون،
    اگر هیچ کسی جواب نمیده به نظرم رزومه و متن نامه ارسالی را بازنگری کنید. موضوع مناسبی برای ایمیلهاتون انتخاب کنید. سروریکه با اون میل میزنید رو عوض کنید و... بلاخره باید یه جای کار ایراد داشته باشه دیگه!
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

از همه ی دوستان ممنون،
    دوست عزیز فراموش نکنید که البته شانس هم تا حدی (البته خیلی کم) موثر هست. ولی در کل نا امید نشید . اگر حتی کسی هم جواب نداد دست آخر بسته به بودجتون واسه ارسال مدارک چندا دانشگاه که احساس میکنید شانس بیشتری واسشون داریدو انتخاب کنید و اپلی کنید. من خودم نمونشو میشناسم که از 800 تا ایمیل هیچ کدوم جوابشو ندادن و آخرم همین کارو که گفتمو کرد و الانم سال دوم دکتری هست و داره توی امریکا درس میخونه - پذیرش با فاند گرفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT

مرسی از جوابتون، جواب که میدن،مینویسن که دانشجو نمیخوایم.بعضی هم نوشتن اپلای کن یونی ما ولی من فاند ندارم
    آخه رزومه هم خوبه،متن هم خوبه،میل هم از سرور شریف زدم.دیگه نمی دونم چرا نمیشه
    به نظرتون بازم میل بزنم یا دیگه نمیشه امید داشته باشم؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

مرسی از جوابتون، جواب که میدن،مینویسن که دانشجو نمیخوایم.بعضی هم نوشتن اپلای کن یونی ما ولی من فاند ندارم
    آخه رزومه هم خوبه،متن هم خوبه،میل هم از سرور شریف زدم.دیگه نمی دونم چرا نمیشه
    به نظرتون بازم میل بزنم یا دیگه نمیشه امید داشته باشم؟؟؟
    خوب این جوابهایی که به شما می دهند خیلی معمول و مرسوم هست اما اگر درست جستجو کنید تعداد چنین جوابهایی کمتر می شوند و پاسخهای بهتری دریافت می کنید. برای اینکار بهتره در سایت دانشگاهها دنبال بخشی که فرصتهای مطالعاتی در آنها درج شده اند بگردید. مثلا به این لینک نگاهی بیاندازید:
    http://easweb.eas.ualberta.ca/page/62
    صفحه Research Opportunity دانشگاه آلبرتا هست. خلاصه ای از پروژه هایی که دانشکده امسال در آنها دانشجو میگیره و اسم سوپر وایزر را قرار داده. اگر از این طریق با استاد مربوطه تماس بگیرید قطعا جواب مناسبی دریافت خواهید کرد.
    تقریبا اکثر دانشگاههای معتبر دنیا چنین بخشی را با عناوین مختلف دارند.
    و دست آخر اینکه تا یک روز مانده به ددلاین دانشگاهها امیدوار باشید و تلاش کنید.امیدوارم بتوانید نتیجه بگیرید
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

من از يکي از اساتيد ok گرفتم که مدارکمو بفرستم تا تصميم گيري کنه، يعد ازمراحلي که طي شد پذيرش دانشگاهو گرفتم اما همون استاد گفته در صورتي قبولم مي کنه که fund بگيرم و نتايج فاند دانشگاه تو بهار مشخص مي شه. آخرين ايميلي که بمن زد از پذيرشم خبر داد و دوياره مسئله فاندو مطرح کرد. منم تشکر کردم و براش فرستادم که احتمالا دوباره آيلتس بدم و اگه نمرم بالاتر بشه کمکي به گرفتن فاند مي کنه يا نه؟ الان بيشتر از يه ماه که جوابمو نداده.راستش نمي دونم دوباره ميل بزنم و حفظ ارتباط کنم؟ راستش مي ترسم بازم جوابمو نده.
    (ضمنا نمره آيلتس بيشتر شده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    من از يکي از اساتيد ok گرفتم که مدارکمو بفرستم تا تصميم گيري کنه، يعد ازمراحلي که طي شد پذيرش دانشگاهو گرفتم اما همون استاد گفته در صورتي قبولم مي کنه که fund بگيرم و نتايج فاند دانشگاه تو بهار مشخص مي شه. آخرين ايميلي که بمن زد از پذيرشم خبر داد و دوياره مسئله فاندو مطرح کرد. منم تشکر کردم و براش فرستادم که احتمالا دوباره آيلتس بدم و اگه نمرم بالاتر بشه کمکي به گرفتن فاند مي کنه يا نه؟ الان بيشتر از يه ماه که جوابمو نداده.راستش نمي دونم دوباره ميل بزنم و حفظ ارتباط کنم؟ راستش مي ترسم بازم جوابمو نده.
    (ضمنا نمره آيلتس بيشتر شده)
    سلام دوست عزیز,
    معمولا اساتیدی که ok میدن و پیگیر کار شما هستن که همونطور که گفتین در جریان پذیرش شما بودن و از شما خواستن فاند رو دنبال کنید............
    پس نگران نباشید, ممکنه که ایشون به سمینار, مسافرت......رفته بودند و ضمنا سوال شما هم آنچنان مهم نبوده چون شما در هر صورت قصد امتحان آیلتس داشتید.
    اتفاقا الان بهترین موقعیت که بهشون ایمیل بزنید و سال نو رو بهشون تبریک بگید و ضمنا نمره آیلتس رو هم بهشون اعلام کنید.
    البته ممکنه باز هم هیچ جوابی بهتون ندن ولی شما نگران نباشید. بعضی از اساتید واقعا سرشون شلوغه و به همین خاطر ممکن به همه ایمیلها جواب ندن و فقط اگر کسی سوال اساسی داشته باشه جوابش رو بدن, البته بازم میگم, همه چی بستگی به روحیه استاد داره.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)