صفحه 51 از 217 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    دوستان!!اگه تا چند روز به اساتید یک دانشگاه فرصت بدیم تا پاسخ بدن و بعد بریم سراغ استادای دیگه؟؟

منظورم اینه که فرضا از دانشگاه x اگه استاد تا چند روز جواب نداد,به استاد بعدی میل بزنیم؟؟
    این دو هفته آخر آگوست اکثر استادها مسافرتند. بگذارید از اواسط سپتامبر شروع کنید سریعتر جواب میگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این دو هفته آخر آگوست اکثر استادها مسافرتند. بگذارید از اواسط سپتامبر شروع کنید سریعتر جواب میگیرید.
    پس من برای استادایی که فرستادم هم اگه دیدم جواب ندادن,اواسط سبتامبر هم دوباره بفرستم.درسته دیگه؟؟؟

ممنون از لطف همیشگیتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    من امروز ظهر میل زدن رو شروع کردم و به 13 تا استاد ایمیل زدم و 3 تا جواب گرفتم.یکیشون که گفت بخون و هر وقت خواستی برای دکترا اقدام کنی با من تماس بگیر.من فعلا فقط دانشجوی دکترا میگیرم

دومی هم گفت من به خاطر فرصت مطالعاتی که دارم این ترم دانشجو نمیگیرم.

سومی هم مثل دومی

تو انتخاب اساتید اشتباه کردم؟؟فکر کنم زیادی سراغ استادهای گنده رفتم.:دی

سریع جای 3 تای بالا به 3 نفر دیگه تو همون دانشگاه هها میل زدم.:دی
    امكانش هست كه ايميلي كه براي اساتيد فرستاديد را براي استفاده بقيه بچه ها اينجا قرار بدين؟

Junior Member

استادی تو ایمیل اولیش می نویسه که برای اپلای اقدام کن، بعد وقتی ازش سوال می پرسم جواب نمی ده یعنی چی؟ یعنی دوباره بپرسم؟
    یکی از استادای دیگه پرسید الان ایرانی یا کانادا بهش جواب دادم ایران- بعدد دیگه جواب نداد!!!! خوب این یعنی چی؟ :-)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط negin124 نمایش پست ها
    استادی تو ایمیل اولیش می نویسه که برای اپلای اقدام کن، بعد وقتی ازش سوال می پرسم جواب نمی ده یعنی چی؟ یعنی دوباره بپرسم؟
    یکی از استادای دیگه پرسید الان ایرانی یا کانادا بهش جواب دادم ایران- بعدد دیگه جواب نداد!!!! خوب این یعنی چی؟ :-)
    به قول یکی از دوستان یه جا گفته بود 80% جوابها همین جمله سادست: اپلای کن
    اینا تمپلته زیاد روشون حساب نکن..

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

سلام بچه ها.
    بعضی ها می گن استادا میل هاشون رو برای ایمیل های فیری مثله گوگل و هات میل و... فیل**تر می کنند. من از گجا بفهمم استاده که من دوماهه بهش میل زدم چرا جواب نداده؟ آیا دلیلش اینه که فیل**تره میلش نسبت به جی میل؟
    دوبار هم بهش میل زدم. حتی بهم هنوز نگفته نه یا آره!
    ویرایش توسط shamim65 : September 6th, 2011 در ساعت 11:07 PM دلیل: درج **

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negin124 نمایش پست ها
    شما باید آماده اپلای باشی یا دست کم مطمئن باشی که تا ددلاین به طور کامل آماده خواهی بود، در غیر اینصورت جواب استادها به هیچ دردی نمی خوره. وقتی استاد می گه اپلای کن یعنی اپلای کنید تا ببینیم کی بهتره. کاملا منطقیه. اگر هم پرسیده که ایران هستی یا کانادا یعنی می خواهد بدونه چقدر سخته که بری ببینیش و کارت رو شروع کنی. دوستانی داشته ام که بدون ارتباط دقیق با استاد اپلای کرده اند و پذیرش هم گرفته اند.
    موضوع رو پیچیده نباید کرد. اگر کاندیدای مناسبی برای اون پوزیشن باشی احتمال موفقیتت بالاست، حالا اگر استاد از قبل قبولت داشته باشه اگر در شرایط تقریبا مشابه با کس دیگه ای باشی شانست بیشتر می شه. اما قبل از هر چیزی باید خودت آماده باشی، همه مدارکت، نمره هات و خلاصه همه چیز.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    دوستانی داشته ام که بدون ارتباط دقیق با استاد اپلای کرده اند و پذیرش هم گرفته اند.
    موضوع رو پیچیده نباید کرد. اگر کاندیدای مناسبی برای اون پوزیشن باشی احتمال موفقیتت بالاست، حالا اگر استاد از قبل قبولت داشته باشه اگر در شرایط تقریبا مشابه با کس دیگه ای باشی شانست بیشتر می شه.
    خیلی موافق این قسمتش نیستم. از بین اطرافیان من با تقریب خیلی خوبی می تونم بگم اونایی که پذیرش درست حسابی و با فاند خوب گرفتن همگی تو ارتباط تنگاتنگ با استادا بودند و چندین و چند ایمیل تا ددلاین و بعد اون رد و بدل کردند.

از نظر من Applicant بدون استاد یتیمه!! مگر اینکه سابقه ی پژوهشی قوی و معدل و زبان بالاتر از مینیمم و کاملا رقابتی باشه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    بعضی ها می گن استادا میل هاشون رو برای ایمیل های فیری مثله گوگل و هات میل و... فیل**تر می کنند. من از گجا بفهمم استاده که من دوماهه بهش میل زدم چرا جواب نداده؟ آیا دلیلش اینه که فیل**تره میلش نسبت به جی میل؟
    دوبار هم بهش میل زدم. حتی بهم هنوز نگفته نه یا آره!
    بعید می دونم کسی این کار رو کنه. خیلی ها رو دیده ام که با ایمیل یاهو همه کارهاشون رو انجام می دهند. درسته که ایمیل از دامنه دانشگاه حس بهتری داره ولی دلیلی نداره کسی به خاطر ایمیل مشکل دار بشه. دست کم من که تا به حال ندیده ام.

استاد هم آدمه. وقتی می ره سروقت ایمیلش اول می گرده ببینه چه ایمیل مهمی اومده، مسائل کاری، از طرف همکارهای آشنا، از طرف دانشگاه، قرار ملاقات، یادآوری جلسه دفاع و هزار تا چیز مهم دیگه.
    بعد می ره ببینه چه چیز فان و جالبی اومده، یا اخبار دانشگاه و این چیزها. اگر وقت داشت می شینه ببینه دیگه کیا ایمیل زده اند. مثلا ده نفر می خواهند پذیرش بگیرند، دو نفر می خواهند مقاله کار کنند و از این چیزها. بعضی ها همه رو می خونند و به همه جواب می دهند، بعضی ها می خونند اما حوصله جواب دادن ندارند، بعضی ها هم اصلا نمی خونند و می گن هر وقت اپلیکیشن ها اومد تصمیم می گیرم.
    حالا شما دو تا ایمیل زدی، انتظار نداشته باش که با همین ایمیل ها بهت بگه نه یا آره. اگر می خواستی بهش آچار هم بفروشی به این راحتی جواب نمی گرفتی چه برسه به اینکه می خواهی چند سال دانشجوش بشی و از سر و کولش بالا بری.

مدارک رو برای پذیرش آماده کن، دانشگاه های مناسب رزومه ات رو پیدا کن و آماده اپلای باش. در این حال سعی کن با اساتید ارتباط بگیری و خودت رو ادورتایز کنی تا شانست بالاتر بره. پروسه ارتباط با استاد مثل بازاریابی می مونه. خسته بشی یا با غرور برخورد کنی یا اینکه اصلا چیزی برای عرضه کردن نداشته باشی نمی تونی موفق شی.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    خیلی موافق این قسمتش نیستم. از بین اطرافیان من با تقریب خیلی خوبی می تونم بگم اونایی که پذیرش درست حسابی و با فاند خوب گرفتن همگی تو ارتباط تنگاتنگ با استادا بودند و چندین و چند ایمیل تا ددلاین و بعد اون رد و بدل کردند.

از نظر من Applicant بدون استاد یتیمه!! مگر اینکه سابقه ی پژوهشی قوی و معدل و زبان بالاتر از مینیمم و کاملا رقابتی باشه.
    قویا تایید میشه
    دوستانیم که من دیدم از دانشگاههای خوب امریکا و کانادا فاند گرفتن شدیدا در ارتباط بودن..حتی من دیدم ریکام ها و... قبل از پست مدارک و ددلاین...توسط استاد مربوطه evaluate شده و نمرات رو مثلا طرف اسکن میکرد برا استاد ایمیل میکرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)