صفحه 52 از 217 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

پس من بالا خره ایمیل بزنم؟!
    اونو که بهم گفت الان ایرانی یا کانادا بهش چه ایمیلی بزنم دوباره؟ بگم برای دومین بار عرض میکنم: بله من ایرانم؟ :-) it's so funny. isn't it?

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط negin124 نمایش پست ها
    پس من بالا خره ایمیل بزنم؟!
    اونو که بهم گفت الان ایرانی یا کانادا بهش چه ایمیلی بزنم دوباره؟ بگم برای دومین بار عرض میکنم: بله من ایرانم؟ :-) it's so funny. isn't it?
    خوب طبیعتا اگه ایمیل نزنی اتفاقی نمیفته پس دوباره بزن

Junior Member

سلام دوستان من به یکی از اساتید یکی از دانشگاههای آمریکا ایمیل زدم که بعد از یک روز این طور جواب من رو داد
    Dear****

Thank you for your interest in our research program addressing the *******. Your resume suggests that you have suitable experience for our research program. At the University of ********* graduate education is administered by the Graduate School which requires an online application process. Please visit *********** and go to the Admission link for further information regarding our requirements; select Nutrition from the pull down menu for type of graduate program. You might also visit our Department website, *************** for more information about our graduate program entitled - Interdepartmental Graduate Program in Nutritional Science.

Please note that we are initiating a Phase 2 clinical trial using GMP in the *******. A brief description of this trial can be found at ************** with the identifier ******.

I look forward to your reply after you have reviewed the admission information noted on the Graduate School website.

Sincerely, ******

من کارهایی که گفته بود رو انجام دادم و بعد از 3 روز این طور جواب دادم:
    Dear Professor *****,

It was really kind of you to check my resume and I appreciate your detailed explanation about the applying process. I reviewed the Graduate School website and the Interdepartmental Graduate Program in Nutritional Science (Human Nutrition Emphasis) page. My transcripts and IELTS results are ready and I am planning to take the GRE on 19th November. Regarding the necessary requirements, my only concern is about the "adequate financial resources' stated in the requirements list for the international students. I also checked the Phase 2 trial description and am eager to join; so I have some questions to ask: 1) You are going to start the trial very soon ( in Sept 2011) and since I am planning to apply for fall 2012, I wonder if I can be helpful. 2) What is your estimation about the length of time to completion of PhD program for the student who would be involved in this trial?
    I look forward to hearing from you at your earliest convenience.
    Yours Sincerely,
    الان 2 روز گذشته و جوابی نیومده آیا امیدی هست که جواب بده؟ آیا من بهش دیر جواب دادم یا متن جوابم مشکلی داشت؟ ممنون می شم اگه پاسخ بدین چون رنک دانشگاه خیلی خوبه

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

کلا انگار پروفسورهای آمریکایی خیلی حال می کنن که اول جوا بدن و بعدش طرف را بذارن بین زمین و آسمون! برای من هم چنین موردهایی پیش اومده!

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen12345 نمایش پست ها
    کلا انگار پروفسورهای آمریکایی خیلی حال می کنن که اول جوا بدن و بعدش طرف را بذارن بین زمین و آسمون! برای من هم چنین موردهایی پیش اومده!
    اینجوری به مسائل نگاه نکنید. دردی رو دوا نمی کنه و واقعیت هم این نیست. موضوع پذیرش دانشجوی جدید یکی از صدها موضوع فکری استاد به حساب می آد و همیشه هم یکی دو مورد خوب از بین دانشجوهای قبلیش سراغ داره، دغدغه ی همیشگی و دائمی اش نیست که بخواهد هی بهش فکر کنه. سر وقت هم می شینه و اپلیکیشن ها رو می بینه (اگر تصمیم گیرنده باشه) تا ببینه چی به چیه.

مثلا وقتی می گه اپلای کن، خب یعنی اپلای کن. یا وقتی می گه من نمی تونم الان تصمیم بگیرم، خب همینطوره.

وقتی شما با دید منفی به موضوع نگاه کنی و اینجوری کارت رو پیش ببری ناخودآگاه در نوشته ها و گفتگوهات هم اثرش رو می گذاره و کارت رو بد می کنه. اعتماد داشتن و خالص بودن همیشه بهترین راه به حساب می آد.

Thumbs down پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام!
    من حق انتخاب زیادی ندارم نهایتا 20 تا 30 تا دانشگاه هستند که رو کاری مشابه پایان نامه ی من کار می کنن. تا الان به چهارتا استاد ای میل زدم (تو چهار تا دانشگاه با رتبه ی بین 60 تا 200) و بعد یک هفته کسی جواب نداده (حتی یه template ) الان باید سراغ Lower Rank ها یا باید دوباره به همین استادا ای میل بزنم یا به استادای دیگه تو همون department ای میل بزنم؟!

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    سلام!
    من حق انتخاب زیادی ندارم نهایتا 20 تا 30 تا دانشگاه هستند که رو کاری مشابه پایان نامه ی من کار می کنن. تا الان به چهارتا استاد ای میل زدم (تو چهار تا دانشگاه با رتبه ی بین 60 تا 200) و بعد یک هفته کسی جواب نداده (حتی یه template ) الان باید سراغ Lower Rank ها یا باید دوباره به همین استادا ای میل بزنم یا به استادای دیگه تو همون department ای میل بزنم؟!
    به نظرت 20 یا 30 تا دانشگاه کم هستند؟ برای من و خیلی دیگه از دوستان که تعداد دانشگاه هایی که می شد اپلای کرد به 5 تا هم نمی رسید. من در مجموع فقط 3 جا اپلای کرده بودم.
    چهار تا ایمیل بعد یک هفته هم چندان زیاد نیست. درباره ایمیل زدن حتما پست های توی ارتباط با اساتید رو بخون، چیزهای زیادی دستت می آد. فقط خلاصه بگم که شما اگر بخواهی جاروبرقی به کسی بفروشی، باید چهار ماه تلاش کنی و به صد نفر ایمیل بزنی و هر ایمیل رو هم ده بار با روش های مختلف تکرار کنی که بتونی مشتری پیدا کنی، حالا فرض کن می خواهی رزومه ات رو در ازای 4 5 سال حقوق و یک مدرک دکترا و کلی شادی و آرامش و خوشگذرونی و علم و مقاله و کنفرانس و درس و کتاب بفروشی. تقریب بزن که چند تا ایمیل باید بزنی و چطور باشی که خریدارت بشوند.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

سلام!
    منم کاملا با نظر simplex موافقم . باید توی ایمیل فرستادن خیلی مصر و پیگیر باشید . من توی یک سال تقریبا 500 تا ایمیل فرستادم ! و تازه آخراش جوابای خوب گرفتم. نا امید نشید و به ایمیل فرستادن ادامه بدید
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    منم کاملا با نظر simplex موافقم . باید توی ایمیل فرستادن خیلی مصر و پیگیر باشید . من توی یک سال تقریبا 500 تا ایمیل فرستادم ! و تازه آخراش جوابای خوب گرفتم. نا امید نشید و به ایمیل فرستادن ادامه بدید
    به نظر من 20 تا ایمیل هدفمند با مطالعه ی قبلی بهتر از 100 تا ایمیل فله ای هستش. البته من خودم همزمان هر دو روش رو استفاده می کنم، اما استادای خوب و مرتبط رو با ایمیل فله ای نمی سوزونم....
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    به نظر من 20 تا ایمیل هدفمند با مطالعه ی قبلی بهتر از 100 تا ایمیل فله ای هستش. البته من خودم همزمان هر دو روش رو استفاده می کنم، اما استادای خوب و مرتبط رو با ایمیل فله ای نمی سوزونم....
    ممنون از بهنوش و Simplex. منم دقیقا منظورم همینه! چون خیلی نمی تونم خطر کنم و انتخاب هام محدوده! وقتی فقط 20 تا دانشگاه روی چیزی شبیه موضوع پایان نامه من کار می کنن، 4 تا ای میل بدون جواب یعنی تقریبا هیچی!!! الان نمی دونم باید دوباره ای میلمو تکرار کنم یا چی؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)