صفحه 53 از 217 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    ممنون از بهنوش و Simplex. منم دقیقا منظورم همینه! چون خیلی نمی تونم خطر کنم و انتخاب هام محدوده! وقتی فقط 20 تا دانشگاه روی چیزی شبیه موضوع پایان نامه من کار می کنن، 4 تا ای میل بدون جواب یعنی تقریبا هیچی!!! الان نمی دونم باید دوباره ای میلمو تکرار کنم یا چی؟!
    حالا حتما باید رو موضوع پایانامه ت کار کنی؟؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

منم فله ای ایمیل نزم . رشته ی و رزومه من جوریه که گزینه هام خیلی زیاده . بالاخره ایم ایمیل زدن رو باید اینقدر ادامه داد تا جواب گرفت . حالا ممکنه این جوابو با دومین ایمی بگیری ممکنه با هزارمی !

من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

من شخصا تو یکسال گذشته سر جمع 10 تا ایمیل اصلی به استادها نداشتم و ازشون جواب گرفتم. خودم فکر می کنم علت این بود که رو هر ایمیل وقت جداگانه گذاشتم و کلیشه ای یا به قول بچه ها فله ای نفرستادم. رزومم کامل ولی متن ایمیلم هام خیلی مختصر بود و سعی کردم اول وقت دوشنبه به استاد ایمیل بزنم. عنوان ایمیل هام هم به محور اصلی علاقه استاد اشاره می کرد. یه مورد بود که استاد جواب نداد. یه مدت بعد دوباره بهش ایمیل زدم که گفت ایمیل قبلی رو ندیده (!) و اتفاقا فاند هم داشت. پس به همه جوانب فکر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    حالا حتما باید رو موضوع پایانامه ت کار کنی؟؟
    وقتی همینا هم جواب ندادن، دیگه اونایی که کارشون شبیه من نیست که عمرا جواب بدن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    من شخصا تو یکسال گذشته سر جمع 10 تا ایمیل اصلی به استادها نداشتم و ازشون جواب گرفتم. خودم فکر می کنم علت این بود که رو هر ایمیل وقت جداگانه گذاشتم و کلیشه ای یا به قول بچه ها فله ای نفرستادم. رزومم کامل ولی متن ایمیلم هام خیلی مختصر بود و سعی کردم اول وقت دوشنبه به استاد ایمیل بزنم. عنوان ایمیل هام هم به محور اصلی علاقه استاد اشاره می کرد. یه مورد بود که استاد جواب نداد. یه مدت بعد دوباره بهش ایمیل زدم که گفت ایمیل قبلی رو ندیده (!) و اتفاقا فاند هم داشت. پس به همه جوانب فکر کنید.
    این وقت گذاشتن رو من دقیقا نمی دونم چه جوریه! مگه نباید بری تو صفحه ی استاد ببینی چه کاری می کنه بعد بگی منم همینا رو دوست دارم!؟ باید از این راهکارا بزنم که مقاله هاتو خوندم و اینا؟ البته من موضوع مورد علاقه ام کلی می گم. باید ریز به ریز توضیح بدم؟ اونجوری که ای میلم زیاد می شه! من حداکثر 6 خط می نویسم. آخرین مدرک، تزم، چی دوست دارم، چی دوست داره، position داره یا نه!!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

وقتی همینا هم جواب ندادن، دیگه اونایی که کارشون شبیه من نیست که عمرا جواب بدن!
    هیچ قاعده و قانونی نداره. من دیروز به یه استاده میل زدم که اصلا" هم زمینه کاریش به من نمی خوره و فقط علاقه مند شدم، اما خیلی خوب جواب داد. ضمنا عوض کردن فیلد پژوهشی خیلی معموله و خود استادا هم کلی فیلد عوض می کنن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member

دوست عزیز اشتباه نکنید...قرار نیست فیلد کار شما با فیلد کار استاد حتما یکی باشه(البته برا آمریکا )...در آمریکا منابع مالی برا تحقیق بسیار گسترده تر از کشورهای دیگس و استادا تو موضوعات بسیار متنوع کاری میکنن...پس خودتونو محدود به همون فیلد نکنید..ثانیا ...به استادای نزدیک به فیلد خودتون هم میتونید ایمیل کنید...ودر آخر اگر به زمینه ای علاقه دارید و کار نکردید هم به نظر من میتونید به استاد مربوطه ایمیل یزنید

ApplyAbroad Guru

این وقت گذاشتن رو من دقیقا نمی دونم چه جوریه! مگه نباید بری تو صفحه ی استاد ببینی چه کاری می کنه بعد بگی منم همینا رو دوست دارم!؟ باید از این راهکارا بزنم که مقاله هاتو خوندم و اینا؟ البته من موضوع مورد علاقه ام کلی می گم. باید ریز به ریز توضیح بدم؟ اونجوری که ای میلم زیاد می شه! من حداکثر 6 خط می نویسم. آخرین مدرک، تزم، چی دوست دارم، چی دوست داره، position داره یا نه!!
    کپی کردن از صفحه research استاد همیشه کمک نمیکنه. استاد راحت میفهمه که شما فقط صفحه وب اش رو خوندین. باید سابقه شما نشون بده که علاقه واقعی دارین.

منظور من این بود که به استادهایی ایمیل بزنید که زمینه علاقه و کاری مشترک باهاشون دارید و همینطوری به هرکسی ایمیل نزنید. وقتی هم استاد مناسبی رو پیدا کردید که دفعه اول جواب نداد بد نیست با فاصله زمانی بازم بهش ایمیل بزنید. اینم یادتون باشه ممکنه استادی موضوعاتی رو سال های گذشته کار کرده باشه و الان وارد حوضه دیگه شده باشه، بنابراین خوب درباره استاد و کارهاش و برنامه های جدیدش تحقیق کنید و بعد بهش ایمیل بزنید. من خودم بجای جستجو در دانشگاه ها، بر اساس علایق تحقیقاتیم تو اینترنت به دنبال اساتید گشتم. یه دیتابیس ازشون درست کردم (اطلاعات هر پروفسور توی یه پوشه) و اولویت بندی کردم. بعد شروع کردم به ایمیل زدن. بین ایمیل هام هم فاصله کافی گذاشتم. تا از یه استاد نا امید نشدم به یکی دیگه ایمیل نزدم (استادها بعضا با هم رابطه دارن). همونطور که دوستان گفتن علاقه هم محدود به کار پایان نامه نمیشه، خیلی وقت ها استاد توانایی شما رو تو یه زمینه که دید خوشش میاد و کار تو فیلدهای مشابه رو بهتون پیشنهاد میده که چند نمونش رو خودم تجربه کردم.

Junior Member

سلام دوستان عزيز دارم براي PHD اقدام ميكنم. اين سوالمو قبلاً يك قسمت " وضعيت دانشگاهها و پذيرش در رشته برق قدرت " پرسيدم راهنماييم كردن دوستان گفتن بيام در اين قسمت مطرح كنم. رشته ام برق- قدرت است و PHD ناتمام مونده مي خوام Apply كنم و تقريبا به تمام اساتيدي كه در زمينه كارم(Wind power) بوده Email زدم يا جواب نميدن يا ميگن اگه Scholarship رو درست كردي Apply كن و برو تو فلان سايت دانشگاه و .... منظورشون چيه؟ شفاف بهم نميگن كه منو مي خوان يا نه؟ بعد هم كه بهشون Email ميزنم كه خوب من مداركمو بفرستم و رو حمايتتون حساب كنم؟ جواب نمي دن ديگه. هنگ كردم نمي دونم چيكار كنم. الان برم Apply كرده و مداركمو به دانشگاه بفرستم يا اينكه تا جواب درست و حسابي نگرفتم از اساتيد، از طريق Email، دست نگه دارم؟ لطفاً از تجاربتون در اختيارم بذاريد دارم از بلاتكليفي ديوونه ميشم: (

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)