صفحه 54 از 217 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

راستي دوستان عزيز من سوالهاي ديگه اي هم دارم كه اگه كسي تجربهاي داره ممنون مي شم جواب بده: من در رزومه ام اشاره اي به PHD ناتمامم نكردم، ترسيدم تاثير منفي داشته باشه، نظرتون چيه؟ كارم درست بوده؟
    و اينكه نظرتون در مورد تماس تلفني با اساتيد چيه؟ به نظرتون براي پيگيري Email وقتي استاد جواب نداد سمج باشيم و زنگ بزنيم بهتره يا نه تاثير منفي داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط S.A نمایش پست ها
    من در رزومه ام اشاره اي به PHD ناتمامم نكردم، ترسيدم تاثير منفي داشته باشه، نظرتون چيه؟ كارم درست بوده؟
    اگر بنا دارید دوباره دکتری بخونید "به هیچ عنوان حرفی درباره ناتمام گذاشتنش تو ایران نزنید." صد در صد به ضررتون میشه. بنابراین کار درستی کردید که تو رزومه نیوردید.

Junior Member

دوستان وقتي اين اساتيد محترم جواب نمي دند و نفس آدمو ميگيرن، تصميم گرفتم Apply كنم و مداركمو برا 20-30 تا دانشگاه بفرستم نظرتون چيه؟ كسي رو سراغ داريد كه مستقيم Apply كرده و جواب گرفته باشه؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط S.A نمایش پست ها
    دوستان وقتي اين اساتيد محترم جواب نمي دند و نفس آدمو ميگيرن، تصميم گرفتم Apply كنم و مداركمو برا 20-30 تا دانشگاه بفرستم نظرتون چيه؟ كسي رو سراغ داريد كه مستقيم Apply كرده و جواب گرفته باشه؟
    ۳۰ دانشگاه؟
    موقع مصاحبه واسه ویزا به مشکل بر می‌خوری
    مطمئناً ازت سوال می‌کنه که چرا ۳۰ دانشگاه اپلی‌ کردی،
    دوستانی که تجربه مصاحبه دارن بیشتر اطلاع دارن
    موفق

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Guru

من کسانی رو دیده ام که لااقل 15 تا دانشگاه اپلای کردند و بدون مشکل هم ویزا گرفتند.

Junior Member mehdi67 آواتار ها

با سلام به همه ی دوستان
    چند تا نکته به ذهنم رسید که گفتم خوبه بهشون اشاره کنم:
    من حدود 2 ماه پیش با دو تا از اساتید ایرانی که از آمریکا برگشته بودند راجع به اپلای و ایمیل و ... صحبت کردم که حرفای خیلی خوبی بهم زدند. :
    1- در مورد ایمیل ، یکیشون میگفت من روزی 800 تا ایمیل میگیرم که 50 تاش از ایرانی هاست و منشی هام اینارو جواب می دند
    2-گفتند اگه جواب ندادیم ،اشکالی نداره که دوباره ایمیل بزنید
    3- گفتند که ایمیل ها حتما باید مختصر باشه و به هیچ عنوان حرفی از فاند و پول و ... نزنید چون ماها از دانشجوهایی خوشمون میاد که اصلا پول براشون دغدغه نباشه(منظورش این نیست که فاند نمیده، یعنی فقط حرف از مقاله و ... بزنید نه پول )
    4-توی ایمیل باید به نکات مهمی که توی یه مقاله از اونا دیدین اشاره کنین نه موضوع کلی که روش کار می کنند.
    5- زیاد هم چاپلوسی نکنید
    “It’s not knowing what to do; it’s doing what you know.” Tony Robbins"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

چرا من هرچی ایمیل میزنم اصلا کسی جواب نمیده، رزومه ی خوبی دارم، طبق پیش بینی دوستان top30 شانس دارم. اما اصلا ایمیلمو هیشکی جواب نداده!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط pariya نمایش پست ها
    چرا من هرچی ایمیل میزنم اصلا کسی جواب نمیده، رزومه ی خوبی دارم، طبق پیش بینی دوستان top30 شانس دارم. اما اصلا ایمیلمو هیشکی جواب نداده!
    دوست عزیز رزومت در چه حدیه؟ رشتت چیه و کجا اپلای میکنی؟
    I love you USA

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من کلی از اینا گرفتم.... به نظرم اصلا" نمیشه روش حساب کرد. فقط بذار یکی دو ماه دیگه دوباره بهش میل بزن.... (هر چند من این کارم کردم و بازم همینا رو گفتن.) فکر کنم دانشگاه رنک بالایی هستش نه؟ در حد 30 40 تای تاپ؟
    دوست عزیز الان کلا جواب نمی دن....من افرادی رو میشناسم اصلا جواب نمب گبرن حتی با رزومه های خیلی خوب!!! حتی دانشگاهای ضعیق و بالای 100 هم جواب نمیدن....گرفتن یه همچین جواب هائی جای امید داره....هیچ استادی نمیاد قول 100٪ فاند رو توی ایمیل بده....نهایتا جوابشون فراتر از اینها نمیره....به نظرم اگر هم شما از این جوابا دارید (البته این به من گفته که برا فال معلوم نیست شاید داشته باشه شاید نه) اپلای کنید و شانستونو امتحان کنید
    I love you USA

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pariya نمایش پست ها
    من هم دقیقا همین مشکل را دارم!
    گفتم آنهایی هم که جواب میدن میگن که بعد از پذیرش با هم صحبت میکنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)