صفحه 55 از 217 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوست عزیز الان کلا جواب نمی دن....من افرادی رو میشناسم اصلا جواب نمب گبرن حتی با رزومه های خیلی خوب!!! حتی دانشگاهای ضعیق و بالای 100 هم جواب نمیدن....گرفتن یه همچین جواب هائی جای امید داره....هیچ استادی نمیاد قول 100٪ فاند رو توی ایمیل بده....نهایتا جوابشون فراتر از اینها نمیره....به نظرم اگر هم شما از این جوابا دارید (البته این به من گفته که برا فال معلوم نیست شاید داشته باشه شاید نه) اپلای کنید و شانستونو امتحان کنید
    چی بگم. ما کلا اختلاف نظر داریم!! نخوردیم نون گندم، دیدیم دست مردم! از اطرافیان ما هر کی فاند گرفته ورفته دیدم استادا چه طوری جواب دادن بهشون و رو این حساب میگم... والا جواب که فراتر میره، خیلی هم میره. :P نمونه ش همین پست همسایه که اُتاده گفته شماره تو بده باهات صحبت کنم و .... باز میگم از بین جوابهایی که من دیدم، اینا جای امیدی ندارن...
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان عزیز همونطوری که در بالا گفتم..کلا امسال خیلی خیلی کم جواب میدن (البته امریکا رو عرض میکنمٰ جای دیگه رو نمی دونم) بر این اساس از اینکه جواب نمیگیرید نا امید نشید. به دانشگاهی که استاد زیادی دارید اپلای کنید و منتظر جواب باشید.....اگر هم جوابی از استاد گرفتید( هر چند تمپلت!!) امیدوار باشید و بدانید که شانس دارید...
    باآرزوی موفقیت
    I love you USA

Junior Member

MM Industrial عزیز، اصلاً غصه نخور. همونطور که بچه ها گفتن کمتر کسی جواب گرفته... منم رزومم خوبه ولی هیچکس جواب نداده بهم. اصلاً هم مهم نیست واسم. فقط محض قربةً الی ا... روزی دو سه تا ایمیل می فرستم (که بگم منم دارم ایمیل می زنم :دی) و تنها جوابی هم که گرفتم دو تا ایمیل اوتوماتیک بوده که گفته آفیس نیستم! (سجده شکرش هم به جا آوردم :دی)
    والا من که فکر می کنم ایمیل زدن به استاد امریکایی وقت تلف کردنه... اولاً می بینی که انگشت شمار جواب گرفتن، دوماً کمیته نظر میده که حالا ممکنه سفارش استاد جزئی از پارامتر تصمیم گیری کمیته باشه. اگه بخش نتایج پذیرش رو چک کنی می بینی خیلی ها از چند تا دانشگاه آمریکا پذیرش داشتن، حالا یعنی از هرکدوم این دانشگاهها استاد پیدا کردن؟(محاله). ضمناً توی FAQ یه دانشگاهی (همون یکی از تاپ 30 به قول خودت)خوندم گفته بود بابا نزنین اون ایمیلو...والا فایده نداره، باا... فایده نداره (به همین مضامین)، گفته بود اپلای کنین بعد اگه پذیرش گرفتین حالا اگه خواستین ایمیل بزنین بگین من پذیرش دارم و افتخار میدم باهات کار کنم. نمی گم ایمیل نزنی، بزن ولی اگه جواب نگرفتی فدای سرت... اپلای کن و خواهی دید که پذیرش رو خواهی گرفت. البته واسه کانادا و استرالیا رو نه، بزن تا جواب بگیری وگرنه شاید پذیرش گرفتن سخت بشه (اروپا رو نمی دونم).

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    چی بگم. ما کلا اختلاف نظر داریم!! نخوردیم نون گندم، دیدیم دست مردم! از اطرافیان ما هر کی فاند گرفته ورفته دیدم استادا چه طوری جواب دادن بهشون و رو این حساب میگم... والا جواب که فراتر میره، خیلی هم میره. :P نمونه ش همین پست همسایه که اُتاده گفته شماره تو بده باهات صحبت کنم و .... باز میگم از بین جوابهایی که من دیدم، اینا جای امیدی ندارن...
    فاند گرفته و رفته رو ول کن الان اوضاع خرابه گلم...سالای پیش خب بود...بد جوری...نمی گم اصلا جواب نمیدن....ولی خیلی کم جواب میدن....اکثرا هم تشویق به اپلای میکنن....منظورم اینه اگه بخوای از روی جوابا اپلای کنی نباید اپلای کنی اصلا
    I love you USA

من تا الان 8 تا ای میل زدم، 6 تا بی جواب 2 تا سر بالا (یکی ایرانی بود و گفت به یکی دیگه ای میل بزن. یکی امریکایی بود و جوان، گفت من نمی دونم سال دیگه اصلا دانشجو می گیریم یا نه). من احساس می کنم این استادهای چینی و هندی (به ویژه استادهای محترم با ریشه های کهن در کشور دوست و برادر چین) خیلی دنبال دانشجوی ایرانی نیستن و متاسفانه دسته ی بزرگی از استادها از این دوتا کشورند. استادهای امریکایی هم فکر می کنم جواب نمی دن تا Application از Admission Office گذر کنه. البته این نظر شخصی منه و اینو از چیزایی که دورو برم دیدم! نمی دونم ولی منم مثه بقیه ی دوستان فکر می کنم شرایط یکم دشوار شده! با این حال Wish you all luck

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    من تا الان 8 تا ای میل زدم، 6 تا بی جواب 2 تا سر بالا (یکی ایرانی بود و گفت به یکی دیگه ای میل بزن. یکی امریکایی بود و جوان، گفت من نمی دونم سال دیگه اصلا دانشجو می گیریم یا نه). من احساس می کنم این استادهای چینی و هندی (به ویژه استادهای محترم با ریشه های کهن در کشور دوست و برادر چین) خیلی دنبال دانشجوی ایرانی نیستن و متاسفانه دسته ی بزرگی از استادها از این دوتا کشورند. استادهای امریکایی هم فکر می کنم جواب نمی دن تا Application از Admission Office گذر کنه. البته این نظر شخصی منه و اینو از چیزایی که دورو برم دیدم! نمی دونم ولی منم مثه بقیه ی دوستان فکر می کنم شرایط یکم دشوار شده! با این حال Wish you all luck
    درسته
    راجعبه استاد چینی‌ بگم که دقیقا اینطوره
    اگه چند استاد در یک رده داری واسه میل زدن ،چینی‌ آخرین گزینه بذار.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    به نظر من جواب سربالا هم بالاخره امیدوار کنندس...از 8 تا 2 تا...در مورد استادای چینی هم نمیشه کلا یه نسخه کلی پیچید و همشونو متهم کرد, ولی در کل در مورد چینی ها با شما موافقم...دلیلشم این همه محله های چینی تو شهرای مختلف آمریکاس که چینی ها توش ساکن هستن و ترجیح میدن با چینی ها معاشرت کنن...ولی بازم در کل نمیشه همشونو گفت...در مورد هندیا نظری ندارم

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط S.A نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز دارم براي PHD اقدام ميكنم. اين سوالمو قبلاً يك قسمت " وضعيت دانشگاهها و پذيرش در رشته برق قدرت " پرسيدم راهنماييم كردن دوستان گفتن بيام در اين قسمت مطرح كنم. رشته ام برق- قدرت است و PHD ناتمام مونده مي خوام Apply كنم و تقريبا به تمام اساتيدي كه در زمينه كارم(Wind power) بوده Email زدم يا جواب نميدن يا ميگن اگه Scholarship رو درست كردي Apply كن و برو تو فلان سايت دانشگاه و .... منظورشون چيه؟ شفاف بهم نميگن كه منو مي خوان يا نه؟ بعد هم كه بهشون Email ميزنم كه خوب من مداركمو بفرستم و رو حمايتتون حساب كنم؟ جواب نمي دن ديگه. هنگ كردم نمي دونم چيكار كنم. الان برم Apply كرده و مداركمو به دانشگاه بفرستم يا اينكه تا جواب درست و حسابي نگرفتم از اساتيد، از طريق Email، دست نگه دارم؟ لطفاً از تجاربتون در اختيارم بذاريد دارم از بلاتكليفي ديوونه ميشم: (
    چون ما هم گرایشیم می دونم اوضاع برق قدرت خیلی خوب نیست. تازه انرژی های نو و Wind اوضاعش از سایر fieldها من بهتره. من روزمم بدک نیست ولی از کسی جوابی نگرفتم فعلا! من فکر می کنم متناسب با رزومتون به دانشگاه هایی اپلای کنید که آزمایشگاه های درست و حسابی با گرنت زیاد و چند تا استاد یا دانشیار با سابقه دارند . خیلی به استادهایی مثه این assistant professorهای چینی که تازه دکترا گرفتن اعتماد نکنید چون پول تو بساطشون نیست و اسم شما هم لی فنگ زو نیستید کلا نگران نباشید. البته بازم از کسانی که پر تجربه هستند سوال کنید. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    درسته
    راجعبه استاد چینی‌ بگم که دقیقا اینطوره
    اگه چند استاد در یک رده داری واسه میل زدن ،چینی‌ آخرین گزینه بذار.
    از شانس بد تو گرایش من 70 درصد استادها چینی هایی هستند که تازه از هاروارد و ام ای تی و .... دکترا گرفتن و اومدن تو دانشگاه های rank 50-200 استاد شدند!! کلافه ام کردن!

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    خوب حداقل دلم یه کم آروم گرفت که دیدم شرایطم همچین بد نیستا!!
    من تا الان به اونایی که ایمیل زدم ، خیلی کم جواب گرفتم!!!!!!!!!! بابا حداقل دم ایرانی ها میان میگن عزیز دلم الان پول ندارم ، رو من حساب نکن!
    این چینیا و هندیا گندشو دراوردن ؛ اصلا مثل اینکه ما آدم نیستیم!!
    ولی ما تا آخرش هستیم و ایستاده ایم دی
    راستی چرا امسال برق قدرت ایقدر خراب شده ؟ کسی خبری داره؟ من یه جا خونده بودم آمریکا بدجوری کمبود مهندس قدرت داره؟(IEEE Spectrum)
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)