صفحه 58 از 217 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    آره انگار مثل سال قبل باید شانسی اپلای کنیم... چه اوضاعیه..
    منم مثل شما فک میکردم ولی چند تا از بچه ها تو این 2-3 روز اخیر مصاحبه با اسکایپ و تلفن داشتن و کمتر از یه هفته از شروع ایمیل زدنا فول فاند رو از دانشگاههای تاپ 50 گرفتن!! شانسم نداریم ما!!!
    دیروز پیش یکی از دوستام بودم مصاحبه داشت خیلی امیدوار شدم. اونقدی که میگن اوضاع بد نیست ولی اگر آفر داشتی حتما پیگیری کن
    انشالله بخت ههمون تا آخر اکتبر باز میشه!

Junior Member Samnic آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    منم مثل شما فک میکردم ولی چند تا از بچه ها تو این 2-3 روز اخیر مصاحبه با اسکایپ و تلفن داشتن و کمتر از یه هفته از شروع ایمیل زدنا فول فاند رو از دانشگاههای تاپ 50 گرفتن!! شانسم نداریم ما!!!
    دیروز پیش یکی از دوستام بودم مصاحبه داشت خیلی امیدوار شدم. اونقدی که میگن اوضاع بد نیست ولی اگر آفر داشتی حتما پیگیری کن
    انشالله بخت ههمون تا آخر اکتبر باز میشه!
    خوبه خودت میگی تاپ 50!! خوب مشخصه وقتی از تاپ 50 پذیرشت اوکی شد، 99% احتمال بورس یا فول فاند داری.
    The world says: Your wish is my command

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

تی بابا !!!
    pimi جان به جان خودم از اون روش فرق هر ایمیل رفتم،خودمو ترکوندم ولی انگار استاده عین خیالش نیست ولی we keep going till we see the point!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    Amazing!

how many E-mails did you send?
    less than 1000 ?

keep going. you will make it just like me. make an apply pakage..

i think that my first GOOD answered appeared around the Oct 2010.

it is too soon to make your decision about the universities. most of the deadlines are dued till January. so still you have time. 2 mounths.
    آیا شما واقعا 1000 تا استاد پیدا کردی که تو امریکا و کانادا دارن رو موضوع مورد علاقه شما کار میکنن؟جدا بهت تبریک میگم:دی

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دوستان یکی از دوستام می گفت که می تونی بعد از سه روز از میل اولی ، میل دوم رو بزنی ( در صورت جواب ندادن). با توجه به اینکه خیلی میتونه مفید باشه در صرفه جوئی وقت، نظر شما در مورد این چیه؟
    سه روز یا یک هفته؟
    تجربه شخصی من بوده که یه استاد بعد از ۱۸ روز به من جواب داده، برخی هم بعد از ۱۰ یا ۱۱ روز جواب دادن. بنظرم ۳ روزه و حتی یک هفته هم می تونه کم باشه. اگر دوست خوده من ایمیل بزنه و من کار داشته باشم و نتونم تمرکز کنم و جوابش رو درست بگم ۳ روز طول میکشه، چه برسه به استاد.

Junior Member

سلام کسی میتونه من را راهنمایی کنه؟ من به یک استاد استرالیایی ای میل زدم و رزومم را براش فرستادم. خیلی سریع جوابمو داد و پرسید که آیا پروپوزال آماده هم دارم. حتی راهنماییم کرد که چطور میتونم بورس بگیرم. منم در جواب چند تا تاپیک پیشنهاد کردم و گفتم روی یکیشون تاکید بیشتری دارم و میتونم یه پروپوزال آماده کنم و حواهش کردم منو راهنمایی کنه. الان سه روزه جوابمونداده. آیا جایی خرابکاری کردم؟به نظرتون چقدر دیگه صبر کنم؟

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

با توجه به اینکه خود شما دوستان اساتیدی در فرستادن ایمیل هستید ولی من هم تجربه ای می خوام بگم شاید کمکی کرده باشه.
    یکی از اساتیدی که نزدیک با سه هفته پیش من بهش ایمیل زده بودم و جوابی نگرفته بودم، امروز بابت گرفتن چند مقاله به ایشون ایمیل زدم که خیلی زود جوابم رو به اضافه مقاله ها فرستاد. در این راستا سر صحبت با استاد باز شد و من هم بهش گفتم که چند وقت پیش به شما ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم و ایشون این جوری جواب داده:

I find no trace of that email, so probably I have deleted it because I
    could not find out in 10 seconds what it was about, and why I should have
    answered it. Learning to communicate via email is a very valuable skill :-)
    (For example, top posting is very bad practice since it puts your replies
    completely out of their context.)
    (Please do not top post <http://en.wikipedia.org/wiki/Top_posting>)

البته که بار ها در این موضوع اشاره شده که متن ایمیل باید مناسب و کوتاه باشه که استاد بسرعت اطلاعات لازم را دریافت کنه، و همچنین نحوه پاسخ گویی شما به سئوالات استاد خیلی مهم است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    با توجه به اینکه خود شما دوستان اساتیدی در فرستادن ایمیل هستید ولی من هم تجربه ای می خوام بگم شاید کمکی کرده باشه.
    یکی از اساتیدی که نزدیک با سه هفته پیش من بهش ایمیل زده بودم و جوابی نگرفته بودم، امروز بابت گرفتن چند مقاله به ایشون ایمیل زدم که خیلی زود جوابم رو به اضافه مقاله ها فرستاد. در این راستا سر صحبت با استاد باز شد و من هم بهش گفتم که چند وقت پیش به شما ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم و ایشون این جوری جواب داده:

البته که بار ها در این موضوع اشاره شده که متن ایمیل باید مناسب و کوتاه باشه که استاد بسرعت اطلاعات لازم را دریافت کنه، و همچنین نحوه پاسخ گویی شما به سئوالات استاد خیلی مهم است.
    ایشون احتمالا باید سنش بالا باشه که از top posting خوشش نمیاد! الان default تمام برنامه های ایمیل از outlook و غیره گرفته تا web-based ها top-posting است.

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ایشون احتمالا باید سنش بالا باشه که از top posting خوشش نمیاد! الان default تمام برنامه های ایمیل از outlook و غیره گرفته تا web-based ها top-posting است.
    نه اتفاقا سنش هم بالا نیست، اما به هر حال فکر کنم به top-posting علاقه ای نداره.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها

ایشون احتمالا اشتباه کرده...چون من تا به حال هر جوابی که از استادا گرفتم top posting بوده بجز فقط یک مورد. اتفاقا به نظر من bottom posting خیلی گیج کننده است!
    I love you USA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)