صفحه 6 از 217 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید...سوپروایزرم جوابم رو نمیده...فوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ظاهرا استاد شما از اول هم به شما قول فاند نداده بوده پس دلیلی نداره که حتما فاند بده. به نظر من چون نمی خواهد یا نمی تواند بهتان فاند بده جواب ایمیلتان را نمی دهد. برای من هم 3 مورد همین جوری پیش آمد. البته یکیشون بهم قول داده بود اما دیگه جواب ایمیلم را نداد...
    به نظرم تا وقت داری رو استادای دیگه کار کن

زنگ بزن. اینقدر هم خودت رو اذیت نکن. بالاخره رو در رو مجبرن جوابتو بدن.

Junior Member

الان فصل مسافرت
    احتمال اينكه نباشند واقعا زياده
    نگران نباشيد.
    .Hope for the best and prepare for the worst

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabrad
    الان فصل مسافرت
    احتمال اينكه نباشند واقعا زياده
    نگران نباشيد.
    استادها بیشترشون میگذارند رو auto reply اگه برند مسافرت.
    ایشون داره میگه با یه ایمیل دیگه زدم جواب داده ایشون
    به نظر من یه گوشه نگاهی هم به دانشگاه ها و اساتید دیگه داشته باش
    اگه منم میخواستم به امید اون استاد بشینم صد درصد به فنا رفته بودم-
    نمیتونم بگم چی گفت بهم-اما چیزی گفت که من گفتم محاله کسی دیگه رو بگیره-
    حتی از موضوع ویزای ایرانی ها خبر داشت و بمن میگفت واسه ویزات سریع برو تا دیر نشده- تا به مشکل برنخوری حتی بهم گفت واسه ترم بهار بیا
    اخرین ایمیل ما این بود که من برم اپلای کنم
    اپلای کردم اما تا الان جواب ندادند که معلومه که ریجکت تشریف دارم

Senior Member maryamf آواتار ها

شاید باید به شما یه جواب مفصل سر فرصت بده ولی به اون میل یه جواب فوری آماده داده. اون جواب کوتاه نبوده؟

مسئله اینه که خودش راهنماییم کرد و من ادمیشن گرفتم...بهم تبریک گفت و نوشت در مورد مسائل حضورت در اینجا و کارایی که برای آماده شدن باید انجام بدی می تونیم صحبت کنیم. اما حالا جواب نمیده. حتی در دپارتمان هم اسمش به عنوان سوپروایزرم ثبت شد. من باید هر چه زودتر نامه ای که قبول می کنم به اونجا میرم رو امضا کنم و برای دانشگاه بفرستم. اما این تکلیف من رو معلوم نمی کنه. فعلا هم این تنها گزینه من هست

Senior Member

اگه اينجور باشه كه ميگين و اسمش تو دانشكده ثبت شده به عنوان استاد شما، الان رسما مسئوله و نمي تونه به اين راحتي شما رو ignore كنه. چه فاند داشته باشه چه نداشته باشه بايد جواب بده. واقعا شايد ميافرت رفته. ديدم كساني رو كه مسافرت مي رن و auto reply هم ندارن. دقيقا چند روزه كه جواب شما رو نمي ده؟

امروز بعد از بیشتر از یک هفته وقتی دیروز ای میل زدم و نوشتم فوری جواب داده :

I will answer when I have some time.

یعنی به نظرتون داره برای فاند بررسی میکنه؟؟
    ممنون باز هم از راهنماییهاتون

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    امروز بعد از بیشتر از یک هفته وقتی دیروز ای میل زدم و نوشتم فوری جواب داده :

I will answer when I have some time.

یعنی به نظرتون داره برای فاند بررسی میکنه؟؟
    ممنون باز هم از راهنماییهاتون
    به نظر من یه چند روز دست از سرش بردار تا یه جواب درست حسابی بده. خیلی از استادها خوششون نمیاد مرتب بهشون ایمیل بزنی و سوال بپرسی. جوابش مشخص هست دیگه و به هر دلیلی الان نمیتونه یا نمیخواد جواب بده ولی به زودی بهت یک جواب کامل میده.
    به نظر من یه چند روز بهش میل نزن تا خودش جواب بده
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

saeede83
    Guest

آره دیگه غیر مستقیم گفته فعلا دست از سرم بردار تا بهت خبر بدم. مگه خیلی ایمیل زدین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)