صفحه 65 از 217 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    الان خیلی از پروپوزالاشون تکلیفشون معلوم شده. اگه قرار بشه جوابی بگیریم وقتش الانه. طبیعیتا حجم ایمیل ها هم از الان تا دسامبر بیشتر و بیشتر میشه.
    برچه اساسی این رو میگید؟ کانادا که تازه فصل فرستادن پروپوزالهای گرنت ها شروع شده.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برچه اساسی این رو میگید؟ کانادا که تازه فصل فرستادن پروپوزالهای گرنت ها شروع شده.
    یکی از اساتید که دو ماه پیش سی وی مو دیده بود جواب داد یه به تازگی یه پروژه گرفته...از بچه های سال قبل هم شنیدم که اواخر اکتبر اساتید کم کم دانشجوهاشونو پیدا میکنن..البته تو امریکا

ApplyAbroad Guru

یکی از اساتید که دو ماه پیش سی وی مو دیده بود جواب داد یه به تازگی یه پروژه گرفته...از بچه های سال قبل هم شنیدم که اواخر اکتبر اساتید کم کم دانشجوهاشونو پیدا میکنن..البته تو امریکا
    البته پروژه و گرنت دو تا موضوع متفاوتند. پروژه رو از صنعت میگیرن و هر موقع سال ممکنه باشه. گرنت ها رو موسسات (معمولا دولتی) میدن و معمولا ددلاین برای اپلیکیشن و ... داره. در کانادا بازه زمانی اکتبر و نوامبر معمولا فصل اپلای کردن برای گرنت هاست و جوابش هم حدود مارچ سال بعد میاد.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    من دارم قاطی می کنم! میگم همین استادیی که جواب نمی دن می خوان مدارک ما رو بررسی کنند و پذیرش بدند دیگه!! حتما خوششون نمی آد از رزومم! من دیروز برای 15 تا استاد تو 15 تا دانشگاه مختلف mail دادم که فقط یکیشون جواب دادن که از دانشگاه قعر USNEWS هست! دانشجوهای برق وضعیت جواب گرفتنشون به چه صورتی هست؟ شما ها جواب می گیرید از استادا؟؟
    مرسی
    بابا رنک چیه!!!
    دانشگاه باشه ما راضیم
    این جوابو امروز گرفتم : خیلی رک و راست و ضدحال زننده:
    No support available.
    کل جوابش همین بود همین!@!!!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    بابا رنک چیه!!!
    دانشگاه باشه ما راضیم
    این جوابو امروز گرفتم : خیلی رک و راست و ضدحال زننده:
    No support available.
    کل جوابش همین بود همین!@!!!
    بازم دمش گرم که جواب داده و رک و راست گفته پول بی پول، خیلیا همینم نمیگنو آدمو میزارن تو خماری
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

والا من که به شخصه رنک رو کنار گذاشتم. اولا جو گرفته بودم میگفتم تاپ 20. دیگه تا 100 میفرستم. ولی جوابا هیچ تغییری نکرد..
    بچه ها یه توصیه دارم واقعا! به رنک اعتماد نکنید! به گرایش و رشته ای که می خوایید برید نگاه کنید. من هم اولش به رنگ نگاه می کردم ولی از بس هی به بچه های این ور و اون ور تو دنیا میل زدم و دربازه ی گرایشم پرسیدم بلاخره نتیجه کرفتم اون حاهایی که من فکر می کردم خوبه خیلی هم چنگی به دل نمی زنه. جتی بعدش بی کار می مونم!!! یا اصلا پیشرفتی که می خواستم رو گیر نمی آوردم! و این که به دانشکاه های تاپ تر برای مراحل بعد تر تو تحصیل راه پیدا کنم هم سخت تر می شد عوض این که آسون تر بشه! شماها اگه مثلا یه دانشگاه رنک پایین تر رو انتخاب کنید که قوی هست توی کرایشتون که خیلی اوضاعتون بهتر می شه! چون هم پروژه و طبعا فاند تو اون زمینه دارن و هم کلاس نمی ذارن و هم استاده حرفش بیش تر خونده می شه. پذیرشتون هم راحت تر می شه. به امید موفقیت همه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها یه توصیه دارم واقعا! به رنک اعتماد نکنید! به گرایش و رشته ای که می خوایید برید نگاه کنید. من هم اولش به رنگ نگاه می کردم ولی از بس هی به بچه های این ور و اون ور تو دنیا میل زدم و دربازه ی گرایشم پرسیدم بلاخره نتیجه کرفتم اون حاهایی که من فکر می کردم خوبه خیلی هم چنگی به دل نمی زنه. جتی بعدش بی کار می مونم!!! یا اصلا پیشرفتی که می خواستم رو گیر نمی آوردم! و این که به دانشکاه های تاپ تر برای مراحل بعد تر تو تحصیل راه پیدا کنم هم سخت تر می شد عوض این که آسون تر بشه! شماها اگه مثلا یه دانشگاه رنک پایین تر رو انتخاب کنید که قوی هست توی کرایشتون که خیلی اوضاعتون بهتر می شه! چون هم پروژه و طبعا فاند تو اون زمینه دارن و هم کلاس نمی ذارن و هم استاده حرفش بیش تر خونده می شه. پذیرشتون هم راحت تر می شه. به امید موفقیت همه
    نکنه شما به رنکینگ دانشگاه نگاه می کردین !!! باید بر اساس رنگینک رشته و دپارتمان مربوطه اقدام کنید ... رنکینگ بر اساس رشته هم تو همین فروم موجوده ...

Junior Member

سلام رفقا
    آقا من اصلا با رنک منک دانشگاه ها رو انتخاب نکردم. فقط بر اساس موضوع مورد علاقم. اما از شانس بد ما همشون افتادن اون پایین مایینا. حالام از ما میل زدن و از اونا جواب ندادن.

یه سوال دارم. اگه اساتید جواب ندادن دیگه نباید اصلا اپلای کرد به اون دانشگا؟ منظورم اینکه اگه استاد به میل جواب نده شانس گرفتن پذیرش چقده؟ صفر یا اپسیبون؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedali نمایش پست ها
    سلام رفقا
    آقا من اصلا با رنک منک دانشگاه ها رو انتخاب نکردم. فقط بر اساس موضوع مورد علاقم. اما از شانس بد ما همشون افتادن اون پایین مایینا. حالام از ما میل زدن و از اونا جواب ندادن.

یه سوال دارم. اگه اساتید جواب ندادن دیگه نباید اصلا اپلای کرد به اون دانشگا؟ منظورم اینکه اگه استاد به میل جواب نده شانس گرفتن پذیرش چقده؟ صفر یا اپسیبون؟
    ببین شما اگه تو دانشگاه ادمیت بشی شانس گرفتم RA خیلی زیاده نسبت به قبل از اپلای
    ولی بازم کلا همه چیز شانسیه!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    ببین شما اگه تو دانشگاه ادمیت بشی شانس گرفتم RA خیلی زیاده نسبت به قبل از اپلای
    ولی بازم کلا همه چیز شانسیه!
    دمت گرم روحیه دادی من که پیه این همه خرج کردن و به تنم کشیدم. application fee هم روش. همه رو اپلای میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)