صفحه 66 از 217 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    نکنه شما به رنکینگ دانشگاه نگاه می کردین !!! باید بر اساس رنگینک رشته و دپارتمان مربوطه اقدام کنید ... رنکینگ بر اساس رشته هم تو همین فروم موجوده ...
    خیر. رنک خود رشته ها هم نمی تونه بیان گوی سطح واقعی اون رشته و موقعیتش باشه. ولی باز هم قابل اعتماد تره. ولی کلا بی خیال رنک شدم.

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    خیر. رنک خود رشته ها هم نمی تونه بیان گوی سطح واقعی اون رشته و موقعیتش باشه. ولی باز هم قابل اعتماد تره. ولی کلا بی خیال رنک شدم.
    من دیگه نمیدونم غیر رنک دپارتمان چه چیزی می تونه موید سطح واقعی اون رشته توی دانشگاه مربوطه باشه ؟! یعنی ما با عقل ناقص خودمونو چهار تا نامه نگاری که 5تاشم جواب نمیدن می تونیم سطح واقعی رو مشخص کنیم اما کارشناسایی که این رنک رو در میارن با در نظر گرفتن تعداد استاد، درجه اساتید، تعداد دانشجو، میزان فعالیت های پژوهشی، گرنت ها و جایزه های دپارتمان، وضعیت فارغ التحصیلان و کلی فاکتور دیگه نمی تونن !! ای چه حرفیه !
    مثلاً من میرم توی یه دپارتمان 5 تا Distinguished Prof. هست که کلی کار آموزشی و پژوهشی می کنن و فارغ التحصیل توپ میدن بیرون اما چون توی علایق من کار نمی کنن میگم ای دانشگاه بدرد نمی خوره اما یه دانشگاه دیگه پر از جوجه Assistant Prof. که همه تو علایق من هستن میگم به به این بهترین دانشگاهه ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Mississippi

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    من به 10 استاد تو دانشگاه های مختلف دو بار با فاصله یه هفته ایمیل زدم ولی حتی یکیشونم جواب نداده!!ممنون میشم راهنماییم کنید؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    واترلو کانادا!!! برای خودمم هم عجیبه. چکار کنم بنظر شما؟
    9 تا استاد تو واترلو؟!!!!!! والا قاعدتا باید اپلای کنی و اسم اونایی رو بنویسی که بیشتر خوشت اومده از کارشون یا جواب بهتری دادن.
    چی جواب دادن حالا؟ خیلی مشکوکه آخه. شاید همشون هماهنگ کردن دارن جواب تمپلیت میدن.. جواب ها چقدر با هم فرق داره؟ چند نمونه اش رو میتونی اینجا بگذاری؟ یه مختصری از رزومه خودت هم بگو، ببینیم داستان چیه!! جالب شد ماجرا
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

سلام
    همون طور که خودت اشاره کرده بودی، این یه ایمیل تمپلیت هست، ولی حداقل نشون میده که این استاد امسال دانشجو می گیره، اگه گروهش پر بود، حتی جواب ایمیل ها رو هم نمی داد
    اگه معدل بالایی داری، و تافل و جی ار ایی خفن اپلای کن و به نظر من بهتره که اسمش رو توی Sop بیاری، فکر می کنم که اینطوری ممکن هست که Sop شما بیشتر جلب توجه کنه، و توی Sop هام اسم استادا رو در آخر اس او پی می اوردم، و از دو تا دانشگاهای آمریکا پذیریش فول فاند گرفتم.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ما هم برای اینکه از قافله عقب نمونیم به خفن ترین استاد نفتی دنیا در استنفورد ایمیل زدم و این جواب تمپلت رو داد:
    Dear Mahmoud,

Thank you for your interest in Stanford. Note that the name of the department is Energy Resources Engineering (we offer MS and PhD degrees in both Petroleum Engineering and Energy Resources Engineering). We admit students based on a formal application procedure - admissions are decided by a committee and not by individual faculty. You can find application information at our department website http:/ under "For Prospective Students" or you can contact our Student Services Manager, Ms xx. Note that most students admitted to Stanford ERE are funded by the department (tuition and stipend).

If you do apply to Stanford, please be as specific as possible in your personal statement in terms of your preferred research area(s) and/or advisor(s), as we use this information to determine your research group and initial research project.

Regards,

زمینه کاری این استاد به من میخوره. 6 تا مقاله ژورنال تو کارش دارم. به نظر شما تو اس او پی اسمشو بزنم و اپلای کنم یا به بقیه استادا میل بزنم. راستی میدونم شانسم زیر 5% هست واسه استنفورد ولی حیفه اپلای نکرد براش!

Junior Member

سلام
    چند تا حالت امکان داره
    ا. متن ایمیل شما مناسب نباشه، ایمیل شما باید خیلی خلاصه باشه در حد 4 خط. و توی ایمیل به زمینه ی کاری استاد اشاره کرده باشید که استاد بفهمه که الکی بهش ایمیل نزدید
    2. با توجه به رزومه ی شما ضعیف تر از حدی هست که بتونید توی این دانشگاه ها پذیرفته بشید، و به همین خاطر استادا جواب شما رو نمیدن
    3. استادایی که بهشون ایمیل زدید امسال دانشجو نمی گیرن
    4. عنوان ایمیلتون رو مناسب انتخاب نکرده باشید.( من خودم می نوشتم PhD Applicant ولی بعضی ها اعتقاد دارند که مثلا بنویسی Interested in doing research on.........h
    5. اگه به دانشگاه های اروپا ایمیل بزیند احتمال اینکه یکی جواب شما رو بده کمتر از 5 درصد هست ( تجربه ی شخصی خودم و دوستانم)
    6. اگه به دانشگاه های کاناد ایمیل می زنید این احتمال حدود 10 درصد هست، ( تجربه ی شخصی خودم و دوستانم)
    7. اگه به دانشگاه های امریکا ایمیل بزنید این احتمال نزدیک 30 درصد هست. ( تجربه ی شخصی خودم و دوستانم)
    8. معمولا بچه ها حداقل 200 تا ایمیل می زنن تا حدود 10 تا جواب خوب بگیرن پس نا امید نشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinpour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به 10 استاد تو دانشگاه های مختلف دو بار با فاصله یه هفته ایمیل زدم ولی حتی یکیشونم جواب نداده!!ممنون میشم راهنماییم کنید؟

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام بچه ها، آقا این آمریکایی ها چرا اصلا جواب نمیدن، با فاصله چندین روزه دو بار ایمیل زدم بهشون (با ایمیل دانشگاه تهران) اصلا هیچکدوم جواب ندادن!! رزومه ام خوبه خدایی، نکنه مشکل از ایمیل دانشگاست؟ از کانادا جواب گرفتم ولی آمریکا اصلا
    همیشه آخر هر چیز خوب میشود، اگر نشد بدان که هنوز آخرش نرسیده است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Mississippi

قبلا همه چیزو چک کردم!ایمیل خلاصه دادم،موضوع ...Interested زدم و همش کانادا بوده!حالا چه جوری ایمیل بدم؟هی هرروز ایمیل بدم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط makhmal976 نمایش پست ها
    سلام
    چند تا حالت امکان داره
    ا. متن ایمیل شما مناسب نباشه، ایمیل شما باید خیلی خلاصه باشه در حد 4 خط. و توی ایمیل به زمینه ی کاری استاد اشاره کرده باشید که استاد بفهمه که الکی بهش ایمیل نزدید
    2. با توجه به رزومه ی شما ضعیف تر از حدی هست که بتونید توی این دانشگاه ها پذیرفته بشید، و به همین خاطر استادا جواب شما رو نمیدن
    3. استادایی که بهشون ایمیل زدید امسال دانشجو نمی گیرن
    4. عنوان ایمیلتون رو مناسب انتخاب نکرده باشید.( من خودم می نوشتم PhD Applicant ولی بعضی ها اعتقاد دارند که مثلا بنویسی Interested in doing research on.........h
    5. اگه به دانشگاه های اروپا ایمیل بزیند احتمال اینکه یکی جواب شما رو بده کمتر از 5 درصد هست ( تجربه ی شخصی خودم و دوستانم)
    6. اگه به دانشگاه های کاناد ایمیل می زنید این احتمال حدود 10 درصد هست، ( تجربه ی شخصی خودم و دوستانم)
    7. اگه به دانشگاه های امریکا ایمیل بزنید این احتمال نزدیک 30 درصد هست. ( تجربه ی شخصی خودم و دوستانم)
    8. معمولا بچه ها حداقل 200 تا ایمیل می زنن تا حدود 10 تا جواب خوب بگیرن پس نا امید نشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط disaster نمایش پست ها
    سلام بچه ها، آقا این آمریکایی ها چرا اصلا جواب نمیدن، با فاصله چندین روزه دو بار ایمیل زدم بهشون (با ایمیل دانشگاه تهران) اصلا هیچکدوم جواب ندادن!! رزومه ام خوبه خدایی، نکنه مشکل از ایمیل دانشگاست؟ از کانادا جواب گرفتم ولی آمریکا اصلا
    منم با ایمیل دانشگاه تهران ایمیل میزنم. اکثرا جواب میدن. تنها دو دانشگاه اصلا جواب ندادن شاید تو این دو تا این ایمیل ***** بشه: لوییزیانا استیت و میزوری اس اند تی. الباقی حداقل یه استاد جواب داده
    این دو دانشگاه خاص+یو بی سی رو با جی میل بفرست.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

محمود نمیخاد با ایمیل دانشگاه تهران بزنی چیزیو عوض نمیکنه و در ضمن امکان اینکه این دامنه ها مستقیم بره تو اسپمشون زیاده.اصلا این طوری میل نزن
    در ضمن این جواب ندادن ها زیاد عجیب نیست برای همه و از جمله خودم همین شکلیه پس زیاد نکران نباش و ادامه بده ایشالا کار تو و همچنین کار همه ما ردیف بشه
    موفق باشی
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)