صفحه 67 از 217 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    محمود نمیخاد با ایمیل دانشگاه تهران بزنی چیزیو عوض نمیکنه و در ضمن امکان اینکه این دامنه ها مستقیم بره تو اسپمشون زیاده.اصلا این طوری میل نزن
    در ضمن این جواب ندادن ها زیاد عجیب نیست برای همه و از جمله خودم همین شکلیه پس زیاد نکران نباش و ادامه بده ایشالا کار تو و همچنین کار همه ما ردیف بشه
    موفق باشی
    دیگه دارم این سیاست رو اجرا میکنم: ایمیل اول با دانشگاه تهران دومی با جی میل. نه سیخ بسوزه نه کباب! ولی فک کنم فرقی نداشته باشه در هر صورت جواب نمیدن با یکی از دوستام امشب صحبت کردم میگفت روزی 100 تا میل واسه استادم میاد معلومه ایمیل ماها کم و گور میشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    منم با ایمیل دانشگاه تهران ایمیل میزنم. اکثرا جواب میدن. تنها دو دانشگاه اصلا جواب ندادن شاید تو این دو تا این ایمیل ***** بشه: لوییزیانا استیت و میزوری اس اند تی. الباقی حداقل یه استاد جواب داده
    این دو دانشگاه خاص+یو بی سی رو با جی میل بفرست.
    ایمیل دانشگاه تهران میره تو اسپم !!! اینو یکی از جوابی که یکی از اساتید "با یک ایمیل دیگه طبیعتا" بهم داده بود، فهمیدم! می تونی با جیمیل چک کنی و ببینی که میره کجا!

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

من با جیمیل چک کردم اما تو اسپم نرفت! بچه ها شما واقعا مطمئنید که با ایمیل دانشگاه نزنیم بهتره؟چون من یه جایی خوندم با جیمیل و یاهو بهتره که ایمیل نزنیم!
    <br>
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdi نمایش پست ها
    ایمیل دانشگاه تهران میره تو اسپم !!! اینو یکی از جوابی که یکی از اساتید "با یک ایمیل دیگه طبیعتا" بهم داده بود، فهمیدم! می تونی با جیمیل چک کنی و ببینی که میره کجا!

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

دیگه دارم این سیاست رو اجرا میکنم: ایمیل اول با دانشگاه تهران دومی با جی میل. نه سیخ بسوزه نه کباب! ولی فک کنم فرقی نداشته باشه در هر صورت جواب نمیدن با یکی از دوستام امشب صحبت کردم میگفت روزی 100 تا میل واسه استادم میاد معلومه ایمیل ماها کم و گور میشه!
    بچه ها محمود بهترین کارو میکنه.شما هم همینکارو بکنین.
    راستی به بچه ها لیسانس ایمیل دانشگاهو میدن؟؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Veteran

آره امیرحسین.. کافی ثبت نام کنی و شماره دانشجوییت رو بدی.. فرداش ایمیل دار میشی..
    دوستان منم با ایمیل دانشگاه تهران ایمیل میزنم.. هیچ مشکلی هم نداشتم.. تازه این که چیزی نیست مقاله هام هم با این ایمیل همشونو کارشو راه انداختم.. اسپم و این حرفا چیه..!!!

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

بچه ها من با یه استاده رو دربایستی دارم و حتما می خوام تا می شه اون جا قبول بشم. برای همین نمی خوام کاری کنم بی احترامی و اینا باشه/ حالا یه میل زدم دو هفته است ج.اب نداده در حالی که مقاله هاشو خونده بود م و اشاره کرده بودم تو میلم و تقریبا مطمئن بودم باید جواب بده چون پولدار هم هست و مشکل نداره.البته اینو بچه های اون دپارتمان و ایرانی هاشون بهم گفتند و زحمت گشیدند خودشون حتی برای متن ایمیل من اطلاخات انجام دادن تا من حتمی چواب بگیرم. حالا بابا نمی دونم گم کرده یا چشم براه بقیه اپلیکنت هاست یا.... که جواب نداده. چی کنم؟ دوباره میل بزنم؟ چی بزنم؟ همون میل قبلی رو دوباره واسش بفرستم؟ یا یه میل اتچ به میل قبلی دوباره براش بفرستم و بگم من منتظر جوابم؟ یا اصلا چی بکم؟ کمممممممممممممممممممککککک ککککککککک

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها من با یه استاده رو دربایستی دارم و حتما می خوام تا می شه اون جا قبول بشم. برای همین نمی خوام کاری کنم بی احترامی و اینا باشه/ حالا یه میل زدم دو هفته است ج.اب نداده در حالی که مقاله هاشو خونده بود م و اشاره کرده بودم تو میلم و تقریبا مطمئن بودم باید جواب بده چون پولدار هم هست و مشکل نداره.البته اینو بچه های اون دپارتمان و ایرانی هاشون بهم گفتند و زحمت گشیدند خودشون حتی برای متن ایمیل من اطلاخات انجام دادن تا من حتمی چواب بگیرم. حالا بابا نمی دونم گم کرده یا چشم براه بقیه اپلیکنت هاست یا.... که جواب نداده. چی کنم؟ دوباره میل بزنم؟ چی بزنم؟ همون میل قبلی رو دوباره واسش بفرستم؟ یا یه میل اتچ به میل قبلی دوباره براش بفرستم و بگم من منتظر جوابم؟ یا اصلا چی بکم؟ کمممممممممممممممممممککککک ککککککککک
    اگر دانشجویی رو در اون دپارتمان میشناسید که با استاده آشناست رزومه تون رو بدید بهش بگید حضورا ببره پیش استاده و ازش بپرسه.

ApplyAbroad Hero

استاده اگه خفنه واقعا سرش شلوغه و ممکنه ایمیلتو ندیده باشه. اگه دوستات مرام میزارن (دوستای من که نذاشتن!!) همونطور که gholbe جان فرمودن رزومتو پرینت بگیرن بدن به طرف. اگه هم نه (!) از همون دوستان بپرس کی استاد تو آفیسشه و ایمیل چک میکنه همون موقع دوباره بفرست. نگران نباش

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

استاده اگه خفنه واقعا سرش شلوغه و ممکنه ایمیلتو ندیده باشه. اگه دوستات مرام میزارن (دوستای من که نذاشتن!!) همونطور که gholbe جان فرمودن رزومتو پرینت بگیرن بدن به طرف. اگه هم نه (!) از همون دوستان بپرس کی استاد تو آفیسشه و ایمیل چک میکنه همون موقع دوباره بفرست. نگران نباش
    ممنون از هر دو دوستان. ولی یه مشکل هست که اون دوستم فعلا سرش شلوغه و این کارو نمی کنه. برای این که می گه استاده تیپش طوریه که اگه خودش بخونه ایمیلتو حتما قبولت می کنه ولی اگه برن بهش بدن سی وی رو خیلی جذاب نیست براش. یعنی اصلا حیله این بود که من 4 تا مقاله هاشو خوندم و توی میلم بهشون اشاره کردم که مثلا از فلان حاش حوشم اومده(در حد کلی نه، در حد جزییات که بابا بتونه بفهمه من واقعا دوست دارم باهاش کار کنم) و بعد هم پیوست کردم سی وی رو. یعنی سرمایه هممون ایمیله است. وگرنه از همون اول دوستم می تونست بره نشون بده به استاده. خصوصا که خودش هم می خواد پست دک با همون کارکنه. حالا چی کنم؟

ApplyAbroad Hero

ممنون از هر دو دوستان. ولی یه مشکل هست که اون دوستم فعلا سرش شلوغه و این کارو نمی کنه. برای این که می گه استاده تیپش طوریه که اگه خودش بخونه ایمیلتو حتما قبولت می کنه ولی اگه برن بهش بدن سی وی رو خیلی جذاب نیست براش. یعنی اصلا حیله این بود که من 4 تا مقاله هاشو خوندم و توی میلم بهشون اشاره کردم که مثلا از فلان حاش حوشم اومده(در حد کلی نه، در حد جزییات که بابا بتونه بفهمه من واقعا دوست دارم باهاش کار کنم) و بعد هم پیوست کردم سی وی رو. یعنی سرمایه هممون ایمیله است. وگرنه از همون اول دوستم می تونست بره نشون بده به استاده. خصوصا که خودش هم می خواد پست دک با همون کارکنه. حالا چی کنم؟
    هاهاها چه جالب..دقیقا این رفیق منم همینو بم گفته! گفت من به استاده بگم جالب نیست فلان مقاله رو بخون رو این پروژه داره! فعلا بش ایمیل نزدم. خدا کنه مال منو جواب بده ببین ازش بپرس کی آفیسشه. اون موقع بزن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)