صفحه 67 از 185 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    مرسی، موضوع اینجاست که من به بقیه هم ایمیل زدم ولی هیچکس جواب نداده، حتی subject ایمیل رو هم عوض کردم و 2-3 بار هم فرستادم ولی اصلا فایده نداشته!!! برا همین با اینکه این دانشگاه رنک بالایی نداره باید حتما پیگیرش باشم که لااقل از یه دانشگاه تا حدودی مطمئن باشم!!
    همدانشگاهی عزیز خیلی باید ایمیل بزنی. حتی بالای 1000 تا. با یکی دوتا سه تا نمیشه. بزن نترس

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    من 400 تا ایمیل زدم که 96 تاش جوابمو دادند و فقط 1 اکی قطعی جواب گرفتم! بقیه یا encourage یا تمپلت صرف
    مرسی، موضوع اینجاست که من به بقیه هم ایمیل زدم ولی هیچکس جواب نداده، حتی subject ایمیل رو هم عوض کردم و 2-3 بار هم فرستادم ولی اصلا فایده نداشته!!! برا همین با اینکه این دانشگاه رنک بالایی نداره باید حتما پیگیرش باشم که لااقل از یه دانشگاه تا حدودی مطمئن باشم!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

من دوست دارم ایمیل بزنم ولی وقتی تو کل کانادا کمتر از 20 یا شایدم کمتر دانشگاه هست که رشته منو داره واقعا کاری از دست من بر نمی آد!! ولی بازم ایمیل می زنم، فوقش جواب نمی دن دیگه!!!! همه هم اینجا گفتن نباید ترسید ولی می ترسم اگه به استادی که جوابمو نداده هی ایمیل بزنم تاثیر منفی داشته باشه یا .....، نمی دونم واقعا!!!

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

شما که وضعت خوبه! تو کانادا 5 دانشگاه رشته صنایع داره! Business School ها که خیلی رو تافل حساسن! آمریکا هم حدودا 60 دانشگاه PhD داره!
    من دوست دارم ایمیل بزنم ولی وقتی تو کل کانادا کمتر از 20 یا شایدم کمتر دانشگاه هست که رشته منو داره واقعا کاری از دست من بر نمی آد!! ولی بازم ایمیل می زنم، فوقش جواب نمی دن دیگه!!!! همه هم اینجا گفتن نباید ترسید ولی می ترسم اگه به استادی که جوابمو نداده هی ایمیل بزنم تاثیر منفی داشته باشه یا .....، نمی دونم واقعا!!!

nilo0far آواتار ها

من به استادی که ازم خواسته بود دقیقا براش توضیح بدم که روی په موضوعی می خوام کار کنم ایمیل زدم و توضیح دادم براش ولی دیگه ازش خبری نشده!1 2باره هم میل زدم دیروز ولی باز هم خبری نشده!!! حالا چیکار کنم!! (البته ایمیل دوم رو برا این زدم چون وسط های فرستادن ایمیل اول اینترنت مشکل پیدا کرد برای همین تو ایمیل دوم همین رو نوشتم و گفتم چون مطمئن نیستم به دستش رسیده باشه دوباره می فرستم!) دوباره ایمیل بزنم و بپرسم نظرش چیه یا نه؟؟؟ (این استاد عادت داره اگه بخواد 2 ساعته جواب می ده!!)

ApplyAbroad Guru

من به استادی که ازم خواسته بود دقیقا براش توضیح بدم که روی په موضوعی می خوام کار کنم ایمیل زدم و توضیح دادم براش ولی دیگه ازش خبری نشده!1 2باره هم میل زدم دیروز ولی باز هم خبری نشده!!! حالا چیکار کنم!! (البته ایمیل دوم رو برا این زدم چون وسط های فرستادن ایمیل اول اینترنت مشکل پیدا کرد برای همین تو ایمیل دوم همین رو نوشتم و گفتم چون مطمئن نیستم به دستش رسیده باشه دوباره می فرستم!) دوباره ایمیل بزنم و بپرسم نظرش چیه یا نه؟؟؟ (این استاد عادت داره اگه بخواد 2 ساعته جواب می ده!!)
    اگر تا یک ماه دیگه جوابی نداد دوباره بپرسید

nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر تا یک ماه دیگه جوابی نداد دوباره بپرسید
    یعنی 1 ماه صبر کنم؟؟؟ تا اون موقع یادش نمی ره؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

یعنی 1 ماه صبر کنم؟؟؟ تا اون موقع یادش نمی ره؟؟؟؟؟
    اگر تا یکماه جواب نداد احتمالا یادش رفته. ایمیل شما یادش میاره!

پیش فرض صحبت حضوری

من می خوام از خواهرم رو که کانادا زندگی می کنه بره با اون استادایی که به هشون میل زدم جواب ندادن صحبت کنه. البته خواهرم در باره کاره من اطلاعات دقیق نداره اما رزومه و کارنام امو می بره. به نظرتون انجوری شانسم بالا میره یا نه؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : صحبت حضوری

نقل قول نوشته اصلی توسط samirarezaee نمایش پست ها
    من می خوام از خواهرم رو که کانادا زندگی می کنه بره با اون استادایی که به هشون میل زدم جواب ندادن صحبت کنه. البته خواهرم در باره کاره من اطلاعات دقیق نداره اما رزومه و کارنام امو می بره. به نظرتون انجوری شانسم بالا میره یا نه؟
    خواهرتون دانشجوئن یا اون استادها رو شخصا میشناسند؟
    اگر یکی از دانشجوها ی خود اون استادها یا همکارانشون براشون ببرن بیشتر تاثیر داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)